Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosikletim hala açılmamış mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    arkadaşlar, abiler, ablalar beim scootrım asya 150 t 19 a model ben 2. el aldım ama 1 senede 500 km yol yapmış yani sadece bakkala gidilmiş motorla çok temiz kullanılmış adam kızına almış zaten bende ondan aldım neyse motoru çalıştırıyorum kalkış yapıyorum 10 ile falan gidiyorum sora gaza biraz basıyorum 40 50 ye gelene kadar canım çıkıyor bağırıyor titriyor sora düzeliyor bunun sebebi nedir motor şuan 1300 km de en uzun yolum durmadan 30 km geçen 1000 km bakımını yaptırdım daha yeni yağ değişti öeniriniz nedir başka scootırlara bindim böle bişey yaşamadım gerçi fazla dikkat etmedim 100 metre gittim geldim galiba bu benim motosikletim diye fazla dinliyorum ama bi anormallik var yardımcı olurmusununuz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, abiler, ablalar beim scootrım asya 150 t 19 a model ben 2. el aldım ama 1 senede 500 km yol yapmış yani sadece bakkala gidilmiş motorla çok temiz kullanılmış adam kızına almış zaten bende ondan aldım neyse motoru çalıştırıyorum kalkış yapıyorum 10 ile falan gidiyorum sora gaza biraz basıyorum 40 50 ye gelene kadar canım çıkıyor bağırıyor titriyor sora düzeliyor bunun sebebi nedir motor şuan 1300 km de en uzun yolum durmadan 30 km geçen 100 km bakımını yaptırdım daha yeni yağ değişti öeniriniz nedir başka scootırlara bindim böle bişey yaşamadım gerçi fazla dikkat etmedim 1000 metre gittim geldim galiba bu beni motosikletim diye fazla dinliyorum ama bi anormallik var yardımcı olurmusununuz..
    aynı motordan bende de var ama böyle bişey gelmedi başıma...hava filtresine su girdiği zaman yığılma falan oluyor ama bunu anlamadım...benzinden kaynaklanan birşeyde olabilir....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    MCX 150
    ya ne yapsam ne etsem bilgisi olan arkadaşlar dan yardım istiyorum ya da en iyisi benim motorun aynısından yalovada bulup bi binmek o zaman sorun olup olmadıını anlarım ama yine bilen varsa yardımcı olsun

BU ARADA ASYA 150 T 19 A YALOVADA KULLANAN VARSA BİLGLENDİRSİN BİLGİ ALIŞ VERİŞİ YAPALIM EKONOMİYE CAN VERELİM

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    30 km mi en uzun yok öyle motr tabi açılmaz
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    MCX 150
    ne kadar yol yapmam lazım peki

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    bizim dükkanda da asya scooter var 125 lik o da ivmelenirken anırıyo güldür güldür bi ses geliyo hızlanırken bilmem ya bizimki de sorunlu ya da doğrusu bu

ArkadaŞ o motor Daha açılmamış veya dengesiz kullanıldıgı için motor sıfır olmasına rağmen öLü!! BEnce teknik servisten bilgi aL

Motosikleti
    MCX 150
    yok ya sende ne yaptın ölü mölü değil performans fev kaladenin fevkini geçiyorsun ilerde caminin karşısında ama dediğim gibi biraz sorun var işte 10 km/h ile giderken aniden gaz yapınca 50 60 gelene kadar biraz zırıldıyor sora ucuyor hatta korktuğum oluyor yavaşlıyorum ama dediğim gibi bu 50 60 km/h a gelene kadar neden böle yapıyor tamnam otamatik vites rolantisi yükseliyor ama çok uzun sürmemesi lazım

Motosikleti
    cbr 1000rr
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, abiler, ablalar beim scootrım asya 150 t 19 a model ben 2. el aldım ama 1 senede 500 km yol yapmış yani sadece bakkala gidilmiş motorla çok temiz kullanılmış adam kızına almış zaten bende ondan aldım neyse motoru çalıştırıyorum kalkış yapıyorum 10 ile falan gidiyorum sora gaza biraz basıyorum 40 50 ye gelene kadar canım çıkıyor bağırıyor titriyor sora düzeliyor bunun sebebi nedir motor şuan 1300 km de en uzun yolum durmadan 30 km geçen 1000 km bakımını yaptırdım daha yeni yağ değişti öeniriniz nedir başka scootırlara bindim böle bişey yaşamadım gerçi fazla dikkat etmedim 100 metre gittim geldim galiba bu benim motosikletim diye fazla dinliyorum ama bi anormallik var yardımcı olurmusununuz..
    motorun rodaj aşamasından yeni çıkmış olabilir çin malı motorlarda parçaların birbirine ısınması zaman alıyor.(piston,yatak) sen yinede karbüratörü açıp bi temizle.

Motosikleti
    MCX 150
    karbüratör yeni temizlendi dediğiniz gibi olabilir rodaj ı 2000 3000 km de tamamlar galiba

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Motor sağır kalmış. Bakkala gidilir mi ya motorla. Hep soğuk soğuk kullanılmış daha ısınmadan stop edilmiş. Yağsız kalıp zarar görme ihtimali de var. Ne kadar marş o kadar aşınma. Motor yağı süzülüyor aşağı her durduruşta.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler