Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: CBF'de 0 km'mi yoksa 2. elmi

Katılımcı sayısı
48. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 km'den şaşma derim

18 37.50%
  • 2.el al biraz paran cebinde kalsın

30 62.50%
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBF'de karar kıldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşım bence 2 el al. hemde baya eeski. sonra bin baya öğren 1 senede sana bisiklet olur o. askere giderken satarsın dçnüşte 250 yada 600lük bişi alırsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ehliyetinde yoktur iyisimi askerden geldikten sonra hem ehliyetini hemde motosikletini alırsın şimdiden kafana takma.
    17 yaşındaysa elbette Sürücü Belgesi yoktur.....
    Askere git-gel ondan sonra al
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Benim çevremdeki arkadaşların cup , commuter tarzda motorları var arada bende sürüyom ama benim olmayınca işte bende alasım geliyo dayanamıyom onlarda benim gibi ehliyet felan yok 1 sene idare etsek olmazmı ?
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    cbf 150 uzun süre kullandım. Yağ falan yakmıyor. Zaten 2000 km de bir yağ değişimi var. 2000 km de 100 gram yağ yaksa bile farkına varmazsın. Sınıfının en iyilerinden ve kuryelerin 1 numaralı tercihi, adamların bir bildiği var ki alıyorlar. Parçaları çok ucuz. CBF 250 alma parça parasından yanarsın, 250 nin parçaları 600 f den bile pahalı , bir amortisöt 1000 tl, gerisini sen hesapla.

Konuştuğum kuryeler motoru 15 bin e kadar kullandıktan sonra kilometre fişini çektiklerini ve motoru 100 bin gibi sattıklarını söylediler. CBF 150 yi 2.el alırken böyle bir tuzağa düşebilirsin. Ya tanıdıktan al yada sıfır al. Benim tavsiyem sıfır almandır.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    benimde yaşım 17 ama 6 aydır ehliyet var.

Motosikleti
    CBF250
    Tvs apache yi araştırdınmı?
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Toprağım benim hemşerim benim Cbf ikinci el almana grek yok zaten aşırı pahalı bir motor değil bence taksitli git al 0 km bir tane bin paşa paşa.. kurye dışında şikayeti olanda görmedim sende iş için değil binmek ve zevk için alacaksan bence biçilmiş kaftan diyorum. ama iki kişi uzun yol yemez yese bile seni deli edebilir.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Sen iyi bir araştırmacısın.İlk mesajında beklentilerini yazmışsın.Beklentilerini karşılayacak motor olarak da cbf150 demişsin.Çok doğru bir yoldasın.Sakın başka bir modelin aklını çelmesine izin verme.CBF150 senin de dediğin gibi çok rahat sürüşü olan , oldukça keyifli bir motordur.Hem şehir içinde , hem uzun yolda , hem de enduro olarak kullanabilirsin.Her kullanım için en uygun motor diyebilirim.Hiç korkmadan tarlaya bile girebilirsin.Merak etme kolay dağılmaz.Yıllarca kullansan bile bi tane civatası bile gevşemez.Uzun yola çıktığında da 110-115 km hızlarla istediğin yere gidebilirsin.Yokuş aşşağıya 125 bile görürsün.Bence kesinlikle ikinci el almalısın.3.000 TL civarı çok temiz 2008 model aksesuarlı cbf150 bulabilirsin.Pazarlıkla 2.750'ye bile alabilirsin.Sıfırına hiç gerek yok.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Noter + sigorta + trafikçi + vekaletname yaklaşık 400 tl para vereceksin. ikinci el TEMİZ bir motoru 3000 e alsan bunlarla beraber 3500 e gelecek. E zaten adamlar sana anahtar teslim 4000 e motoru veriyorlar ( belki daha ucuzlamıştır sezon sonunda) . Hem vade farksız taksit imkanı veren bayiler de mutlaka vardır. İkinci el cbf 150 almak akıl karı değil.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde yaşım 17 ama 6 aydır ehliyet var.
    aynı yastayız[92liyim] benımde 6 aydır ehlıyetım var fakat devlete gore 17 doldu.18 yasının ıcındeyız suan 17 degıl...

benım anlamadıgım herkez bu motorları kurye kullanıyor dıyor.kuryeler sadece cbf mı kullanıyor ? sakaryada yasıyorum ve cevremde cbf kullanan bıtane bıle kurye gormedım.viteslı gordugum kuryelerın hepsınde ybr vardı

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tvs apache yi araştırdınmı?
    apache'yede baktım seri atak bir motor cbf'le hemen hemen aynı fiyatta ama taş gibiymiş cbf kadar eğlenceli ve konforlu değilmiş diye duydum , eğer konfor yoksa bende yokum ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:55 PM ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 uzun süre kullandım. Yağ falan yakmıyor. Zaten 2000 km de bir yağ değişimi var. 2000 km de 100 gram yağ yaksa bile farkına varmazsın. Sınıfının en iyilerinden ve kuryelerin 1 numaralı tercihi, adamların bir bildiği var ki alıyorlar. Parçaları çok ucuz. CBF 250 alma parça parasından yanarsın, 250 nin parçaları 600 f den bile pahalı , bir amortisöt 1000 tl, gerisini sen hesapla.

Konuştuğum kuryeler motoru 15 bin e kadar kullandıktan sonra kilometre fişini çektiklerini ve motoru 100 bin gibi sattıklarını söylediler. CBF 150 yi 2.el alırken böyle bir tuzağa düşebilirsin. Ya tanıdıktan al yada sıfır al. Benim tavsiyem sıfır almandır.
    bencede 0 km ilk defa alacağım için sonra üzülmeyelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 PM ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toprağım benim hemşerim benim Cbf ikinci el almana grek yok zaten aşırı pahalı bir motor değil bence taksitli git al 0 km bir tane bin paşa paşa.. kurye dışında şikayeti olanda görmedim sende iş için değil binmek ve zevk için alacaksan bence biçilmiş kaftan diyorum. ama iki kişi uzun yol yemez yese bile seni deli edebilir.
    ben cbf çift kişi rampayı nasıl çıktığına şahit oldum hele vites geçişleri tık tık
    4 zamanlı'damı şişiyo yoksa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:02 PM ----------

Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen iyi bir araştırmacısın.İlk mesajında beklentilerini yazmışsın.Beklentilerini karşılayacak motor olarak da cbf150 demişsin.Çok doğru bir yoldasın.Sakın başka bir modelin aklını çelmesine izin verme.CBF150 senin de dediğin gibi çok rahat sürüşü olan , oldukça keyifli bir motordur.Hem şehir içinde , hem uzun yolda , hem de enduro olarak kullanabilirsin.Her kullanım için en uygun motor diyebilirim.Hiç korkmadan tarlaya bile girebilirsin.Merak etme kolay dağılmaz.Yıllarca kullansan bile bi tane civatası bile gevşemez.Uzun yola çıktığında da 110-115 km hızlarla istediğin yere gidebilirsin.Yokuş aşşağıya 125 bile görürsün.Bence kesinlikle ikinci el almalısın.3.000 TL civarı çok temiz 2008 model aksesuarlı cbf150 bulabilirsin.Pazarlıkla 2.750'ye bile alabilirsin.Sıfırına hiç gerek yok.
    eğer bir motor alacaksam onu ben açmalıyım diye düşünüyom belirli bir zaman sabredip sonra
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache'yede baktım seri atak bir motor cbf'le hemen hemen aynı fiyatta ama taş gibiymiş cbf kadar eğlenceli ve konforlu değilmiş diye duydum , eğer konfor yoksa bende yokum ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:55 PM ----------

bencede 0 km ilk defa alacağım için sonra üzülmeyelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 PM ----------

ben cbf çift kişi rampayı nasıl çıktığına şahit oldum hele vites geçişleri tık tık
    4 zamanlı'damı şişiyo yoksa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:02 PM ----------

eğer bir motor alacaksam onu ben açmalıyım diye düşünüyom belirli bir zaman sabredip sonra

Benim ilk motorum apache idi geçen sene almıştım 10 bin km yaptım hiç yolda bırakmadı atak ve seri idi. tek sıkıntısı vibrasyon. 1 ay önce motorumu sattım
    cc büyütmek için, şu aralar tekrar sıfır apache almayı planlıyorum, 3500 TL. anahtar teslim veriyorlar. Önce kullanmanı tavsiye ederim ondan sonra karar ver.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

2.el alacak san motoru görmeden sorusturmadan alma imkanın varsa güvendiğin bir usta ya göster kafanada yatar sa al derim ben )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler