Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletli Doktorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    eu_iatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snaken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaman gösterir herşeyi ben pek umutlu degilim düzgün yapcaklarını işlerini karakol polisleri gibi kahvede oturmasınlarda
    doktor olup da kahvede oturacak ha-hiç olmadı bi acil servise uğrar da yine de kahveye gidip de zaman öldürmez herhalde.hem altında motor warken ne kahvesi ne oturması.

doktor meslektaşlarımın başarılarının devamını dilerim,hatta ben de onlardan biri olmak isterim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 AM ----------

Alıntı snaken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaman gösterir herşeyi ben pek umutlu degilim düzgün yapcaklarını işlerini karakol polisleri gibi kahvede oturmasınlarda
    doktor olup da kahvede oturacak ha-hiç olmadı bi acil servise uğrar da yine de kahveye gidip de zaman öldürmez herhalde.hem altında motor warken ne kahvesi ne oturması.

doktor meslektaşlarımın başarılarının devamını dilerim,hatta ben de onlardan biri olmak isterim.
    Primum non nocere!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Hayırlı olsun.

Paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    Ybr
    Hayırlı olsun.Umarım faydalı olur

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı Zımba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakında motosikletli itfailerde çıkar
    dediğin çok mantıklı kocaman itfaye arabaları daracık sokaklardan geçecem diye uğraşırken evler yanıyor. motorlu ekipler hemen gitcen yangın musluğunla evi söndürcek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 PM ----------

Alıntı eu_iatr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 AM ----------

ben doktorlardan öle bişey beklemiyorum.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bu çok iyi oldu
    ambulans gelene kadar....

jawa 350 ts egzozun biri fena patlıyo nede yardımmmmmmm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler