Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motosikletimi alacağım sizce hangisini almalı? (Keeway, Regal Raptor)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MOSAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 400 NK
    Merhabalar arkadaşlar.
    Direksiyon ehliyet sınavımada girdikten sonra hayırlısıyla A2 ehliyetimi alıyorum (bu cumartesi sınav). Uzun süredir motosiklet almak istiyordum ve 1-2 aya yada en geç 2010 kışında ilk motosikletimi alacağım.
    Düşündüğüm 2 marka var.
    Keeway 150cc yada regal raptor.
    Regal raptor spyder çok hoşuma gidiyor fakat burada Sizlerin fikirlerini almak istedim. Spyder modelinin satış fiyatını internetten araştırdım fakat çok sonuç bulamadım. 6.900 civarı sanırsam.
    Bana bir fikir tavsiye ve fiyatları araştırabileceğim siteler tavsiye ederseniz çok sevinirim.
    İlk motorum diye 2. el almamı tavsiye edecektir çoğu kişi ama en baştan belirteyim sıfır motor alacağım.
    Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı MOSAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar.
    Direksiyon ehliyet sınavımada girdikten sonra hayırlısıyla A2 ehliyetimi alıyorum (bu cumartesi sınav). Uzun süredir motosiklet almak istiyordum ve 1-2 aya yada en geç 2010 kışında ilk motosikletimi alacağım.
    Düşündüğüm 2 marka var.
    Keeway 150cc yada regal raptor.
    Regal raptor spyder çok hoşuma gidiyor fakat burada Sizlerin fikirlerini almak istedim. Spyder modelinin satış fiyatını internetten araştırdım fakat çok sonuç bulamadım. 6.900 civarı sanırsam.
    Bana bir fikir tavsiye ve fiyatları araştırabileceğim siteler tavsiye ederseniz çok sevinirim.
    İlk motorum diye 2. el almamı tavsiye edecektir çoğu kişi ama en baştan belirteyim sıfır motor alacağım.
    Saygılar.
    suzuki burgman honda activa hoda innovia

Motosikleti
    CF Moto 400 NK
    Scooter almayı düşünmüyorum. Keeway yada regal raptor alacağım. Spyder biraz diğerlerine göre pahalı ve şehir içi kullanımı pek rahat olmayabilir diye düşünüyorum.
    Regal Raptor DD 250E-9B ve Keeway Superlight 150cc arasındayım şu anda ama karar veremiyorum.
    Regal Raptor ağır basıyor sanki.

Motosikleti
    inşallah olacak
    regal derim

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Regal Raptor güzel ve İyi motosiklet.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

bu cumartesi direksiyon sınavına gireceksin ama hava şartlarından dolayı ertelenmiş diyorlar ayın 26sına dikkat et

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Raptor güzel ve İyi motosiklet.
    korkut abim güzel demiş
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    ikisindede başın ağrıyabilir ama keewayin parçasını bulursun regalin kini bulamazsın ayrıca regaller öyle sanıldığı kadar sağlam ve kaliteli motor değildir

Motosikleti
    CF Moto 400 NK
    Evet başım ağrır diye korkuyorum ama bu fiyatlara göre bulabileceğim en iyi sıfır makinelerden sanırsam.
    Keewayin çantaları güzel ama sisi barı yok, regalde çanta yok (gerçi artık oluyormuş galiba ama iyi değilmiş) sisi barı var ve tasarım olarak daha güzel daha modern duruyor regal, keeway ise daha klasik eski havası var.

Ehliyet sınavıda ertelendi hava koşullarından dolayı.

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı DeaD_Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisindede başın ağrıyabilir ama keewayin parçasını bulursun regalin kini bulamazsın ayrıca regaller öyle sanıldığı kadar sağlam ve kaliteli motor değildir
    bencede regal al.ayrıca parca sorunu falan yok emre ltd getiriyo parcaları her turlu parca mevcut ellerinde gayette sağlam bi motor regal
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

valla regal derim bende ama bence venox lara da bi bak derim hosuma giden bir motor

Motosikleti
    Ybr
    Düşünmeden regal

Motosikleti
    CF Moto 400 NK
    Venoxlar çok güzelde fiyat açısından beni aşıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 AM ----------

Regal İstanbul'da nereden bulabilirim Acıbadem'de oturuyorum. Tek izin günüm var işten dolayı o yüzden yakın bir yerler biliyorsanız gidip incelemek istiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Raptor daha yakışıklı görünüyor,
    Teknik bilmiyorum..

Motosikleti
    '93 Yamaha Virago XV535, '94 Yamaha DT 125R
    benim sana tavsiyem alabiliyorsan sıfır veya az kullanılmış bir hyosung gv 250 alman . 2 seçenek olarak keeway landcruiser 250 alabilirsin sıfırlı 5.500 civarında . bu iki motorda V motordur ve kalitelidir yedek parça sıkıntın olmayacaktır . regale gelince almaman konusunda seni bir daha uyarıyorum çift silindir deniyor regallere ama gerçek anlamda çift silindir değildir regaller iki pistonda aynı anda inip kalkar tek bir piston gibi hareket eder .regalde yedek parça sorunun çok fazla olacaktır dikilitaşta ali usta var istanbulda doğru dürüst bi onda parça var ve bir adet gaz teline 70 tl istiyor. regallerin kronik sorunları vardır şanzuman dişlileri kırılır radyatörleri delinir .şimdi regal sahibi arkadaşlar bana kızabilirler bu kadar yerin dibine sokuyorum belki diye ama bunları nerden biliyorum derseniz ev arkadaşıma regal raptor 250 Class modeli var T gidon olandan onun başına gelen sorunları ben yazdım buraya 2 vites dişlisi kırılması radyatörün delinmesive daha başka ufak tefek bi sürü şey .yinede on karar senin olmalı bu motor senin sen biniceksin çünkü =)

Motosikleti
    CF Moto 400 NK
    Teşekkür ederim yorumlarınız için. Keeway 250lik alacağım yada superlight 150 alacağım ilk motor olarak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler