Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gemi Azıya Almış 30 Beygir Ve Küçük Bir High-Side

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    tam anlamadım, sol şeridin solundaki tretuvara mı çarptın? Tam çarpmayıp da motoru mu sürttürdün? Taşın yüksekliği ne kadardı? Omzundaki sola hareketlenme neyin nesiydi?

JAGADAM Dostum teşekkürler iyi dileklerin için
    Aslında haklısın çok net anlatmamışım durumu. Yol sadece gidiş ve tek şerit. Benim sola geçmeye çalıştığım yerde ise otopark çıkışı ikinci bir şerit başlıyor ve yol iki şerideçıkarken aralarında da tretuar başlıyor. Benim yaptığım ise kıvırmaca hareketi ile sol şeride kaymaktı ki kıvırmacanın da kuralı nereye bakarsan oraya gidersin ama ben son anda aradaki tretuara baktım ve motor da en sola duvara yapıştı. Duvarla motorun arasına da bacağım sıkıştı ve sürtündü. Bense sola gitmeye devam ettiğim için bacağım geriye ve duvarın üzerine doğru gitti. Sonrası malum

Tekrar herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

Ve katılıyorum beni öldürmeyen şey güçlendirir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Çok geçmiş olsun,aslında bizler anlık yaşıyoruz her an başımıza neyin geleceğini bilmiyoruz. Onun için saliselik anlarda düşünüp doğru kararı verip uygulamak gerekir.Aksi takdirde, senin yaşadığın gibi sonu böyle bitiyor.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçmiş olsun kardeş.
    korumalıkların önemini ancak olmadığı anda gerek kaldığında anlıyor insan. çok şükür 2 büyük kazamda da üstümseydiler...

asfaltta sürtünerek yanan protectimi, eldivenlerimi ve üzerinde en az yarım santim derinliğinde çizikler olan dizliklerimi hala saklıyorum.

hasta ziyaret etmek, ziyaretçi kabulünden evladır...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Geçmiş olsun bilader.Herşeyin bilincinde olman böyle birşeyi tekrar yaşamayacağının göstergesi.Şu terimleri bize de açıkla kafamızda soru işareti kalmasın
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Çok geçmiş olsun kardeşim bende geçtiğimiz cumartesi bi kaza yaptım yaklaşık 60km hızla ilerlerken aniden yola bi köpek atladı ve sonrasını tahmin edebiliyorsunuzdur köpek bir yanda motor bir yanda ben diğer yanda :D hasar fazla değil dizde bi çizik motorda da kırılan bi ayna o kadar tekrar geçmiş olsun.

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    geçmiş olsun..

by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    geçmiş olsun , allah beterinden saklasın
    Youtube / 54by1302 - Facebook: ''moto sticker 54'' , ''moto şerit'' ,'bajaj pulsar sticker'', ''moto çerçeve'' - Instagram / motosticker54

Motosikleti
    keeway150 sl
    geçmiş olsun olayı anlatma şeklinde gayet iyi miş
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Çok geçmiş olsun.Bunun gibi kaza mesajlarını okuyunca ne kadar üzülsemde kendimede dersler çıkarıyorum allaha şükür şimdiye kadar vukuatım yok ama bir yandanda korkuyorum ne zaman olacak diye.Benim şu sıralar sorunum aniden önümü kesen taksiler özellikle sarı taksiler müşteri için duruyorlar bir iki kere ucuz kurtardım bakalım hayırlısı.Tekrar geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun.

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    geçmiş olsun umarım bir daha tekrarlanmaz
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

ghusmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150, f650gs
    Geçmiş olsun...
    Ben de motorumu aldıktan yaklaşık bir ay kadar sonra anayola aniden çıkan otomobil nedeniyle ufak çaplı bir kaza atlatmıştım. Düşünüyorum da benim de acelem vardı ve herşeyden daha önemlisi "ben bu işi söktüm, gayet iyiyim motor kullanma konusunda" gibisinden kendime inanılmaz güvenim geldiğinde bu kazayı yapmıştım. Şimdi de dönem dönem bu tip düşünceler aklıma geldiğinde inanılmaz tırsar, ve bu düşünceyi kafamdan atmak için durur, herşeyi iki kere kontrol ederek sürmeye çalışırım.
    İlk motorum olduğu dönemde o küçük çaplı kazayı yapmamış olsaydım belki şimdi hiç motora binemyior olabilirdim. Bence yapılan kaza insanı daha da olgunlaştırıyor ve o yeri öpme duygusunu tekrar yaşamamak için inanılmaz derecede dikkatli olmaya başlıyorsunuz.
    Benim de işe gidiş yolum hazırlanmaktan daha kısa sürse de mümkün değil artık kimse beni motora full korumasız bindiremez...

Abi geçmiş olsun...İnşallah ilk ve tek kazan olur....

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Herkese iyi dilekleri için tekrar teşekkür ederim sonunda tamamen olmasa da iyileştim sadece dizimde küçük bir yara kaldı o da geçecek ama motor konusunda bir fikir istiyorum sizlerden. Motorum birinci vitesten boşa geçiyor ama ikiye geçmiyor sorun ne olabilir ve bana ne kadara patlar halletmek fikri olan var mı?

Motosikleti
    BuKart
    hocam bisiklette bile 2 kural da aklımda
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler