Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mini chopper bilgisi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba epeydir chopper almak gibi bir niyetim vardı en son karar verdim araştırırken mini chopperları gördüm internet sitelerinde. hem fiyatları uygun hemde düşük cc li oldukları için başlangıçta bir mini chopper almak istiyorum ancak forumlardan okuduğum kadarıyla bu iş biraz karışık. ben ruhsatlı trafiğe çıkışta sorun yaşamayacağım bir motor bakıyorum ancak öylesine henüz denk gelmedim. 2.el sitelerinde de mini chopper ilanı göremedim gördüklerimde ruhsatsızdı.

bu motorları alabileceğimiz bir dükkan yokmu? hangi ilde olursa olsun problem değil çok hevesliyim gider beğenir alırım sonra kargoyla falan getirtirim

yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    dostum bu motorlar pocket bike olarak adlandırılır ve ruhsatı yoktur hobi amaçlıdır.
    2 teker tek ruh tek yol.

bu tt customun yaptığı motorlar da mı ruhsatsız oluyor?
    kaldırılmış bir ilan var hondanın varmış galiba mini chopperı o da mı ruhsatsızdı? bahsettiğim motorlar pocket bike değil 100 cc lik falan oluyor onlarında mı ruhsatı yok?

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    mini chopper derken ben boyutlarından bahsediyorsunuz sanmıştım.motor hacmi 100cc ise ruhsatı vardır tabikide.regalin 125lik cruiserları var mesela.
    2 teker tek ruh tek yol.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bunlar habi amaçlı sanırım
    ama trafikte küçük motor tehlikeli biraz ya

Bu tarz motosikletler pocket bike olarak geçmekte.Trafiğe çıkmaları yasak sizin gördüğünüz motosikletin boyutu belki orta boy olabilir.Ama o da pocket bike kategorisinde olduğu için ruhsat çıkarılmamaktadır. iyi forumlar.

arkadaşlar http://www.motosiklet.net/forum/alma...-ariyorum.html bu linkte daha önce bu tarz motorların bahsi geçmiş.

bu topici açan arkadaş aradığını bulmuş ama sonra kaybolmuş ortalıklardan

ben 100 cc düşünüyorum, kusura bakmayın tekrar tekrar sorucam ama bunlara ruhsat yok mu diyorsunuz son kararınızmı?
    ona göre başka modellere yönelecem ama bu motorlarda çok hoşuma gitmişti yaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler