Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jet Tadında Motosiklet..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    My Kawa..
    Motosiklet sahiplerinin büyük kısmı için hız önemli bir konu. Güçlü motorlara sahip motosikletler hız tutkunlarının ayağını yerden kesebiliyor. Tabi ki bu mecazi bir söylem ama modifiye edilen bu motosiklet için neredeyse gerçek. ABD ordusunun Cruise füzelerinde kullandığı motorları, kendi motosikletine monte eden bir hız tutkunu bu özel modifiye edilmiş aracı ile hız denemesi yaptı. Elde ettiği sonuç ise oldukça etkileyici. J402-CA-702 Model 373 türbin monte edilen araç, 7,887 saniyede 320 km hıza ulaşmayı başardı. Asıl sevindirici haber ise motosikletin sürücüsünün, bu hıza ulaştıktan sonra herhangi bir yere çarpmadan durmayı da başarmış olması..

Alıntıdır..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    ne manyaklar var yaa
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bende kendimi deli sanırdım..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sağol paylaşım için kadir ben bunun vıdeo sunu izlemiştim arkadaki motosıklet görüldüğü gıbi tutuşuyor yanıyor
    şimdi bunu istanbul trafiğine uyarlıyalım fatıhte kırmızı ışıkta bekleyen motosıklet kalkışta arkasında bulunan iki aracı yaktı .cevreden gelen vatandaşlar ve itfaye yarımsaatlık uğraş sonucu yangını söndürebıldıler trafık bır saat ulaşıma kapandı.son dakıka bı dakıka seyırcıler zeytınburnu avcılar ümranıye sirkeci her yerden yangın haberleri gelıyor

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    ve araç çoktan ankaraya ulaşmıştır bizim itfaye olay yerine ulaşana kadar zuhauhauha

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol paylaşım için kadir ben bunun vıdeo sunu izlemiştim arkadaki motosıklet görüldüğü gıbi tutuşuyor yanıyor
    şimdi bunu istanbul trafiğine uyarlıyalım fatıhte kırmızı ışıkta bekleyen motosıklet kalkışta arkasında bulunan iki aracı yaktı .cevreden gelen vatandaşlar ve itfaye yarımsaatlık uğraş sonucu yangını söndürebıldıler trafık bır saat ulaşıma kapandı.son dakıka bı dakıka seyırcıler zeytınburnu avcılar ümranıye sirkeci her yerden yangın haberleri gelıyor
    bazılarına lazım ama dimi..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha Süper yaaa
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    Monero 250 cmx a Hedef Custom Chopper !
    Şase yapmış beyınler

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turbo da koymuşlarmıdır acaba .
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    My Kawa..
    turbo boost + nitro eklicen bu makinaya o zaman tadından yenmez işte ama şanzımanı otomatik yapmak lazım yoksa piston şanzıman ne var ne yok dağılır..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet sahiplerinin büyük kısmı için hız önemli bir konu. Güçlü motorlara sahip motosikletler hız tutkunlarının ayağını yerden kesebiliyor. Tabi ki bu mecazi bir söylem ama modifiye edilen bu motosiklet için neredeyse gerçek. ABD ordusunun Cruise füzelerinde kullandığı motorları, kendi motosikletine monte eden bir hız tutkunu bu özel modifiye edilmiş aracı ile hız denemesi yaptı. Elde ettiği sonuç ise oldukça etkileyici. J402-CA-702 Model 373 türbin monte edilen araç, 7,887 saniyede 320 km hıza ulaşmayı başardı. Asıl sevindirici haber ise motosikletin sürücüsünün, bu hıza ulaştıktan sonra herhangi bir yere çarpmadan durmayı da başarmış olması..

Alıntıdır..
    EEEE bu basligi gordum ve acarken kesin amerika dedim malum benzin sudan ucuz hatta ickilerden bile ucuz....naparsin somure dursun bakalim ne kadar surer bu hukumdarlik.dunya petrol rezervlerini 5000cc 6000cc lerle tuketen abd...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Uçmuş bunlar resmen para çok olunca normaldir...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    daha önce verilmişti diye hatırlıyorum ama genede paylaşım için sağol...
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    adamlar aşmış yaa artık fantazi yapıyolar :D

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır bide şu var o ivmelenme zamanında motoru nasıl yolda tutmuş helala olsun adama..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır bide şu var o ivmelenme zamanında motoru nasıl yolda tutmuş helala olsun adama..
    çok acayip bi noktaya parmak bastın he.!

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Arkadaslar ivmelenmesi adama anasindan emdigi sutu burnundan getirtiyor...
    jet motorlarinin ateslemesinde buyuk guclu basincli hava icin kompresorler gerekmekde.ilk ateslemede sicak basincli havada benzin tutusuyor daha sonra sistem rolantiye alinmaya calisiliyor yani velhasil kelam kullanimi gunluk olmayan bir motosiklet.deney sadece isde...kisin yiyosa calistirsin...gorelim...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok acayip bi noktaya parmak bastın he.!
    eee ben parmağımı yerinde kullanmasını bilirim hacı..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    huaaaa 0-100'u yaklasik 2.3 saniye.. cigerler arkadan geliyo
    Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler