Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

650 enduromu sattım araba aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    3 ay önce aldığım suzuki freewind xf650 mi şahin 1.6 ile takas yaptım.bu ilk otomobilim o yüzden kırıp dökücegim için parcası ucuz die bunu aldım ilk günden ticari taksiye yandan carptım freni bulamadım heycanlandım neyseki bişi olmadı tam çarparken abandım frene tanponum catladı ama çok güldük arabada olm diyom frenn nerde :D ögrenene kdr canım çıktı hatta trafikte bile araçlarından inip kardeş o kadar gaza basma devirli kullan bile diyen oldu acmiyim abi idare et dedim bende deli ceesareti olduğu için problem yok o degilde gül gibi motoru bedavaya verdim gitti o koydu birazçık ama zevkimi aldığım için sogumuştum bide çok benzin yigo ben söliyim 650 enduro kıcı kırık şahine attıgım gaz la bi ton yol gidiyorum motordan az yakıyo:D şimdi bi motor daha alcam artık cc yükseltmem epeyce bi süre 650 ccden 150 cc motora geri dönen abilerimi şimdi iyi anlıyorum kesesi sağlam adam biner o motora 1 ayda bedavadan 1.5 mlyr harcadım motora attığım benzinle bi scuter alırdım neyse hayırlısı olsun siteye peki girmiyorum motorum yok diye
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hakan herşeyin hayırlısı mutlaka bildiğin vardır,arabada yakışır sana ama hepten bırakma arada burda ol.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan herşeyin hayırlısı mutlaka bildiğin vardır,arabada yakışır sana ama hepten bırakma arada burda ol.
    beni tanımışsın abi evt bildiğim bişi var yok abi nasıl bırakim özel msj atanlarım bile var bildiklerimi paylaşıyorum burda
    Motosiklet mucidi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ay önce aldığım suzuki freewind xf650 mi şahin 1.6 ile takas yaptım.bu ilk otomobilim o yüzden kırıp dökücegim için parcası ucuz die bunu aldım ilk günden ticari taksiye yandan carptım freni bulamadım heycanlandım neyseki bişi olmadı tam çarparken abandım frene tanponum catladı ama çok güldük arabada olm diyom frenn nerde :D ögrenene kdr canım çıktı hatta trafikte bile araçlarından inip kardeş o kadar gaza basma devirli kullan bile diyen oldu acmiyim abi idare et dedim bende deli ceesareti olduğu için problem yok o degilde gül gibi motoru bedavaya verdim gitti o koydu birazçık ama zevkimi aldığım için sogumuştum bide çok benzin yigo ben söliyim 650 enduro kıcı kırık şahine attıgım gaz la bi ton yol gidiyorum motordan az yakıyo:D şimdi bi motor daha alcam artık cc yükseltmem epeyce bi süre 650 ccden 150 cc motora geri dönen abilerimi şimdi iyi anlıyorum kesesi sağlam adam biner o motora 1 ayda bedavadan 1.5 mlyr harcadım motora attığım benzinle bi scuter alırdım neyse hayırlısı olsun siteye peki girmiyorum motorum yok diye
    Hayırlısı olsun,iyi kötü bir motor yine alacaksın.Ben Roadstar'ı satınca mobylette lere az göz öldürmemiştim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    Hayırlı olsun ne diyelim. fren mevzusu beni bayağı güldürdü

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    arabanda hayırlı olsun, daha motoruna hayırlı olsun dediğimi dün gibi hatırlıyorum. kazasız belasız milletin canına kast etmeden kullanman dileğiyle

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun ne diyelim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    hayırlı ugurlu olsun alla kaza bela göstermesin abi
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A benim trafik canavari arkadasim senin neyine 4 teker....Kim o ya gaza basmada devirli kullan diyen bu ne biçim cümle Sana baştan demiştim o motor seni hayattan bezdirir diye 650 cc dedin köpek gibi gidiyo dedin gördükNeyse zararin neresinden dönsen kardir artık....SAttığın apacheyi alda ona devam et yine büyük sözü dinle Yeni serçen hayirli olsun.....''Gaza Basma Devirli Kullan''
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Bakalım kaç gün dayanabileceksin 4 tekere.Komşumuz MONDİ MCT yi sattı FORD TAUNUS aldı.Bir hafta sonra arabayı satıp gitti mondi 125 UKT aldı
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Sanırım İstanbul trafiğinde Motorsiklet sürücülerine En temkinli davranan araba sürücüsü sen olucaksın kardeş Buna sevinsim
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    inşallah olacak
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım İstanbul trafiğinde Motorsiklet sürücülerine En temkinli davranan araba sürücüsü sen olucaksın kardeş Buna sevinsim
    çok doğru bi düşünce ama 2 teker adamı çeker

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler