Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güvenli Sürüş Eğitimi -ama ne zaman ?-

Motovento
    REKLAM ALANI
    purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşırı yağmur ve sel yüzünden 12-13 Eylül'deki direksiyon sınavı 26-27 Eylül'e ertelendi. Fena da olmadı hani benim için bazı şeyleri tekrar gözden geçirme fırsatım oldu.

Ehliyet'ten sonra yapılacakların önceliklerini belirlemeye başladım. Arada sırada Sirkeci'de mont-kask vs deniyorum.

Neyse fazla uzatmayayım, araştırdığım kadarı ile motor fiyatları yavaş yavaş düşüyor Aralık gibi iyice düşer diyorlar. Zaten ehliyeti almam, okul işlerini yoluna koymam vs benim de parayı denkleştireceğim zaman o sıralar.

Büyük ihtimalle Rahmi Hoca'dan GS Eğitimini alacağım fakat bu eğitimi bu sıralar mı yoksa motoru almadan bir süre önce mi almalıyım bilmiyorum.

Eğer şimdi alırsam üzerinden vakit geçip motoru aldığımda bildikleri mi pratik yapmamaktan unutabilirim gibi geliyor.

Daha sonra ise tam kışın ortasında eğitim ve motor almanın yeni başlayan biri için zorlukları korkutuyor.

Kafam biraz karışık açıkçası, bu konuda her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Herkese iyi bayramlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    unutmazsın arkadaşım yol'da yürümeye benzer
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    eğer gerçekten burada yazdığın yazılar kadar motosiklet hevesin varsa bence unutmazsın eğitimin erkeni öncesi sonrası olmaz .
    kazasız sürüşler .
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Hevesinizi anlıyorum ve çok takdir ediyorum sizi.Bilinçli şekilde bir yol izliyorsunuz
    Eğitimi imkanınız varsa hemen alabilirsiniz veya daha sonra da ancak motorunuzu almadan önce eğitimi almanız sizin için çok iyi olacaktır ki öyle yapıyorsunuz.
    Yürümeyi öğrenmek gibi düşünün bu olayı bir daha öğrendikten sonra unutamazsınız gibisinden.
    Şimdiden hayırlı olsun inş. her şey istediğiniz gibi olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler