Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

talihsiz bir kaza ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    r6
    büyük geçmiş olsun Allahtan cana gelmemiş.
    yer sulamadan,çukurlardan kaçmaktan 4000 km kullanmış biri olarak acemiliğimi attım istanbulun bu yollarında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış. Ama bu son olmayacak çünkü 2 yıldır E-5 kara yolu ile ilgili biz yazmaktan bıktık yetkililer orayı düzeltmemek için direnmekten bıkmadılar. Geçen yıl yolları kazıdılıar onlarca motorcu kaza yaptı daha fazlası senin gibi atlattı. Şimdide şerit çizgileri yok yolda ALLAHA emanet gidiliyor. Birde cevizlibağ civarında topkapıya geliş yönünde üst geçitlerden birinin en sağ şeride denk gelen bir yerinde balık sırtı diycem dilim varmıyo balina sırtı gibi bir çıkıntı var. Özellikle geç saatlerde avcılar şirinevler tarafından geliyorsanız ve küçük cc' li bir motorunuz varsa korkup en sağdan gitmeye kalkıyorsunuz çünkü o 4 tekeri olanlar deli gibi gidiyorlar o yolda. Siz en sağdan gitmeye çalışırken bir den zıplıyorsunuz, bir çok defa düşme tehlikesi attlattım artık o yolu kullanmamaya çalışıyorum.

"HEPİNİZE KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Çok iyi bir noktaya parmak bastın dostum,evet bende geçen gün arabayla geliyorum topkapı istikametinden avcılara doğru,ancak türkiyede olacak bir şey bu ; ŞERİT ÇİZGİLERİ YOK bütün araçlar allak bullak gidiyor.Bu kadar vurdum duymazlık söylemek istemiyorum ama şerefsizlik olmaz ki.Sürekli kaza sürekli kaza haberleri sebebi ortada değil mi.
    Bir gün mutlaka ...

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı evraim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar bugun avcılar tarafından beylikdüzüne dogru motorumla gelıyordum ama talihsiz bir kaza atlattım abc petrolu gectıkten sonra sanayi duragı var minibuslerin durdugu o hizadan giderken minibuslerin durdugunu gordum ve yavas yavas sola gelmeye calısırken kendimi kocaman bir cukurun onunde buldum suratim 80 km civarındaydı kacmayo dusundum ama etrafımda arabalar vardı mecburen kendimi cukura girmekten kurtulamaz bir halde buldum asıl iş girdikten sonra oldu on tekerin cok sert girdigini farketmemle beraber kendimi gidonun uzerinde amuda kalkmıs bir vaziyette buldum arka tekerin carpmasıyla beni havaya fırlatması bir olmus can havliyle kendimi tekrar sele indirmeyi basardım ve daha zamanım oldugun anladım diyebilirim orada dusucek olmam benim icin cok ciddi sıkıntılar dogururdu diye dusunuyorum cunku baya işlek maglum e5 ve iş donusu motorda ise suan icin gordugum on jant catlak ve lastik gibi gornuyor derbi GPR 125 kullanıyorum sizinle paylasmak istedim uyuyamamın sebebide galiba bu kaza canım cok sıkıldı bu duruma suan tek dusuncem hasarımı minimum zararla kapatmaya calısmak sabredip okudugunuz icin tesekkur ederim arkadaslar....
    Gecmis olsun verilmis sadakan varmis...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah korumuş geçmiş olsun arkadaşım

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Geçmiş Olsun Umarım Fazla Bir Maddiyat Çıkmaz
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    büyük geçmiş olsun ucuz atlatmıssın, .
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olayı yaşadığın yerin hemen üst tarafındaq oturuyorum. 5 yıllık motor tutkunu olarak şunu öneririm size arkadaşlar;

1- Türkiye ve helede İstanbul yollarında eğer yolun yabancısı iseniz çok dikkatli ve yavaş gitmelisiniz. Yolun yabancısı derken hem asfaltın durumu açısından hem şerit yönleri açısından. Öyle yerler varki çift şerit sanırsınzı ama siz soldan giderken aniden gözünüzü alan sellerktöre, yanınızdan geçse bile susmayan kornaya ve el kol harektlerine mağruz kalabilirsiniz.

2- Yolu çok iyi tanısanız bile yağmur, kar sonrası yollarda oluşabilecek olağan çukurlar neticesinde o yolu birkaçgün öğrenene kadar yine dikktli gidiniz.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

Geçmiş olsun

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    geçmiş olsun.biz motosikletcilerin bol süprizli, magandalı istanbul yollarında yaşaması hiç kolay değil.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    geçmiş olsun arkadaşım.allah daha kötüsünden korusun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Yamaha Ybr / Siyah / 2009
    Geçmiş Olsun Kardeşim Kendinde Bir Hasar Olmadığı İçin Mutluyum
    Motor Tekrar Gelir Dert Etme Sen ;)

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    yeni gördüm..geçmiş olsun..yaşadıklarını gözümde canlandırdım da..allah korumuş..

Motosikleti
    keeway150 sl
    büyük geçmiş olsun Allah korumuş seni
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Çok geçmiş olsun 3 sene önce bende belediye çukuruna düştüydüm kolumda hala izi var..Belediyeye

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ön teker olmadığı için tekteker yaparsın )

işin şakası geçmiş olsun bu belediyelerin ta....

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    saolun arkadaslar dediginiz gibi allah korudu daha vaktimiz varmis ...

dj_embow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun yollar çok bozuk banada aynısı bayrampaşa maltepede oldu sağdan gidiyodum fazla hızlı değildim tam yol ortasına yuvarlak tümsek oluşumu olmuştu son anda fark ettim üzerinden geçtim zıpladı motor dengeyi kaybettim ama çok şükür düşmedi motor herkeze kazasıs sürüşler

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    yemin ediorum hergun bende jant duzelttirmekten bıktım çoook buyuk geçmiş olsun biz motor kullanıcılarını düşünen 1 kişi bile yok arac şöförleri dahil bıraktım hukumeti

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış valla

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler