Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

motorun bağlanması hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bugün iş yerimizin önünde duran motorum motorlu şahin tarafından özel bir otoparka çekildi...
    olay : iş yerımız b.çekmece de ve shil kordonuna araçların gırmesı yasak ama sokakla iş yerımız arasında 10 metre mesafe var ... bende dukkanın onune cekıyorum sabah bırakıyorum gece 2 gibi bınıp gıdıyorum.
    bugun motorcu sahın geldı motoru 10 metre kenara cekmemı soyledı ve neymiş ÇALIŞTIRMADAN İTEREK GOTURCEKMISIM bende calıstırarak gotrdum oda buna uyuz oldu evrakları ıstedı bahane bulamayınca 250 lık motora egsozmu(tiger) takılır hemde kanuni (gt250R) dedi... plakamda kuyruk altı oldugundan gozune takıldı ama plakam gayet iyi gozukuyor . atla motora emnıyete gıtcez dedı kaskımı alıp gelıyımm dedım ona bıle ızın vermedı atladık gıttık ama emnıyete goturmedı analsmalı otoparka goturdu koydular motoru
    arac baglama makbuzu verdı başka ceza felan kesmedı acıklamada
    sahilde park halınnde plaka ve egsoz uygunsuz durumda bulundu yazdı...

yarın ne yapmam lazım sadece otopark ucretı odeyıp kurtulcakmıyım başka sorunalr cıkarmuı ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    ne uyuz polisler var yawgeçmiş olsun kardeş.

Motosikleti
    honda pcx 125
    saol... adamlar her istediklerını yapıp yaptırabılıyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    niye itmiyosun olm. itsen ne olcaktı uğraşmıcaktın ah be ilhan. plaka saklamak 62 lira egzosun orjinalini takmadan çıkaramazsın otoparktan. uyuzluk yapmaya devam ederse. onunda cezası 62 lira. + otopark ücreti.

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye itmiyosun olm. itsen ne olcaktı uğraşmıcaktın ah be ilhan. plaka saklamak 62 lira egzosun orjinalini takmadan çıkaramazsın otoparktan. uyuzluk yapmaya devam ederse. onunda cezası 62 lira. + otopark ücreti.
    ama bana baska bir makbuz vermedı ne ceza nede baska bısı yazıyor sadece arac baglama makbuzu yazıyor altındada neden cekıldıgı yazıyor... ztn motoru otoparka goturen bendım :D ılk bas emnıyete goturcem senı dedı sonra özel otoparka bıraktırdı polısın kendı sivil aracı bıle ordaydı

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Polisler ile ilgili bir topic açtım hakkımda bir dava açılmadığı kaldı . Aman arkadaşlar siz siz olun laflarınıza dikkat edin . Arkadaşa burada kıllık yapılmış resmen ve ne yazıktır ki bu olayların önüne geçilemiyor . Türkiyede motoru bağlatmamak için ehliyet, ruhsat ,sigorta araç muaynesinin yanı sıra çok da güzel yalaka birazda koyun olmak gerekiyor sanırım . Bende ehliyeti alıyorum rahat rahat gezerim diye sevinmiştim ne güzel . Meğerse yalakalık taklacılık kurslarına da gitmemiz gerekiyormuş .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    haklısın belki ama olan yine sürücüye oluyo,
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    honda pcx 125
    ya cidden rezıllık sahilden geçen motorların sayısı belli değil adam gelıo kapı önunde park halınde duran motora karışıyor...
    hee bide işin komık yanı gel emnıyete gıtcez dıo tamam kasımı alıp gelıyım dedım yoq dıo kaskını almıcaksın eger hemen gelmezsen cekıcıyı cagırırım dedı kaskımıda taktırmadı ... acaba sıkayetcı olsam bı sonuc cıkarmı?

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    töbe estağfurulalh ya ! ne demek lazım bilmem ki

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya cidden rezıllık sahilden geçen motorların sayısı belli değil adam gelıo kapı önunde park halınde duran motora karışıyor...
    hee bide işin komık yanı gel emnıyete gıtcez dıo tamam kasımı alıp gelıyım dedım yoq dıo kaskını almıcaksın eger hemen gelmezsen cekıcıyı cagırırım dedı kaskımıda taktırmadı ... acaba sıkayetcı olsam bı sonuc cıkarmı?
    çıkmaz bu sefer kasksız kullanmaktan ceza yersin mahkeme kararıyla bide uğraşma hiç direk ver cezanı çıkart motorunu oradan motorlara o otoparklarda nasıl bakıldığını biliyoruz sağı solu çizik ezik kırık içinde oluyor bide ona üzülüyosun...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkmaz bu sefer kasksız kullanmaktan ceza yersin mahkeme kararıyla bide uğraşma hiç direk ver cezanı çıkart motorunu oradan motorlara o otoparklarda nasıl bakıldığını biliyoruz sağı solu çizik ezik kırık içinde oluyor bide ona üzülüyosun...
    uyuz oldum ztn polıse dedım sımdı gelırkende kasksız lıktan cezA keserler tam olur :D
    motoru bıraktıgım yer kişiye ozel bır otopark dısk kılıdı taktım bıraktım orda elimde olsa cövdem polisi ama elden bişi gelmıo

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    hey allahm uyuz işte mal onu çin malı kanuni sanmıştır kesin birde. öküz bnlar cogu ya
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    ilhan motorun kalk gidelim olmasın ?????????? kıllandım ben bu iştenn
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan motorun kalk gidelim olmasın ?????????? kıllandım ben bu iştenn
    walla olabılır düşünmedım deıl :S

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    geçmiş olsun kardes bu aralar polisler ice azıttı kendilerini kral sanıyolar heralde...ısın kotu yanı kafasına estıgını yapıyor ve bısey dıyemıyorsun.desen daha beterını yapacak.ille millet vekili amcamızın mı olması gerekıyor ?? nereye gidiyor bu ülke off.

Motosikleti
    honda pcx 125
    52veya 54 trafık cezası ve 5tl otopark ucretı alıncagını soyledıler...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    sen şu motorunu bi kolaçan et bi git bak .. adamların eline bırakma ??. parça falan alırlar haberin olmaz ??
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen şu motorunu bi kolaçan et bi git bak .. adamların eline bırakma ??. parça falan alırlar haberin olmaz ??
    az once gıttım baktım baska polıslerlede konustum guvenılır bı yermıs emnıyetın otoparkı olmadıgı ıcın araçlar oraya cekılıyormus

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Geçmiş olsun. Beni de 3 gun once gece cevirdiler (ilk çevrilmem). Biri belgeleri sordu, verdim hepsini , sonra baska polis geldi elinde bi cihazla motorun cibiliyetini sorgulamis sanirim araç temiz dedi. Sonra benim belgeleri aldilar ekip otosuna yaklasik 10dk bekledim. Neyseki herseyim tamdi, didik didik incelediler herseyi. (neyseki smokehead egzozu farketmediler) . Yani uzun lafin kisasi herseyiniz tam olsun heran cevrilebiliriz.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle polisler benim elime düşmezki

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler