Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni racer200 s hakkında bilgi verirmisiniz arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar

Motoran 125 ETNA motosikletim vardı.Malum titreşimi vardı sattım 3 gün önce ve kanuni 200s de gözüm var.Nasıl bi motor hiç binmedim,kullanmadım.Onun hakkında biraz bilgi verirmisiniz nasıl gidişi çekişi titreşim v.b sorunları varmı. A2 Sınıfı ehliyetim var şuan tek gerekli olan Kanuni Racer 200

iLGİNİZE Şimdiden teşekkür ederimBU ARADA YAMAHA,HONDA VS AL DEMEYİN ONLARIN ZATEN MARKASI YETİYOR VE ONA GÖRE BÜTCEM YOK.SADECE KANUNİ 200s HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN MUTLAKA KULLANANLAR VARDIR!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

Yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı ChivasRegaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Motoran 125 ETNA motosikletim vardı.Malum titreşimi vardı sattım 3 gün önce ve kanuni 200s de gözüm var.Nasıl bi motor hiç binmedim,kullanmadım.Onun hakkında biraz bilgi verirmisiniz nasıl gidişi çekişi titreşim v.b sorunları varmı. A2 Sınıfı ehliyetim var şuan tek gerekli olan Kanuni Racer 200

iLGİNİZE Şimdiden teşekkür ederimBU ARADA YAMAHA,HONDA VS AL DEMEYİN ONLARIN ZATEN MARKASI YETİYOR VE ONA GÖRE BÜTCEM YOK.SADECE KANUNİ 200s HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN MUTLAKA KULLANANLAR VARDIR!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

Yardımlarınızı bekliyorum
    Kardeşim kanuni racer kullanıcıları diye koocaaa topic var, artık millet bıktı şöyle kötü böyle iyi demekten gir bak lütfen ama aaaaaaaaaaaaHaksızmıyım arkadaşlar herşeyi devletten beklemeyin
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    yok
    Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kanuni racer kullanıcıları diye koocaaa topic var artık millet bıktı şöyle kötü böyle iyi demekten gir bak lütfen ama aaaaaaaaaaaa
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    GT250R
    ChivasRegaL kanuni topiğine baktınmı? direk ilk mesajdan bilgi alıp kaçmak olmuo ama aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

topiğinde istemediğin kadar bilgi mevcut zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 AM ----------

biz bi msj yazana kadar millet yazmış bile ya:D:D
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ilari-232.html

bende lınk'ini atayım barı,
    çorba'da tuz misali
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler