Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

konu kanuni yorum bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eee ne diyelim hayırlısı olsun sankia böyle bir topic daha vardı motoru hatırlar gibiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee ne diyelim hayırlısı olsun sankia böyle bir topic daha vardı motoru hatırlar gibiyim
    evet ya sanki bu makineyi bende başka bir topicte gördüm belki aynı kişidir mesajları yazan
    www.sahildenturkiye.com

Gerçekten zevk meselesi.Tabi abartmamak şartıyla her motor güzel hale gelebilir.Akif arkadaşımda şu anda kendi çapında küçük değişiklikler yapmakta.Aynaları takmasını bende söylemiştim. Aynasız kullanmayı denedim birgün.(aynaları çıkarmadan)İmkansız ya.Altımızdaki motorlar şehiriçinde ortalama 1600 cc arabalara kafa tutabiliyor.Bu yüzdende sürekli aralardan geçmek durumundayız.E altın kural 1.Modifiye kimsenin hayatını riske atmayacak şekilde olmalıdır..
    İyi foumlar.Ben bu motoru beğeniyorum ama pasta zamanı geldi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Vah zavallı arkadaşım.Bir civatası gevşese servise gidiyorum diyosun.Ancak bilmiyosun ki japon motorlarda 10 sene kullansan bi tane civatası bile gevşemez.Ben cbf150 kullanıyorum.Asfalt olmayan dağlık taşlık yollarda kullanıyorum.Motorun bi tane civatası bile gevşemedi şimdiye kadar.Boşverin şu kanuniyi zengin ettiniz adamları.Üzerine 1.000 TL daha koyun gidin ikinci el honda , yamaha alın.Sonra arkanıza bakmadan , civata düşürmeden , yolda kalmadan motorculuğun tadını çıkarın.Bakarsan dökülmez diyorsun , sürekli neresinden civata düşecek diye paranoyak olmaya gerek yok.Tabi düşen civataları tamamlarsan motor dökülmez.Önemli olan bir motorun hiç dökülmemesi.Hergün civata kontrolü mü yapacaz.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-kanun-um.html dünde buna benzer bi konu açtın yarın ne açıcan bilmyorum
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    La allahın apaçisi o aynaları tak eminim öyle kullanıyon seni salla başkasına zararın olur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 PM ----------

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-kanun-um.html dünde buna benzer bi konu açtın yarın ne açıcan bilmyorum
    Ön profilden çekmiş ama hocam..

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bence kasma masrafda etme temizle yıka yağını değiştir balataları değiştir ama modifiyeye grişme. biz kötü demiyoruz kanuniye ama seninki 10 km arzalanırsa yamaha hondalar 1000 kmde bir arzalanıyo. kanuniler bakarsan 60 k km dayanırsa yamahalara bakmadan 125k km dayanıyo. başın daha az ağrıyo.

bu işler böyle ne kadar ekmek o kadar köfte yoksa kötü motor diye bişey yok.

ne kadar paran varsa o kadar güzeline ve sağlamına binersin.

kannunide ucuz keyiflerinden ucuz yapıyolar maliyet düşük , o da kaliteyi ve masrafı düşürüyolar. 20 milyonluk civata takcağına 2 milyonluk takıyo ucuza geliyo.

neyse sıfır kaza , belayla,;;;;;;; bol hayırla , keyifle

binersin inşş.

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kasma masrafda etme temizle yıka yağını değiştir balataları değiştir ama modifiyeye grişme. biz kötü demiyoruz kanuniye ama seninki 10 km arzalanırsa yamaha hondalar 1000 kmde bir arzalanıyo. kanuniler bakarsan 60 k km dayanırsa yamahalara bakmadan 125k km dayanıyo. başın daha az ağrıyo.

bu işler böyle ne kadar ekmek o kadar köfte yoksa kötü motor diye bişey yok.

ne kadar paran varsa o kadar güzeline ve sağlamına binersin.

kannunide ucuz keyiflerinden ucuz yapıyolar maliyet düşük , o da kaliteyi ve masrafı düşürüyolar. 20 milyonluk civata takcağına 2 milyonluk takıyo ucuza geliyo.

neyse bol hayırla , keyifle sıfır kaza , belayla binersin inşş.
    Şu virgülleri doğru yere koysan hocam belayla binersin ayrı kalmış..

Motosikleti
    kanuni elite 100
    [QUOTE=musti81;1755894]La allahın apaçisi o aynaları tak eminim öyle kullanıyon seni salla başkasına zararın olur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 PM ----------

allahın apaçisi derken dikkatli ol.apaçi oldugumu nerden çıkardın.kişisel saldırı olarak algılıyorum bu sözü allah şkr ehliyetm var kaskım var aynam var.kardeşim ayna benm gözüme gzel görünmüyosa sana güzel görünmek zorundamı canım böyle foto çekmek istedi belki kimseye hesap vermem.zevk benim değilmi .sen fotograf çekerken aynalı olarak çek.

Motosikleti
    Seyhan 125
    [QUOTE=makif6630;1755915]
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La allahın apaçisi o aynaları tak eminim öyle kullanıyon seni salla başkasına zararın olur..

allahın apaçisi derken dikkatli ol.apaçi oldugumu nerden çıkardın.kişisel saldırı olarak algılıyorum bu sözü allah şkr ehliyetm var kaskım var aynam var.kardeşim ayna benm gözüme gzel görünmüyosa sana güzel görünmek zorundamı canım böyle foto çekmek istedi belki kimseye hesap vermem.zevk benim değilmi .sen fotograf çekerken aynalı olarak çek.
    No s.s no güven..

Motosikleti
    kanuni elite 100
    birisi kendini övüp başkasını aşagılıyorsa muhakkakki aşagılık değersiz biridir.
    bir insan ne kadar değerliyse karşısındakine o kadar değer verir.

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı makif6630 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi kendini övüp başkasını aşagılıyorsa muhakkakki aşagılık değersiz biridir.
    bir insan ne kadar değerliyse karşısındakine o kadar değer verir.
    Şu motorun aynalı bir resimlerini göremedik..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    aynalar hikaye ya insan fotoğraf cekmek icin ayna sökme zahmetinde bulunurmu bee...

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Maşallah pırıl pırıl.Keyifli sürüşler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    resimler güzel ben beyendim motorda güzel temiizde bakmıssın eline saglık dıyorum 9 verdim

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    yemek programı gibi oldu burası bi yanda kavga bi yanda puan

motordan saç çıktı. motoru başkasımı modifiye etti.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler