Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway 150cc, 250cc ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok :(
    arkadaşlar kış bitince nisan gibi motor almayı düşünüyorum.
    forumu sürekli okuyorum takip ediyorum, şu ana kadar keeway de fikrimi sabitledim. zaten görünüşünü beğeniyordum yorumlarla birlikte en iyi marka olduğunu anladım.

benim öğrenmek istediğim ilk başlangıç motoru için acaba superlight 150cc mı alsam, supershadow 250cc mi?

amacım, aslında şehir dışına da sık sık çıkıp gezmek, Ank dan mesela Zonguldak, Bartın, Bolu, Bursa gibi daha yakın mesafelere bir kaç günlük geziler yapmak, şehir içinde de fırsat buldukça gezmek elbet, motoru tanımak, keyif filan..

150cc uzun yola ne kadar uygundur? kaç saat kullanıma dayanır? sıkıntı çıkarır mı?
    250cc başlangıç için fazla gelirmi? motoru altımdan uçururmuyum, ağır mı gelir, manevrası bana ilk sefer için zor gelebilir mi?

diğer sorumda acaba 2. elmi alayım? sıfır mı alayım?
    taksitle olduktan sonra sıfır alabilirim, yeni olduğumdan 2. elden çekiniyorum biraz, hem kandırılma durumu var, sürekli sorun çıkaracak bir motoru tanımadan tamire götürme, motor keyfinin içine etme.. sıfır için çekincemde bir süre sonra satmayı düşünürsem yazık olacak sıfır almaya.. sıfır alınca sanırım en az 3 yıl kullanmak mantıklıdır heralde ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Şehir içi kullanım için 150cc uygundur ama uzun yol yapacaksan tabiki 250cc derim. Ayrıca sıfır al kafan rahat olsun

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    şehiriçi istiyosan kafana göre takılıcan ister keeway 150 ister regal raptor dd250 .. ister caracal kafana göre bunlardan hangisi iyi dersen önce regal sonra keeway sonra gidiyo bayağı var çin çan çon modeller
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Bir supershadow kullanıcısı olarak, makinanın süper değil, fakat orta karar kaliteli olduğunu, uzun yolada gidebilecek minimum sorunlar çıkaran bir motor olduğunu belirtirim. Sıkıntı yaşamazsın fakat 2. elini alacaksan iyi araştırmanı yada bildiğin tanıdık birisinden almanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    henüz yok :(
    150cc ile uzun yollar, geziler kastırır mı yani diyosunuz?

şöyle Ankara dan çıksam yola, Bartın-Düzce-Bolu 3-4 gün gezebilir miyim 150 cc ile?

çünkü tamam ilk motorum olacak ama, sadece evin önünde şehir içinde kullanmakta istemiyorum, bir taşla bikaç kuş vurayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler