Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr 125 alcam ama?

Motovento
    REKLAM ALANI
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    arkadaslar 2-3 ay sonra a2 ehliyetı alcağım ıcın motor almayı dusunuyorum vede arastırmam sonucunda ybr 125 almaya karar verdim 2.el 10.000 km gecmemıs temız bı motor bakıyorum 1-2 tane buldum ama sızce nasıl bı yardımcı olursanız sevınırım bıde sızın bıldığınız temız 10.000 gecmemıs orjınal ybrlerden varsa buraya eklersenız sevınırım fıyatıda fazla yuksek olmasın mağlum öğrencıyız 2.bin lirayı gecmezse ıyı olur

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

bitane buldum ama nasıl olduğunu bılmıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı semih39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2-3 ay sonra a2 ehliyetı alcağım ıcın motor almayı dusunuyorum vede arastırmam sonucunda ybr 125 almaya karar verdim 2.el 10.000 km gecmemıs temız bı motor bakıyorum 1-2 tane buldum ama sızce nasıl bı yardımcı olursanız sevınırım bıde sızın bıldığınız temız 10.000 gecmemıs orjınal ybrlerden varsa buraya eklersenız sevınırım fıyatıda fazla yuksek olmasın mağlum öğrencıyız 2.bin lirayı gecmezse ıyı olur

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

bitane buldum ama nasıl olduğunu bılmıyorum
    İlandaki ybr'nin km'sinin doğru olduğuna ben inanmıyorum 2000'liraya temiz ybr biraz zor bulursun,bulursun belki ama nadiren olur bulursun paran olmaz,paran olur bulamazsın Geçmişte bende bu durumu yaşamıştım.

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki ybr'nin km'sinin doğru olduğuna ben inanmıyorum 2000'liraya temiz ybr biraz zor bulursun,bulursun belki ama nadiren olur bulursun paran olmaz,paran olur bulamazsın Geçmişte bende bu durumu yaşamıştım.
    bende fazla ınanamadım kmle oynanmıs olabılır ama bı servıse gostermeden yalan yanlıs konusamayız onun ıcın buraya boyle bı topıc actım siz yardımcı olun dıye.ama adam bujı ıle aku degıstırmıs yazıyor eğer doğruysa degıstırdıklerı motor kmsıde normaldır cunku onlar degısmısse demek kı motor bi kenarda yatmıs ondan kmsı az olabılır

ghostriderrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MASH 150 BEYAZ
    gidip görmek lazım...

Motosikleti
    Ybr
    bende fazla ınanamadım kmle oynanmıs olabılır ama bı servıse gostermeden yalan yanlıs konusamayız onun ıcın buraya boyle bı topıc actım siz yardımcı olun dıye.ama adam bujı ıle aku degıstırmıs yazıyor eğer doğruysa degıstırdıklerı motor kmsıde normaldır cunku onlar degısmısse demek kı motor bi kenarda yatmıs ondan kmsı az olabılır
    Sen iyi niyetinle düşünüyorsun bunları,akünün ömrü zaten ortalama 2 sene,buji ise peryotik bakımlarda değişir ilandaki ybr resimlerden gördüğüm kadarıyla pek yatmışada benzemiyor bilgine

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ybr 10oo1 olunca ne oluyor ?
    Bu 1obin. km.ye takılma muhabbetini anlamış değilim ..
    Lütfen bana anlatsana niye 10ooo km
    5ooo değil ya da 9ooo 13ooo değil de

Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle demek ıstemedım ben yanlıs anlama 10.000 altı olmasını ıstıyorum dedım bı rakam belırtmedım 12.000 de olabılır 5.300 olabılır
    yanı fazla km si olmasın

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın bir yönden,ben 30.000 km'de rektefiyeye giren ybr gördüm,(kurye motoru) neden bu ilandaki ybr de bir kurye motoru olmasın,olabilir bence varsayımlarla hareket etmek gerekir,Burada önemli olan ybr ölümsüzdür mantığıyla hareket etmemek tabi en doğrusuda gidip bakmaktır,sen anlamıyorsan anlayan birisiyle

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın bir yönden,ben 30.000 km'de rektefiyeye giren ybr gördüm,(kurye motoru) neden bu ilandaki ybr de bir kurye motoru olmasın,olabilir bence varsayımlarla hareket etmek gerekir,Burada önemli olan ybr ölümsüzdür mantığıyla hareket etmemek tabi en doğrusuda gidip bakmaktır,sen anlamıyorsan anlayan birisiyle
    30ooo de ybr bitmez .Bitirmek için özel olarak uğraşmak lazımdır her motordaki gibi
    Ölümsüz tek şey öleceğini bilmektir (Felsefeye girmeyelim gece gece )
    oyle demek ıstemedım ben yanlıs anlama 10.000 altı olmasını ıstıyorum dedım bı rakam belırtmedım 12.000 de olabılır 5.300 olabılır
    yanı fazla km si olmasın
    Takıldığın nokta km olmasın demek istedğim benim
    9 binde hor kullanılmış olur 20ooo kadar temiz olmayabilir

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende yeni sattı mkm 900 deydi normal bence fiyatı benim motorumda orjinaldi bu 2150 yazmış ben 2200 sattım yatması yok motorun yada varsada yapmışlar bi kayıklık yok gibi ama genede bilemezsin tabi servise göster dooğru ise fiyat makul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler