Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Atv'ler Yunan çocuğumu :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkese meraba,ben atv almayı düşünüyorum ve çok değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var,bu araçlar şehir trafiğine uygun mu,yakıt sarfiyatı nasıl,bastın mı gider mi,tavsiye edeceğiniz modeller var mı,benim kafamdaki model kanuni atv 110 mesela,şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    benim bildiğim plaka çıkarmakta sorunlar yaşanıyo, bu arada atvsi olan arkadaşlar mevcut onlar senin istediğin bilgileri verirler artık

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    atvler iyi hoş güzel aletler de, bakmayın 4 tekerlekli olmasına çok dengesizler. özellikle viraj aırken, motosikletin yatma eğilimi atvlerde olmadığı için yeri öpüyorsunuz. çok dikkatli ve yavaş dönmek lazım özellikle de köşeleri. şehir içine hiç uygu olmadıklarını sadece ve sadece arazide zevk için kullanılmaları gerektiklerini düşünüyorum. bence gereksiz. atv almak yerine enduro bir motosikletle çok daha fazlasını alabilirsin.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    benim bildiğim atv'lerin trafiğe çıkışı yasak. yoksa ben mi yanlış biliyorum? atv'nin yeri trafik değildir zaten, ben de öyle düşünüyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

saat 0200 ve hala araştırıyorum

arkadaşlar,saat gecenin ikisi ve ben hala atv araştırıyorum,ya insanı hayran bırakıyo bu aletler(hiç kullanmadım,dışardan öle gözüküyor)bayağı bi site gezdim,trafik,plaka,viraj,asfaltta kullanma gibi konularda bayağı bi muallak var,kimi kullanıyorum harika falan yazmış,kimi alda gör virajdan çıkabiliyomusun diyo,ancak yakıt sarfiyatının fazla olduğunu öğrendim,yarın arıyım da bayileri test sürüşü falan yapabilme imkanını araştırıyım,neyse yorumlarınız için teşekkürler

saat 0200 ve hala araştırıyorum

arkadaşlar,saat gecenin ikisi ve ben hala atv araştırıyorum,ya insanı hayran bırakıyo bu aletler(hiç kullanmadım,dışardan öle gözüküyor)bayağı bi site gezdim,trafik,plaka,viraj,asfaltta kullanma gibi konularda bayağı bi muallak var,kimi kullanıyorum harika falan yazmış,kimi alda gör virajdan çıkabiliyomusun diyo,ancak yakıt sarfiyatının fazla olduğunu öğrendim,yarın arıyım da bayileri test sürüşü falan yapabilme imkanını araştırıyım,neyse yorumlarınız için teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler