Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletiniz Rüyanıza Girdiyse Bizimle Paylaşın

Motovento
    REKLAM ALANI
    S40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Angel
    Merhabalar
    Eğlenceli bi konu olacağını düşünüyorum

İlk olarak kendi rüyamı anlatiim

Liseye tekrar gidiyorum (mezun oldugum halde :D) Motoruda okul bahcesinde bırakıyorum.
    Sonra cıkısta bi bakıyorumki arka tekeri sökmüşler , ön tekeri patlatmışlar , farları kırmışlar ve bagajı patlatıp kaskımı ve korumalarımı calmislar :D Bi üzülüyorum bi dua ediyorum inş bulurum die(korumaları :D). Hemen yakınlardada eskici varmış ikinci el motor malz. falan satıyo gidip arastiriyorum bi sürü dizlik falan var ama benimki onların arasında değil.Aramaya devam ederken uyanıyorum

Sonra aramaktan kurtulduğum ve motoru yaptırmaktan kurtulduğum için motoru yeni almış gibi sevindim :D Çok kötü bi duygu ya :D
    Everybody can't be motorcylyst...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    riya tabirleri mi yapıyosunuz??

o zaman geçenlerde motor tekerde kafama geçti, ölücekmiyim
    GKN MOTORS

S40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Angel
    tabir falan değil burda paylaşıyoruz
    genelde rüyalar komik oluyo :D
    Everybody can't be motorcylyst...!

280 le virajdayım arkamda çok tatlı bi hatun (tanımıyorum ama hissediyorum; ee nede olsa kaskvar başında) bana dediği tek şey...Aşkımmm fazla hızlı giripte viraja bu kadar yatmayalım nolurrr diyodu

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı S40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabir falan değil burda paylaşıyoruz
    genelde rüyalar komik oluyo :D
    rüyaları bilmemde eğer tutarsa bu topicin çok komik olacağı kesin

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    280 le virajdayım arkamda çok tatlı bi hatun (tanımıyorum ama hissediyorum; ee nede olsa kaskvar başında) bana dediği tek şey...Aşkımmm fazla hızlı giripte viraja bu kadar yatmayalım nolurrr diyodu

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Kendi motorumda değil koyu kırmızı cruiser bir motorla birbirini kesen sokaklardan oluşan bir mahalle arası yolda seyrediyorum. Birden yokuş başlıyor ve motor hızlanıyor. Vites küçülteyim diyorum vites pedalı milim oynamıyor, sanki kaynak yapılmış. Frenleri bütün gücümle sıkıyorum fayda etmiyor, vites pedalına basmaktan ayak tabanım acıyor (galiba gerçekten birşeylere basıyorum uykuda), önümden yayalar araçlar gelip geçiyor ve sürekli onlara çarpmamak için uğraşıyorum. Berrrrrrrrrrrrbat bi rüyaydı, burada anlatamam 5-6 ay önce gördüm.

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f

süpermiş çok güldüm

Motosikleti
    Ybr
    Hangi birini anlatayım !

Motosikleti
    NX4 FALCON
    Çok güzel yaa.. Ben de anlatayım daha bu gün gördüm.. Bi de bu günlerde kredi çekip nx4 falcon alma hayallerim var da onan heralde rüyama girdi..

Işe gidiyorum. Bir bakıyorum iş yerindeki şefim benim adıma krediye başvurmuş.. Ve kredim onaylanmış. Paramı alıyorum hemen gidip motoruda alıyorum.. Direk yollardayım zaten.. Sonra (ybr ile yapmaya çalıştığım tek teker meselesi var tabi..) falconla bi tek teker yapıyorum.. 2. Vites bitiyor havada 3 lüyorum sonra 4-5 bi uyanıyorum.. Telefonum çalıyor.. Arayan şef.. Bu akaşam nöbetçisin diyor...
    NX4

kuyucadısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    şahinnnnnnnnnn........

rüyanda viraja yatıcam diye yataktan düşmedin dimi şahinim
    durmak yok... yola devam.....

selam dünyalı ben dostum......

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahinnnnnnnnnn........

ahahahaha cadı böyle pis yakalar işte kafana vura vura
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni motor alacağım dönemler, alacağımın önceki birkaç günü kesin girer rüyalarıma alacağım motor.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    motosikletim değilde çok istediğim kocaman bir enduro gördüm geçenlerde.birilerinden kaçıyodum devamlı.sonra yakaladılar ve motor yokoldu.sonra biyere gidiyorum yürüyerek ve ne göreyim?arka sokaklar(dizisindeki) polisler adamları yakalamış ve motorda orda duruyodu çok sevinmiştim
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okula gitmişim motorla.Motoru ön tarfa bırakmışım arka tarafta buldum.Ve okulun bahçesi bir sürü motorla doluydu.Benimki çok iyi bir motor değildi hatırlamıyorum tam.Bahçede DN-01 bile vardı.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı sencaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpermiş çok güldüm
    Valla bende çok güldüm

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahinnnnnnnnnn........

Sorma abla az kalsın burnumu kırıyodum kask var diye salmışım kendinimi

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahahahaha cadı böyle pis yakalar işte kafana vura vura
    Nereye yakalıyor cadı beni ya....Onun süpürgesi benim 600RR ıma yetişemez

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    valla rüyamda tek teker yapıyordum yarım otomatik motorla sonra düştüm g.. üstü..uyandım,devamını göreyim diye hemen yattım ama ne fayda

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletim değilde çok istediğim kocaman bir enduro gördüm geçenlerde.birilerinden kaçıyodum devamlı.sonra yakaladılar ve motor yokoldu.sonra biyere gidiyorum yürüyerek ve ne göreyim?arka sokaklar(dizisindeki) polisler adamları yakalamış ve motorda orda duruyodu çok sevinmiştim
    İşte bu tam yatarken üstünü iyi örtmeme rüyası

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çinli motor şöyle kötüdür çinli motor böyle kötüdür diye yazanları okudukça ve gıcık oldukça sanırım bilinç altıma işlemiş, bir süre önce rüyamda eski motorumla beraber dolaşırken virajlı bir yola geliyoruz, ben hiç tarzım olmadığı halde motoru limitlerde yatmaya zorluyorum,

ama virajları bir alışım var o kadar korkunç ki, ödüm kopuyor, elimde değil bir sağa sola yata yata zavallı maxi scooter ın orta sehpasını gacııırttt gucurrrttt diye sürte sürte son sürat dönüyorum hep,
    kontra tekniği, kıç kaydırma, diz sarkıtma vs. bilimum dönüş tekniklerini yarım yamalak bildiğim halde sonuna kadar yapmaya çalışıyorum ve tam düşecekken doğruluyor motor her seferinde, tam dehşet,

derken motor bir anda tüm civatalarından oynamaya başlıyor, her yatışta biraz daha biraz daha gevşiyor tüm somunlar..artık arkamda yere düşen grenaj, kapak mapak işte bir sürü şeyin sesini duymaya başlıyorum, ama lanet motor hala gidiyor, hala çılgın gibi viraj alıyorum,

sonrasında frenler tutmamaya başlıyor ve gidon kaskatı kesiliyor ama salakça bir şekilde motor virajlarda hala sağa sola yatıyor ama kontrol bende değil!

sonra uyandım..

Vallahi çok az rüya gören birisiyim ve ondan da az kabus görürüm..ama hayatımda böyle tırstığım rüya hatırlamıyorum..Uyandıktan sonra uyku mahmurluğu ile rüya olduğunu bile bile balkona çıkıp motora bakmıştım..

öeeeh be ne rüyaydı bak hatırlayınca gerildim..

Motosikleti
    parasızlık + kararsızlık...
    Hayatımda 3-4 kere bindim motosiklete,1 kere kullandım kalanında artçıydım. 3 rüya var gördüğüm,3ünde de babamla birlikte biniyorduk.İki rüyamda eski model,o nostaljiklerden bi Vespa toplamışım açık mavi lastik yanakları bembeyaz filan nası güzel pırıl pırıl ben sürüyorum,babamın işyerinde bahçede geziyoruz ama nasıl keyifli anlatamam.. En sonuncusunda da Kanuni almışız 125lik kırmızı-siyah,onunla yazlıktan eve dönüyoruz...
    Lisedeyken B ehliyetimi almadan önce rüyamda otobanda araba kullanırken görürdüm kendimi,o hislerin aynısını yıllar sonra ehliyet aldığımda yaşadım.Darısı Vespanın başına diyeyim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler