Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

rialli.com

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben bugün serit ve küçük aksesuar siparişi verdim gönderildi yazıyordu yarın elime ulasır sanırım
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tiger 250
    ben 90 TL lik 12 adet ürün aldım sisibar 2 adet 1 litrelik yav ıvır zıvır felan ertesi gün gönderildi yazıldı sisteme 2 gün sonrada elime ulaştı.keşke birde taksit imkanı olsa.
    buji kablosu da sipariş etmiştim ama sanırım ellerinde yoktu onun yerine hemen hemen fiyatı aynı olan benzin filtresi yollamışlar.alışverişte sıkıntı yok kargo ücretide arasla yollamışlar 14.65 felan tuttu kocaman kutu için.ama biraz soğuklar müşteriye karşı.ihtiyacım olsa yine alışveriş yaparım ama .bilgilerinize

Motosikleti
    Daifo 125 T-D
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aslen hataylıyım bu rialli ırmak pazarı hatay kırıkhan da 1 defa orada bulunduğumda alısveriş yapmısdım ama simdi istanbulda olduğum icin internetten spariş vermek istiyorum ve daha önce buradan alışveriş yapanlardan yardım istiyorum güvenilirmi internetten??
    Evet ben de xenon far sipariş ettim bir sıkıntı yok paranı ödedinmi en geç 3 gün içinde yolluyor. fakat şu aradaki ince noktayı unutma aldığın malı kargocunun yanında aç ve kontrol et bir sıkıntı varsa rapor tuttur. yoksa bu arrızalıymış geri gönderiyim dedin mi yandın geri almıyorlar bilgin olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler