Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Fuara girmenin ücretsiz bi yolu varmı ? Ücret olmadan davetiye nerden alabilirz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    arkadaşlar yarın (pazar) günü için ücretsiz davetiye gibi bişey bulabilirmiyiz fuara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Nerede oturuyosunuz... cep telefon numaranı ver yardımcı olayım...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Geceleyin damdan girip sabahki fuar için pusuya yatılabilir

Motosikleti
    HONDA SH 300i
    bende bilet var ama arkadaş uyudu herhalde...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı ünaltürkyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bilet var ama arkadaş uyudu herhalde...

abicim cok pardon babam ve annem ile gidceğiz özelden atıyorum numaramı

Motosikleti
    HONDA SH 300i
    sizlere ailece iyi eğlenceler sabah görüşmek üzere...

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Açıkçası benim de ihtiyacım var yarın için yardımcı olabilecek başka bir arkadaşımız varsa lütfen hiç çekinmesin hemen özel mesaj atsın
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Ünal abiden Allah razı olsun çok yardımcı oldu saolsun çok hoşsohbet bi insan tanıştıgımada memnun oldum inşallah yarın sabahtan ugrayıp biletleri alacağız ünal abiden

Tekrar teşekkür ederim abi..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başka varmı fazla bileti olan yarın için. hatta beraber gidelim anadolu yakasından

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Elimde 2 adet bilet var isteyen varsa teslim ederim

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    bugün tekirdağdan gittik fuara. arkadas biletleri evde unutmuş. girişteki sorumluya biletleri evde unuttuğumuzu söyledik. içerde tanıdık varsa söyleyin standlardan davetiye getirsin dediler. o sırada biri buyrun dedi 2 bilet uzattı saolsun

Arkadaşlar 20 lira vermek çok mu zor ? güzel fuar beklentisi var insanlarda ama buda bedava biletlerle olmuyor umarım farkındasınızdır.

Motosikleti
    KapÇık
    arkadasım davetiye ile ücretsiz girmek varken niye 20 lira verelim? 20 lira 4bucuk litre benzin demek. 150km yol yapar ortalama. gelir düşük diye nefes almıyalımmı yani. davetiye olanağı olmasa tabiki alıcaz bilet öyle giricez. zaten firmalar fuar için o meblağı karsılıyor ki hazır müsteri kitlesine hitap ediyor.
    ünaltürkyazıcı bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım davetiye ile ücretsiz girmek varken niye 20 lira verelim? 20 lira 4bucuk litre benzin demek. 150km yol yapar ortalama. gelir düşük diye nefes almıyalımmı yani. davetiye olanağı olmasa tabiki alıcaz bilet öyle giricez. zaten firmalar fuar için o meblağı karsılıyor ki hazır müsteri kitlesine hitap ediyor.
    Aynen firmalar karşılıyorken bir de bilete para vermek saçma zaten nefes almaya bile para veriyoruz

Durumun darsa bu cevabı verdiysen hiçbir şey demem saygı duyarım ancak durumun 20 lira verebilecek kadar vardıysa ve bu cevabı verdiysen eğer yazık benim lafım durumu olmayana değil birsürü insan biliyorum ben o parayı verebilecek oldugu halde fuarda fellik fellik bilet arayıp 10 lira 20 lira vermemek için kuyrukta bekleyen veya kaç yeri bilet varmı diye arayan lafım onlara durumu olmayana veremeyecek olana değil zaten.Sen ben o vermesse hiç bi şekilde bu düzen yürümez yani demek istediğim o fuarlardan güzel birşeyler bekliyorsak kalite vs. bakın otomobil,yat,kitap fuarlarına öyle burdaki gibi havadan davetiye yağmıyor sadece kadın çocuk ögrencileri bedava yapmışlar herkesten onun dışında alıyorlar parayı fuarlar kaliteli oluyor.
    Mengu16 bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elimde 2 adet bilet var isteyen varsa teslim ederim
    elindeki bilet haftasonu icinse birini ben alabilirim.hala sendemi biletler?
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Yarın icin elinde davetiye olan varsa, bende gidebilirim, 0531 636 33 78, istanbulda heryere gelebilirim hatta almak icin sınırsız akbilim sağolsun

Motosikleti
    KapÇık
    arkadasım zengin değilim. fakir değilim. şükür. 2 elim var çalışıyorum. ama dediğim gibi firmalar zaten katılım ve stand alanı için para harcıyorlar. 20 tl ye 4bucuk litre benzin alıp tekirdağdan fuara gitmişken ve davetiye ile ücretsiz girme seçeneği varken gidip bilet almam. bu da benim durumum yani.

arkadasım zengin değilim. fakir değilim. şükür. 2 elim var çalışıyorum. ama dediğim gibi firmalar zaten katılım ve stand alanı için para harcıyorlar. 20 tl ye 4bucuk litre benzin alıp tekirdağdan fuara gitmişken ve davetiye ile ücretsiz girme seçeneği varken gidip bilet almam. bu da benim durumum yani.
    Senin zaten vermemen gerekir tekirdağdan gelmişsin sana lafım yok kardeş ben sadece 2 3 aydır bileti nerden buluruz muhabbeti dönüyor bu lafı yapanların çoğu alkol veya sigara kullanıyor veya keyfine para harcıyor buda bir keyif sonuçta demek istediğim fuardan her sene bir memnuniyetsizlik var motosiklette ama bu diğer fuarlarda yok bende bunun cevabını tamamen buna bağlıyorum.Bir fuar biletten para kazanmıyorsa içeriside bundan etkilenir yani ben arkadaşıma gittim cuma günü inan en az 100 kişi davetiye kuyrugundaydı bilet satan kuyruk bomboştu şaşırdık yani ödedik parayı girdik.Zaten tek sorun bu değil bayanlarla fotograf çekinmek ve mümkünse temas yasaklanmalı abaza ve sapık kaynıyor içerisi otomobilde kestiler ciddi anlamda düzeldi ortam fazla uzatmayım gideceklere kolay gelsin umarım anlayan anlar.

Motosikleti
    KapÇık
    bayanlar konusuna kesinlikle katılıyorum. onlar o şirketlere bağlı calısmıyorlar. gecen aylarda calıstığım firmanın katıldığı fuarda öğrenmiştim bende bunu. stand için boy yaş sac rengi vs ile standlar için kiralanıyorlar. yani para kazanmaya calısıyorlar. herkes elini vicdanına koysun.. annemiz ablamız kız kardesımız sevgilimiz karımız calısıyor.. ''ekmek parası''
    DarkKnight bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)