Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kask - kask - kask - takınnnnn......

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,

lütfen ama lütfen artık takın şu kasklarınızı. 30 Ağustos korteji için eklenen resimlerin inceliyorum her 5 kişiden 2 si kask takmıyor. Neden? Neye güveniyorsunuz? Çok usta motorcu olmanıza mı? Yoksa bana bişey olmaz mı diyorsunuz? Hadi kendi hayatınız umrunuzda değil bu kadar güzel bir organizasyonu düzenleyerek örnek olduğumuz diğer insanlar özellikle gençlere kötü örnek olmamak adına takın şu kasklarınızı artık LÜTFEN. Onlar kola takmak için üretilmediler, ayrıca o kask kolunuzdayken kaza yaparsanız hiç bir yerinize bir şey olmasa kolunuz en az iki yerinden kırılır. Bu tip organizasyonlardan sonra, ben kendi adıma çektiğim resimlerde kaskı olmayanları silip öyle ekleyeceğim siteye bundan sonra. Site yönetiminden de ricam bu konuda mod' larla birlikte daha hassas davranılarak bu konuya dikkat edilmesi.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamamen katılıyorum niye takmazlarki kasklarını...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Sadece saçmalık koşarken düşüyoruzda kafamız bi yere çarptımı nasıl yarılıyor dimi ,bide motosiklet üzerinde min. 50 km ile giderken düştüğünü düşün,kafanı çarptığını suratının yere sürtüldüğünü,kaskı soyup atan asfalt senin suratına neler yapar acaba?istediğin kadar usta ol bu bahane değil bu bahane olsaydı TEKTEKER ARİF takmazdı
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Kask Yetmez..!!

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    kafanın içinde korunması gereken bişey yoksa ne diye kask takılsın ki. boşa masraf

Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafanın içinde korunması gereken bişey yoksa ne diye kask takılsın ki. boşa masraf
    Koruyucak bişeyin olmasada tak sen lazım olur

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    belkide kolları kafa taslarından daha önemlidir.en azından mantıklı bir savunma
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    süs için almışlar dır.
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süs için almışlar dır.
    belkide yaşamak istemiyorlardır..köprüye çıkmak yerine kasksız dolaşmak...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    PİAGGİO X9
    Çok haklısınız arkadaşlar ancak ogün gördüğüm kadarıyla yanımızada sürekli bir arkadaş motoruyla eşlik ederken yani kortej düzenini sağlatırken kendi motoruyla ben şahidim kasksız olan herkesin yanına giderek kasklarını takmaları konusunda uyardı defalarca hemde ancak herseferinde tamam diyerek devam ettiler hatta seyir halindeyken kaskını çıkarıp sigara yakan arkadaşlar bile vardı nedenmi takmıyorlar caddeden geçerken kim nasıl tanıyacak arkadaşı nasıl hava atacak sağa sağa sola ama bilmiyorki bir düşerse havası ömrübillah bozulacak allah korusun...kask yetmez diğer korumalarda olmalı mutlaka dizlik mont vb..o gün hava çok sıcaktı ama inanın bir kafasından kaskını çıkarmayan bir çok arkadaşta vardı full koruma gelenlerde işte bu tip kortejlere çıkarkeb-n grup yöneticileri tek tek herkesi kontrol edip artçılar dahil eksik koruma olanları derhal kortej dışında kalmalarını sağlamalılar ki daha iyi örnek olalım..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu tür entinliklerde kaskını takmayan, abuk subuk hareketler yapan insanlar kortejden derhal çıkarılmalı bence.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bunun için site yönetimine sesleiyorum sizler kortejlerde etkinliklerde söz sahibisiniz. Gerek o anda gerekse resimler eklendiğinde o kasksız arkadaşları çıkarın buradan biz birbirimizi motorlarımızla tanıyoruz zaten kimsenin yüzünü görmek zorunda değiliz, en azından hala bir yüzleri varken.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    adamların kolu daha değerli demekki...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    ben de bikaç şehirde yapılan kortejlerin fotoğraflarını gördüm ve bu sitede olmaması gereken fotoğraflara rastladım. o kortejde gerekli korumalarla bulunmayanları bulunduran arkadaşlara tepki göstermek lazım. her ne kadar samimi arkadaş eş dost da olsa gerekli ekipmanları üzerinde ve doğru yerlerde bulundurmayanlar kortejden hatta gruptan uzaklaştırılmalılar. mesela o grupta ve o anda bi kaza olsa ve ekipmansız bir arkadaşın başına bişey gelse sitenin adı kötülenmiş olmaz mı? burda koruma ekipman diye bağırmalarımız boşa gitmiş olmaz mı?
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Hepinize katılıyorum.Kortejden çıkarmak en mantıklısı gibi.Belki de adam kaskını çok seviyodur.Evde bırakmıştır.

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    kask takmayanların kafasımı varki taksınlar....
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm bende dıyorum ama sakalım yokkı lafımız dınlensın_?
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...-araniyor.html

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bizde öyle dıyoruz kaskınızı saklayın aman düşersınız maazallah kaskınız cizilir yazık günah ne paralar verdınız o kaskı alırken öyle değilmi

bırde kaşına gözüne burnuna para verip alsaydın

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

lütfen ama lütfen artık takın şu kasklarınızı. 30 Ağustos korteji için eklenen resimlerin inceliyorum her 5 kişiden 2 si kask takmıyor. Neden? Neye güveniyorsunuz? Çok usta motorcu olmanıza mı? Yoksa bana bişey olmaz mı diyorsunuz? Hadi kendi hayatınız umrunuzda değil bu kadar güzel bir organizasyonu düzenleyerek örnek olduğumuz diğer insanlar özellikle gençlere kötü örnek olmamak adına takın şu kasklarınızı artık LÜTFEN. Onlar kola takmak için üretilmediler, ayrıca o kask kolunuzdayken kaza yaparsanız hiç bir yerinize bir şey olmasa kolunuz en az iki yerinden kırılır. Bu tip organizasyonlardan sonra, ben kendi adıma çektiğim resimlerde kaskı olmayanları silip öyle ekleyeceğim siteye bundan sonra. Site yönetiminden de ricam bu konuda mod' larla birlikte daha hassas davranılarak bu konuya dikkat edilmesi.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    çok haklısın sana %100 katılıyorum burada o kadar konuşuyoruz ki güvenli sürüş hakkında ama uygulamaya gelince çoğu kişi uymuyor.

bana göre motorcu terler motorcu ter kokar neden mi güvenli ve kurallara uyduğu için mecburen korumalarını giydigi için.

biz yeni motor kullanıcılarına örnek olmayacagızda kime örnek teşkil ediceğiz??
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler