Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyossung ms3 25o kullanan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    arkadaşlar hyosung ms3 250 hakkında bilgi istiyorum. uygun fiyatlı 250 cc bir maxi almak niyetindeyim ve en iyi seçenek ms3 250 olarak görünüyor. fiyat, model ve özellik olark bir çok maxiden daha üstün görünüyor. bu modeli kullanan yada kullanmış olanlardan bilgi istiyorum. cvp yazan tüm arkadaşlara şimdiden çok tşk ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Hatırladığım aktif bir kullanıcısı yok ama, şöyle bir testi vardı, belki yardımı dokunur:

http://www.motosiklet.net/forum/test...ms3-250-a.html
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    bu testi inceledim fakat kullanıcı yorumları benim için daha önemli, yinede tşk ederim...

Motosikleti
    ewet arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum....

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bende 2. el olarak o motora bir ara sevdalanmıştım, teknik özellikleri kağıt üzerinde çok iyi, fakat yedek parçaları aşırı pahalıymış, öyle diyorlardı ...

Motosikleti
    2008 model 5000 km de 3500 liraya var. üzerindeki motor suzuki burgman 250 ile aynı motormuş. çok kuvvetli ve hızlı bir motor olduğu yabancı forumlarda özellikle belirtilmiş. fiyat ve özellik olarak en uygun 250 cc maxi ms3 diyebilirim. bazılarında marş dişlisi ve konjektör arızası olduğu söyleniyor fakat aşılmayack bir sorun değil bence...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malagutiden memnun değilmisin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    malagutiyi sattım. ama tek kelimeyle mükemmel bir motor diyebilirim... kışı geçirmek için ms3 250 düşünüyorum, yazada moto guzzi griso 1100 nasipse...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu motora bir kez binip kısa bir deneme sürüşü yapmıştım..Bence malzeme ve işçilik kalitesi olarak çok düşük seviyede bir motor..

Ara hızlanmaları güzeldi lakin ön teker çift disk olmasına rağmen frenaj konusunda beklentilerimi karşılamamıştı..Ama tekrar söylemek istiyorum malzeme ve işçilik kalitesi beklentilerimin çok çok çok altındaydı..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    merhaba forumlarda biraz ararsan gayet enteresan diyalogların geçtiği ama motor hakkında kağıt üzerindeki bilgiden fazlasının pek olmadığı konular var.
    bir ara bende heveslendim. internette biraz araştırınca hiç de kağıt üzerindeki bilgilerle uyuşmadığı fikrini anlatan yazılarla karşılaştım.
    internet üzerindeki yorumların ışığında söyleyebileceğim şudur: osbourne da belirtmiş malzeme ve işçilik son derece düşük. ayrıca kronik arızaları var. ben yolda bu makinadan hiç görmedim o yüzden kullanan birisi ile sohbet etme imkanım olmadı. ama anladığım kadarı ile alınması tavsiye edilmeyecek bir makina. sitedeki testin pek aydınlatıcı olmadığı kanaatindeyim zira yeni makinaların testi önbilgi veriri asıl bilgi makina kullanıldıkça ortaya çıkar.
    tavsiyem uzak dur.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    genelde yorumlar hep başkalarından duyulanlardan ibaret anladığım kadarıyla. bu scooter ı kullanan kimse yokmu arkadaşlar, kullanıcı yorumları neledir?

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    izmitte polis motoru olarak kullanılıyor ben gördüm öyle çokta kötü değildi kanımca ama ben senin kafanı karıştırıyım kağıt üzerinde kötü gözüksede sym gts 250 çok güzel bi motor bunuda incele bide hyo-st falan derken heleki ms3 ler hiç tutulmadı bencede uzak durulması gereken bi model bende çok almak istiyodum bayada araştırdım kriz girdi araya alamadık ama bence uzak dur sym ye bak
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler