Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

talihsiz bir kaza ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    merhaba arkadaslar bugun avcılar tarafından beylikdüzüne dogru motorumla gelıyordum ama talihsiz bir kaza atlattım abc petrolu gectıkten sonra sanayi duragı var minibuslerin durdugu o hizadan giderken minibuslerin durdugunu gordum ve yavas yavas sola gelmeye calısırken kendimi kocaman bir cukurun onunde buldum suratim 80 km civarındaydı kacmayo dusundum ama etrafımda arabalar vardı mecburen kendimi cukura girmekten kurtulamaz bir halde buldum asıl iş girdikten sonra oldu on tekerin cok sert girdigini farketmemle beraber kendimi gidonun uzerinde amuda kalkmıs bir vaziyette buldum arka tekerin carpmasıyla beni havaya fırlatması bir olmus can havliyle kendimi tekrar sele indirmeyi basardım ve daha zamanım oldugun anladım diyebilirim orada dusucek olmam benim icin cok ciddi sıkıntılar dogururdu diye dusunuyorum cunku baya işlek maglum e5 ve iş donusu motorda ise suan icin gordugum on jant catlak ve lastik gibi gornuyor derbi GPR 125 kullanıyorum sizinle paylasmak istedim uyuyamamın sebebide galiba bu kaza canım cok sıkıldı bu duruma suan tek dusuncem hasarımı minimum zararla kapatmaya calısmak sabredip okudugunuz icin tesekkur ederim arkadaslar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun üstad.. allah korumuş valla, hani baya uçmuş geri konmuşun motora...
    Think Metal, Move Punk!!
    Live Metal, Die Punk!!

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    belediyelerin trafik canavarlarını aratmadığı bir gerçek
    büyük geçmiş olsun
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Büyük bir tehlike atlaşmışsın Geçmiş olsun
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    My Kawa..
    Çok geçmiş olsun.. daha dikkatli olmamız gerekli yollar mayın tarlası gibi..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Geçmişolsun arkadaşım.Bende her gün aynı güzergahı kullanıyorum sürücüler yetmiyormuş gibi birde yollarla uğraşıyoruz.İst. da motor kullanmak hakkaten işkence haline gelmeye başladı.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    hiç sorma o guzergahı kullanıyorsan o abc petrol cıkısından sonra ki karmasayıda bilirsin hertaraftan arabalar vızır vızır geliyor dedıgın gıbı arabalar bir yana bir yandanda yolla ugrasıyoruz gırdıgım cukur cok genıs ve derindi mahvetti beni ....

Motosikleti
    kırmızı honda cbr 125r istiyor
    geçmiş olsun allah korumuş.

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    geçmiş olsun ucuz atlattmışsın yetrki cana değil mala gelsin bir şekilde halledilir ön tekerin sıkma canını
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış. Ama bu son olmayacak çünkü 2 yıldır E-5 kara yolu ile ilgili biz yazmaktan bıktık yetkililer orayı düzeltmemek için direnmekten bıkmadılar. Geçen yıl yolları kazıdılıar onlarca motorcu kaza yaptı daha fazlası senin gibi atlattı. Şimdide şerit çizgileri yok yolda ALLAHA emanet gidiliyor. Birde cevizlibağ civarında topkapıya geliş yönünde üst geçitlerden birinin en sağ şeride denk gelen bir yerinde balık sırtı diycem dilim varmıyo balina sırtı gibi bir çıkıntı var. Özellikle geç saatlerde avcılar şirinevler tarafından geliyorsanız ve küçük cc' li bir motorunuz varsa korkup en sağdan gitmeye kalkıyorsunuz çünkü o 4 tekeri olanlar deli gibi gidiyorlar o yolda. Siz en sağdan gitmeye çalışırken bir den zıplıyorsunuz, bir çok defa düşme tehlikesi attlattım artık o yolu kullanmamaya çalışıyorum.

"HEPİNİZE KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış. Ama bu son olmayacak çünkü 2 yıldır E-5 kara yolu ile ilgili biz yazmaktan bıktık yetkililer orayı düzeltmemek için direnmekten bıkmadılar. Geçen yıl yolları kazıdılıar onlarca motorcu kaza yaptı daha fazlası senin gibi atlattı. Şimdide şerit çizgileri yok yolda ALLAHA emanet gidiliyor. Birde cevizlibağ civarında topkapıya geliş yönünde üst geçitlerden birinin en sağ şeride denk gelen bir yerinde balık sırtı diycem dilim varmıyo balina sırtı gibi bir çıkıntı var. Özellikle geç saatlerde avcılar şirinevler tarafından geliyorsanız ve küçük cc' li bir motorunuz varsa korkup en sağdan gitmeye kalkıyorsunuz çünkü o 4 tekeri olanlar deli gibi gidiyorlar o yolda. Siz en sağdan gitmeye çalışırken bir den zıplıyorsunuz, bir çok defa düşme tehlikesi attlattım artık o yolu kullanmamaya çalışıyorum.

"HEPİNİZE KAZASIZ SÜRÜŞLER"

verdigin bilgi için tesekkur ettim cok dikkatli olmak lazım hata yaptımı ikinci sansı yakalamak zor...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun allah korumuş.

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Geçmiş olsun evraim. Allah beterinden saklasın...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun...allah korumuş............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    geçmiş olsun ucuz atlatmişsınız eğer iş gidiş dönüş için kullandığınız yol altarnatıfi olan yol varsa tercıh yapın benım 3 alternatıfli yolum var en guvenlı olanı nı seçtım sebebıde o yolda trafık yoğunluğundan dolayı zate iki şerit araclar nasıl başladıysa öyle devam edıyor minübüs yolu değil beledıye otobuslerıne cep var iki aractan sonra size sağda ve ortada iyi bır boşluk kalıyor dolayısıyle bu yolu kullanıyorum artık cukurları bıle ezberledim

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Büyük geçmiş olsun Sağnak yağmurların yol üzerinde birikmesiyle bu sıralar normalinden fazla çukur oluşuyor aman dikkat zaten yerler yağmurlu bence şehir içi 80 çok. senin ön tekerleğin ufak çaplı ya daha büyük bir çukur olsaydı allah korusun taklaya gelmiştin onun için Warning Warning Warning !!!
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    Monero 250 cmx a Hedef Custom Chopper !
    Geçmışs olsun allah tum 2 tekerlerı beledıye munubus otobus taxı ve gozu donmus şirket araçlarından korusuNN Amın !

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    cok sagolun arkadaslar...

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GEçmiş olsun.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun en büyük kazan bu olur inşaallah.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler