Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

böyle şöferlere bela okuyorum ALLAH

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    böyle şöferlere bela okuyorum ALLAH sevdıklerınızden bırını motorcu yapsın şu mubarek ramazan gunun de söylememe gerek yok kavga edeceksenız bile oruçlu olduğunuzu ifade edip tuttuğumuz oruca bu ayın mubarek oluşuna saygıdan dolayı vaz geçmelısınız doğru olan budur şimdi mevzu o kadar derın gelmeyebılır sıze ama ben bu akşam haksız yere motosıklet kullandığımdan ötürü aşağılandım bu benım o şöförü ALLAH ne verdi ise dövmem gerekırdi yukarda belırttiğim gibi saygımdan ötürü sesımı cıkarmadım tek kelıme etmedım artcım sevgili oğlum 11 yaşında ama kendısının akıllı davranışından ve benı teselli edişinden dolayı kendisine teşekkür ederım.yani araç vursa daha iyidi bir insan bu kadar kırılır kullandığı araç son model araç bılakıs kendısıne zarar vermedim sol seritte aniden durdu 3 yaya ya yol verdi biz sağda son anda farkedıp zor durduk arkamızdakı araclarda öyle o yayalardan bırıne onun sebebinden vurabılırdık yaptığının yanliş olduğunu söyledim yemediğim küfür kalmadı buradada ağzımı bozmayacağım hele şu iftar olsun cok ağrıma gıtti cocuğumun yanın da şimdi o lüks aracın içinde kendını ne sanıyordu acaba yüzde yüz beyfendıyım dıye gecınıyordur ama yakışmadı cok aşağılandım cok böyle bır durumda hala yaptığımın doğruluğuna inanıyorum ama bizleri serseri gibi gören adam insan muamelesi yapmayan o insan müsvettelerıne evet bela okuyorum ALLAH sevdıklerınden bırını bırkacını motorcu yapsın
    hayat insana öyle şeyler yaşatırki anlamazsınız ama yaşatır kimsenın ağı kımsede kalmaz lütfen bu topic te sizi bu gibi durumlarda bırakan sürücülerın pılakalarını yazalım güncel tutalım işte insanın insanlıktan cıkıpta katıl olabıleceği durumlar bunlar oğlum plakasın ı almıştı yanımda değil aama eklyeceğim teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    kesinlikle yanında oğlun varken en doğrusunu yapmışsın usta..
    Gerçekten hiç kafana takmamaya çalış..Çünkü bu gibi tipler memleketimizde o kadar çok ki..
    Ben kendimce bir yöntem geliştirdim..Kaale almıyorum..Sadece suratlarının ortasına bakıyorum ve emin ol ki her seferinde kafalarını çeviren onlar oluyor..

Yaşadığın duruma tepkisiz kalmak çok zor tahmin edebiliyorum ama ya benim gibi suratlarına ısrarla bakacak ya da inip iki tokat çakacaksın..Çok şükür daha 2. çareye başvurmadım ama öbür türlü senin gibi daha da üzülüyor insan..

Geçmiş olsun mu denir bilemiyorum ama kendini üzme hacı..Değmez gerçekten..Oğullarına selam söyle benden hatırlar onlar beni

Geçmiş olsun Sinan abim takma sen çok var böyle Beyfendiler(!)...
    Helal olsun furkan a da sakinleştirmiş seni

Motosikleti
    My Kawa..
    abi ben agresifim.. ama çok da sabırlıyım.. sen takma kafana adam olanın dediğini takarsın it olanın dediğini ne takıcan boşver gitsin.. bak okudum simdi sinir 1500 oldu .. neyse yazmıcam banlanmıyalım şimdi akşam akşam.. bi ara görüştüğümüzde duygularımı paylaşırım senle..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Senin oğlun varmış doğru olanı yapmışsın. Kafana takmamaya çalış. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşlar hepınıze teşekkür edıyorum fakat hala sınırlıyım adamın suratı aklıma gelıyor .ya bukadardamı ya arkamızdan araç vurabılırdi biz yaya ya vurabılırdık ışık yok yaya gecidi yok çif şerıtli hızlı akan yol yani ne denir bılmemki engın kadır şahın tesekkürler mesele bu değil bunlar bu mega şehırde ne kadar coğaldı.eskıden motorculara serseri diyorlarmış şimdi bunlar serseri

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:11 PM ----------

Alıntı Turintr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin oğlun varmış doğru olanı yapmışsın. Kafana takmamaya çalış. Geçmiş olsun.
    eyvallah arkadaşım ismini bilmiyoruz ama sağol

Motosikleti
    honda xl 200
    Geçmiş olsun abi trafikte bulunan insanların yarısından çoğu silahlı durumda oğlunda yanındaymış zaten en iyisini ve doğrusunu yapmışsın . o adamda birinden bulur zaten tekrar geçmiş olsun ...

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Abim GEÇmiş Olsun..Sen Öyle Yaparak Büyüklüğünü göstermişsin. Dünyanın ÇEmberi İlla DÖnecek bir Gün GELip Bİzede Sıra Gelecek.. Bunların Hesabı SOrulacak. Gerçek bir "BaBalık" Etmişsin Oğlunun Yanında.GEÇmiş Olsun.
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı tansel11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi trafikte bulunan insanların yarısından çoğu silahlı durumda oğlunda yanındaymış zaten en iyisini ve doğrusunu yapmışsın . o adamda birinden bulur zaten tekrar geçmiş olsun ...
    teşekkürler arkadaşım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:25 PM ----------

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim GEÇmiş Olsun..Sen Öyle Yaparak Büyüklüğünü göstermişsin. Dünyanın ÇEmberi İlla DÖnecek bir Gün GELip Bİzede Sıra Gelecek.. Bunların Hesabı SOrulacak. Gerçek bir "BaBalık" Etmişsin Oğlunun Yanında.GEÇmiş Olsun.
    eyvallah hemşerim ya o gun gelecekte tekrar bızı serseri yapacaklar o olacak bu yaştan sonra özerim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun............................................. .
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    en dogrusunu yapmışsın askon hiç canını sıkıcak bi durum yok. unutma karşındaki küçüldükçe senin degerin artar abi. çok akıllı bir oglun var o neyi ne için yaptıgını emin ol çok iyi biliyodur
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun............................................. .
    eyvallah kardeşim sağolasın

Motosikleti
    My Kawa..
    Bu Filmi izlediniz mi?

sinan abi sen bugün izlemişsin sen hariç izleyen var mı diye soriim bari

[B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Var
    o filmin mevzuuyla uzaktan yakından ilgisi yok yalnız söyliyim..

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en dogrusunu yapmışsın askon hiç canını sıkıcak bi durum yok. unutma karşındaki küçüldükçe senin degerin artar abi. çok akıllı bir oglun var o neyi ne için yaptıgını emin ol çok iyi biliyodur
    teşekkür ederim cağla seni göremıyoruz
    birazda ben şunun için topic açtım istanbul hakıkaten acaip bir şehır oldu .Malum iki gün evvel selde mıllet can derdınde bazıları ise kaba olmayacağım mal derdınde yazıklar olsun gün içersınde bu gibi durumlar ile karşılaşılabılıyodur.Dolayısıyle emınım olay vede değerli yorumlar diğer arkadaşların fevri davranıp başlarına bir bela almasınlar diye örnek olsun istedim bu başımıza kask takmak kadar önemli motosıkletımızın üzerındeki oturuş pozısyonu kadarda önemli evet zor bı durum oldu ama aynen yorulardaki gibi yapın arkadaşlar

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zaten ölesine sordum abicim konu dışı

Motosikleti
    keeway150 sl
    sen en iyisini yapmışsın bencede
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok tabıde herhalde başlıkla alaka kurdu kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 PM ----------

Alıntı nf500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen en iyisini yapmışsın bencede
    eyvallah arkadaşım sağol kımsenın başına gelmesın tabii ama olaki böyle bır durumda sızın ve arkadaşlarımın nabzı hep böyle olsun isterım

Motosikleti
    Var
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zaten ölesine sordum abicim konu dışı

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    En doğru olanı yapmışsın bırak gitsin belasını başka yerden bulsun nasılsa bigün bulur her insan aynı çıkmaz.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 PM ----------

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Filmi izlediniz mi?

sinan abi sen bugün izlemişsin sen hariç izleyen var mı diye soriim bari

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler