Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu fiyata Ne alınır..Yardımlarınızı bekliyoruM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar..Antalyada 500 600 YTl.. Çin 2.eL bi motor arıyorum şekiL olsun .. 1 2 Ay idare Etsin Böyle istediğim gibi bir şey bulabilirmiyim yaardımcı olabilirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin düşünüyorsan racing mi istiyosun racing olmasın dersen 4000 tl ye tertemiz 2008 regal raptorlar var gösterişte 10 puan bence
    Hızını Umutlarına Göre Ayarla!!

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin düşünüyorsan racing mi istiyosun racing olmasın dersen 4000 tl ye tertemiz 2008 regal raptorlar var gösterişte 10 puan bence
    Ya Usta naptınnn :D Ben 1 ay 2 ay idare etsin Fiyatı Dükük olması lazım Yaş 19 Ayamızı yerden kessin..4000 bulsam AKlımda Var bi kaç motor zaten

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    o fiyata git iyi bir tane kask al..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata git iyi bir tane kask al..
    Çok Açıklayıcı Bir yorum ? Çok teşekkür Ederim güzel yorumun için Hepinize teşekkürLer..Kusura bakmayın Sizin gibi BütçemiZ yok Neyse yazmak yardım alabilirim düşüncesi yanlışdı Galiba eywallah.

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    arkadasım bütce 500 600tl demiş arkadasımız.senin sölediğin rakam 4000tl.ayrıca hadi rakamı yanlış gördün mesajın devamında 1-2 ay idare etsin diyo regal 1 2 aylık motormu?

ayrıca konuyu acan arkadasım motosikleti kısmında cbr 125 yazıyo kesmedimi cbr 125 te moped arıyon?
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

pardon hocam ya ben onları aceleden 1000 li okudum haklısın evet.. scuderia06 nın cümlelerine katılıyorum mesela güzel bir mont alabilirsin yada kask

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bütce 500 600tl demiş arkadasımız.senin sölediğin rakam 4000tl.ayrıca hadi rakamı yanlış gördün mesajın devamında 1-2 ay idare etsin diyo regal 1 2 aylık motormu?

ayrıca konuyu acan arkadasım motosikleti kısmında cbr 125 yazıyo kesmedimi cbr 125 te moped arıyon?
    Yok arkadaşım Kazada Motor Falan kalmadı İçin Zor durumdayız..

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı recayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaşım Kazada Motor Falan kalmadı İçin Zor durumdayız..
    anladım gecmiş olsun arkadasım
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    cbr 125
    anladım gecmiş olsun arkadasım
    Teşekkürler Ben kask almaya gidiyorum Hangi Markayı önerirsiniz 600 ytl LİK...

tamam ya yaptık bi yalnışlık aceleden dikkatimden kaçtı..

şimdi kardeşimize bi çare düşünelim bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 PM ----------

istersen 200tl ye bi revit amrka mont var ana sayfada ilanı var inceledin mi_??

yani kask dersen oda senin seçimin

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    tamamda Recayi 500 600 tl ye aldıgın motordan ne hayır gelirki ? bisiklete alıp binmek daha güvenilir olur 600 tl ye kask mont eldiven alınır
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık

benimde regalim var 1-2 aylık motor muamelesi görünce bozuldum

arkadasa care bulmak biraz zor bütce cok kısıtlı.umarım istediği motora kavusur ama biraz daha beklemekte fayda var bence

Motosikleti
    cbr 125

Gidip 600 Ytl ye bi ölüm makinasi mobilet yaptırırım sonumuz kötü olur emliyetimiz olmaz Diye burdan yardım almak istedim..800 ytl civarında yarı otomatik mondiaL bulabiliyorum scuderia06 arkadaşımız Bütçemizle Dalga geçti Gidip kask Al diye ama olsun..

istersen 200tl ye bi revit amrka mont var ana sayfada ilanı var inceledin mi_??

yani kask dersen oda senin seçimin
    Usta Ben napayım kaskı Var zaten alet edevat bi ton evde. Amacınızı anlıyamadım hayla dalga geçmekmi..:S

Motosikleti
    My Kawa..
    500-600 tl ye motor? alım satımı?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    mobylette, pejo, push diye bir moped de var istersen. düşeş gelirse honda kinetik bilem bulursun bu fiyata ayağınıda yerden keser. mobylette deyipte geçme karizması sağlam motordur. hemen hemen herkezin bu motorla uzaktan yakından bir ilişkisi bir anısı olduğu için sen yolda giderken dikkatte çekebilirisin bir ihtimal.

http://www.mobyletteboy.com/Htm-tr/M...bul-1500km.htm
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mopet şekil oslun dersen kanuni mopet dahada şekili kanuni zebra 90 seç birini ha o fiyata çinli sukutırda bulursun
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    cbr 125

Ben güvenliğimi Burda bırakıp bu aleti Almaya karar verdim 1 ay idare Eder Yorumlar için teşekkürler..

Gidip 600 Ytl ye bi ölüm makinasi mobilet yaptırırım sonumuz kötü olur emliyetimiz olmaz Diye burdan yardım almak istedim..800 ytl civarında yarı otomatik mondiaL bulabiliyorum scuderia06 arkadaşımız Bütçemizle Dalga geçti Gidip kask Al diye ama olsun..

Usta Ben napayım kaskı Var zaten alet edevat bi ton evde. Amacınızı anlıyamadım hayla dalga geçmekmi..:S

yok kardeşim amacımız dalga geçmek değil yanlış anlama ben dalga geçmedim en azından bunu bilde sen başlıkta ne alınır diyince ben orada karıştırdım biraz sahibinden.com u gez derim belki 125 mondial falan olabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:14 PM ----------

Ben güvenliğimi Burda bırakıp bu aleti Almaya karar verdim 1 ay idare Eder Yorumlar için teşekkürler..

polisle başın dertte olmasınımı istiyosun

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    aşagıdaki link sana yardımcı olacaktır.

link
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler