Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisiklet kullanmadan motosiklet kullanan varmı? :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    bende bisiklet kullanıp daha motor kullanamayanlardanım o nolcak :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Donald Duck diyordu;kursa gelen bisiklet bilmeyenleri scooter a koyup yokuş aşağı sallıyormuş,düşe kalka :D

Foruma ilk girdiğimde deli gibi forumu kurcalıyordum;okurken rastgelmiştim,sanırım BBRR abinin eşi de böyle kapmış işi.
    Kolpa Adamları

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bisiklet kullanmayı bilmek bence motorsiklet kullanan için büyük bir tecrübedir. Bisiklet kullanmayı bilmeden motorsiklet kullanmak.. Olur ama baya zor olur gibi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet kullanmayı bilmek bence motorsiklet kullanan için büyük bir tecrübedir. Bisiklet kullanmayı bilmeden motorsiklet kullanmak.. Olur ama baya zor olur gibi.
    Doğru dion..
    Bide motora alıştıktan sonra bisikletle oyuncak gibi oynuo insan.
    Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çokk acaipp bi soruuu bravoo..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    dengede tutmayı ögrenmek için önce bisiklet şart.....
    benim merak ettigim soru ise şu bisiklette fren tutmayınca ayagımızı arka lastige basardık motorda bunu deneye bilen varmı
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    böyle biri var mıdır bilmem ama ...

kendimi bildim bileli bisiklet kullanıyorum , hemen hemen hergün de kullanırım . 11 -12 yaşlarından bu yana araba kullanıyorum , o yaşlarda bir çocuğun mutfakta yemek yapan annesine soğanlar pembeleşinceye kadar mı pişirmeliyiz annecim ya da ne kadar tuz atmam gerekiyor gibi sorular sorması gerekirken ben araba nasıl sürülür annecim demiştim

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ben ilk moped kullandığımda ALLAH inandırsın sanki 40 yıllık kullanıcıymış gibi kullandım 10 küsür yaşlardı sanırım bizim mahallede motorcu vardı mopedleri kiralardı bi bayram günü bende arkadaşımla gittim bi tur attım bütün bayram harçlığım ve daha sonraki harçlıklarım kiralamaya gitti ilk aşk derler yeminle benimkide öle oldu ve bu aşk 22 senedir devam ediyor...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı zargana_21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dengede tutmayı ögrenmek için önce bisiklet şart.....
    benim merak ettigim soru ise şu bisiklette fren tutmayınca ayagımızı arka lastige basardık motorda bunu deneye bilen varmı

İŞte o biraz sıkar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 PM ----------

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle biri var mıdır bilmem ama ...

kendimi bildim bileli bisiklet kullanıyorum , hemen hemen hergün de kullanırım . 11 -12 yaşlarından bu yana araba kullanıyorum , o yaşlarda bir çocuğun mutfakta yemek yapan annesine soğanlar pembeleşinceye kadar mı pişirmeliyiz annecim ya da ne kadar tuz atmam gerekiyor gibi sorular sorması gerekirken ben araba nasıl sürülür annecim demiştim

-Hemen hemen hergün bisiklet kullanmakla hem kendine hemde çevreye faydan var..
    -11-12 yaşlarında birinin araba kullanmaya başlaması ise hem kendine hemde etrafındakilere zararı var.
    -11-12 yaşarında annesine yemek tarifi için yamanan bir çocuğu bence alkışlamak lazım

sen en iyisi pedallara kuvvet
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    BİSAN LİFAN 100CC
    lastikleri yere basan ne varsa kullanırım yeterki koltuguna oturayım ama ehliyetim daha yok
    emre

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Kıkırdak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kullanıpta araba kullanamayan varmı?
    Motor da araba da kullanıp, motora aşık olan ama arabaya ilgisi sıfır olan var mı?

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yoktur heralde.

Şimdi bisikleti olmayan çocuğu geçtim scooterı olmayan çocuk var mı ki Benim iki yeğenimde 3 er yaşında sahip oldu o bisikletten bozma şeye
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    Alıntı Kıkırdak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru dion..
    Bide motora alıştıktan sonra bisikletle oyuncak gibi oynuo insan.
    sana bişey söyleyim mi geçen bisikletiminin lastiklerini değiştirdim,zincirini yağladım(hemde motosikletim için aldığım yamalube zincir yağı ile),çamurluk taktırdım tamirciden çıktım bizim eve gelene kadar kan ter içinde kaldım.motorda alışmışız bir kere.bisiklet hiç de öyle oynucak gibi gelmedi bana.hele bizim eve çıkan yokuşta pedal çevirmek çin işkencesi gibi.
    2 teker tek ruh tek yol.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Askere gidip te dayak yemedim diyen bide bisiklete binmeden motor kullandım diyen yalan söler hacı. (ne askere gittim ne motora bindim inşallah ikisinide yakın zamanda yapıcam)

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    ben kendi ybr'm ile katıldım kimse de bişey demedi. hatta kendi motoruyla katılanları öne alıyolardı.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Omicron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kendi ybr'm ile katıldım kimse de bişey demedi. hatta kendi motoruyla katılanları öne alıyolardı.
    Ne alaka Başka topiğe yazacaktın heralde.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dozer ve uçak hariç neredeyse tüm vasıtaları kullandım......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kawasaki er 5
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askere gidip te dayak yemedim diyen bide bisiklete binmeden motor kullandım diyen yalan söler hacı. (ne askere gittim ne motora bindim inşallah ikisinide yakın zamanda yapıcam)

Ben bisiklete hala binemiyorum, üç yıldır motor kullanıyorum. Nasılmı öğrendim. Similatörde başladım, sonra mini scoter sonra chooper. Şimdi ise kawasaki er 5, bir kaç sene sonra hedefim BMW gs 650.
    "Bu yaşta motormu öğrenicen hemde bisiklete bile binemezken, ııh bisiklete binemeyen asla motora binemez" Bunlar bu alanda usta olduğunu söyleyenlerin sözleri.
    Bence hiç bir konuda kesin konuşmamak lazım. Şimdi verseler bisikleti gene binemem.
    Ha bu arada, terapist kardeşim, artık askerde dayak olayı kalmadı. Rahat ol. ))

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Kawam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bisiklete hala binemiyorum, üç yıldır motor kullanıyorum. Nasılmı öğrendim. Similatörde başladım, sonra mini scoter sonra chooper. Şimdi ise kawasaki er 5, bir kaç sene sonra hedefim BMW gs 650.
    "Bu yaşta motormu öğrenicen hemde bisiklete bile binemezken, ııh bisiklete binemeyen asla motora binemez" Bunlar bu alanda usta olduğunu söyleyenlerin sözleri.
    Bence hiç bir konuda kesin konuşmamak lazım. Şimdi verseler bisikleti gene binemem.

Hoşgeldinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Alıntı Kawam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çok hoşuma gitti bende hiç bisiklete binmedim ne çocukken nede büyükken
    Şimdi motora binmek için bisiklete binmen şart dediklerinde de, bir defa denedim ama yok olmadı gibi
    bu yüzden de umutsuzluğa kapılıyordum birazcık ama bu similatör fikri çok hoşuma gitti denemekte fayda var...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler