Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sonbahar/Kış Gelince Cici Motörlerimizi Bir Hüzün Kaplar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Motoru kışın ve sonbaharda işten eve evden işe ulaşım vasıtası kullanıyorum...Yoğun yağmurlarda bile kullanmak keyif vermesede eve varacağımı veya işyerinde zamanında olacağımı bilerek kafam rahat gidip geliyorum...

Gezmek için bile yağmurun en yoğun olduğu Ormanlık alanları seçiyorumki ıslanmaktan keyif alıyorum nadirende olsa yapmadığım şey değil...bir zamanlar

Fakat bu hususta hep eleştiriler alıyorum...

Soru Şu...Yağmurlu Havada Motora Pinilir Mi...

Yahu ben ulaşım aracı olarak mecburen biniyorum...

Otobüse bin bari yağmurda kışın binme...

Yahu İstanbulda kar kıyamet yokki...Sadece donuna kadar ıslanıyorsun o riski ben almışım...Kar yoğun şekilde yağsa bile yollar tuzlanıyor yine motor ulaşımı riskli olmasına rağmen bir şekilde yapılabilir...

Delimisin bu havada Motora Biniyorsun...

Ruh ve Akıl sağlığımda bir sorun yok...

En son çıkmaz durumda Sanane diyor işin içinden çıkıyorum...

Motor yatarken hanginiz toplu taşıma araclarına binmek ister ki...ben işyerimde elbisemi koyacak yer ve motoru parkedecek ortamı buluyorum...Babama ait araba evin önünde yatmakta...eee... sorun gerçekten bende mi...

Yani Motoru yazın kullanılacak gezi aracı olarak düşünmek işin doğrusu mu...

Lütfen motosiklet yanında arabası olan arkadaşlar yorum yapmasınlar zira onlar daha gamsız olup motör aşklarına bir set çekip canısı arabalarına binerler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    güneş nerdeyse oraya sür sende benim gibi antalyadan selamlar istanbulda yagmur durunca haber verin

Motosikleti
    Nerde o günler...İpini koparan damlalar İstanbula yağıyor vallahi...Gidecem Ürdüne yerleşicem abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Geçen sne işimden gereği kışın kar yağdığı ve tuttuğu gece 12 de sarıyer-reşitpaşadan koç üniversitene gitmiştim..Honda Beat ile..Gayet zevkliydi (:
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

uguratac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600S ABS
    iyi tarafından bak yagmurda senin motor ıslanmıyo sadece sen ıslanıyosun bide yagmur yagdı çamur oldu diye motor yıkama derdin olmuyo

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    yağmurda hayatta kullanmam kullansamda şemsiye alıyorum yanıma

bende işe giderken ulaşım aracı olarak kullanıyorum iş'e giderken kendi motörüm ile iş zamanı şirket motoruyla devam sen elbiselerini koyacak yer buluyosun allahtan ben değiştirmiyorum bile

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:05 PM ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde o günler...İpini koparan damlalar İstanbula yağıyor vallahi...Gidecem Ürdüne yerleşicem abi...
    motorlamı gidecen kardiş
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    işin aslı yağmurlu havaların var bi riski, hem görüş açısı hem yol tutuşu açısından.
    halktan gelen onca tepkiye rağmen sonbahar-kış boynu bırakmam motorumu.

şehiriçi motörcüsüyüz bide.

geçen hasbelkader arabayla nöbetçi eczane aradım, ızdırap oldu park yeri bilmemne, başağrım tuttu, gitmişken bide apranax aldım
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sne işimden gereği kışın kar yağdığı ve tuttuğu gece 12 de sarıyer-reşitpaşadan koç üniversitene gitmiştim..Honda Beat ile..Gayet zevkliydi (:

Ah ah o virajlı orman yollarından karda koşta kıyamette,kurtların,çakallrın içinden honda activa ile koç üniversitesine az mı pizza taşıdım.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Yağmur kar,kış bilmiyorumda daha doğru düzgün kaza yapmış motosiklet videoları etkiliyor beni 2 gündür binmiyorum

Motosikleti
    BuKart
    Toplu taşıma araçlarına resmen alerjim var insanlar vücut sıvılarını paylaşıyor(iğrenç) o yüzden gideceğim yol ne kadar uzun olursa olsun yürümeyi tercih ediyorum.(KAHROLSUN MOTORSUZLUK) yani biz normaliz o belediye otobüslerindekiler iğrenç
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    gök yüzünden bir damla yagmur düştümü hadi motorlar ewe
    olmazki böyleee
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Toplu taşıma araclarına bindiğimde ihanet ettiğimi zannediyorum,havalar güzelken iyi,yagmur yağınca kötü bence bu olmamalı.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ben yazdan çok kışın binmeyi seviyorum kazak üstüne kazak giyiniyorum ohh fazla üşümüyorumda daha iyi kışın binmek bana göre etrafta apaci motorcularda olmuyor.Bu arada kapının önünde arabada olsa farketmiyor.Tek binerken keyif almadığım zaman aşırı rüzgar olması motoru acayip savuruyır rüzgarın etkisiyle sersemlerşiyor insan pek keyif vermiyor.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    kapıda bir tane taksi bir tane münübüs durur, biri garajda biri kaldırımda, benim motosiklet ise garajda kışın evden çıkmadan 10 dakika önce çıkıyorum, güzelce giyinip 5 km lik iş yerime gidiyorum, ve normal elbiselerimi giyiyorum.
    herkez diyor zaten araba dururken motosikletle mi gidilir diye,
    ben yoruldum söylemekten onlar yorulmadı dinlemekten.
    sanane kardeşim yaa..
    98 Beygir.....

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    ben bi yere gitmem gerektiğinde eğer uzak diilse ve tek vesaitle gidilebiliyosa toplu taşıma araçlarını tercih ediyorum. neden derseniz, şehir içinde motosiklet kullanmaktan pek haz almıyorum. ayrıca gittiğiniz yerde motoru bırakıcak yer bulma telaşı, bıraktıktan sonra kafada kalan "motora bişey olur mu acaba?" şüphesi beni bi türlü rahat bırakmıyo. o yüzden toplu taşıma araçları benim için şimdilik bi vazgeçilmez.

onun dışında kar, yağmur, çamur fark etmez. eğer motora binmek istiyosam, hava nasıl olursa olsun biniyorum.

bu arada konuyla alakalı geçen seneden güzel zamanları hatırlatıcak bikaç fotoğraf:

2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    Vay Tuğrulcum nostaljik oldu he...Bir daha yaşanırmı böyle bir güzellik...İlerde torunlarına anlatacağımız türden geziydi...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    şindi benim motorumda arbamda var
    yerim yağmurunu çamurunu, sağnak yağışta vizörü açıp motoru tekere alıp yağmur damlalarının yüzüme vururken verdiği keyifi arabanın açılır tavanını açıp alamıyorumki

işin özü, şu arabayı oaldım 1 sene oldı 7.000 motoru aldım 6 ay oldu 10.000
    GKN MOTORS

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    benim çinli kt 125 in her tarafının pas bağlamayacağını bilsem yağmur çamur dinlemiycem abi bi defa lastikler suyu gördümü hacışakir sabunu yanında metzeller gibi kalıyo

Motosikleti
    Ybr
    Kar yağışı olmadığı sürece,derece (-) lerde olmadıkça binerim,No problem Otobüs,dolmuş,minübüs v.s v.s çok nadiren binerim,binmeyi sevmem,binmemeye gayret gösteririm.

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    benim motoru sadece haftaarası hüzün kaplar .ama haftasonu , bayramlar ve yıllık izinimde her tür hava muhalefeti farketmez .nereye gidersem motorla giderim
    yağmurda severim motosiklet sürmeyi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler