Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

adi çin malı kask takmayalım arkadaslar

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    bir arkadasım adi çin malı kask yüzünden düştüğünde kaskın parçalanmasıyla yüzünde derin kesikler meydana geldi.kesiklerin sebebi kask parçalarının yüzünü parçalamasıdır.en azından orta kalite ls2 gdr gibikask takalım arkadaslar
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılıyorum.En azından Ls2 cartoon kasklar var ondan alınır 95 liraya.Yok ben renkli kask sevmem diyorsanız yine Ls2'nin siyah kaskı var oda 95 liraya.Çin mallarından kat kat daha iyidir.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Motosikleti
    bnde ls2 cartoon 2009 kullanıyorım siyah vizörüile 120 tl. uygun ve çok rahat kask piyasadakilerden kat kat iyidr.içindeki malzemeleri yıkanabiliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:35 PM ----------

bide su nazi kaskı dedikleri çorba canağı gibi kasklar var ne işe yarıyosa full olmadıktan sonra güvenli olmadıklarını düşünüyorum
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide su nazi kaskı dedikleri çorba canağı gibi kasklar var ne işe yarıyosa full olmadıktan sonra güvenli olmadıklarını düşünüyorum
    O nazi kaskları yalnızca kafanın üst bölümünü korur.Kaza anında baş bölümünde en çok zarar gören yer ise çene.En sert yeri koruyup en hassas ve en çok zarar gören yeri korumamak pek mantıklı değil.Ayrıcda o kaskı bir kere taktım.60 km hızla giderken başımı çok hafif yukarı kaldırdığımda geriye doğru gidip boynuma hatırı sayılır bir baskı yapmıştı.Kayışı da sıkıydı.Kask takmak istemeyen ama ceza yememek için takanlar tercih ediyor onları.Bir de chooper'da güzel görünsün diye.

kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Evet 100 de 100 katılıyorum arkadaşlar. Eşimin kaskıda motosikletle verilen hediye kasklardandı motosikletin üstünden yere düştü (rüzgardan) ikiye ayrıldı inanamadım bu kadar dandikmiş. Hemen gittim bitane ls2 kask aldım şimdi içim çok daha rahat. Çokda memnun kaskından.
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

Motosikleti
    evet yere düşünce hemen kırılıyor içinde az bişey köpük var hızlanınca kafada oynuyor kalitesiz kasklar

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    nolan n102 kask aldım yeni bayagı bi özelligi var ama ondan önce ceza yememek için sebamet takıyorum
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Eger hiç kask takmayacaksaniz Çin malı da olsa takin. Ama ne kar iyi kask takarsanız o kadar iyi. Aynı olay dayımın da basına gelmişti, düşüp kafasını yere çarptığında kırılan kaskin on cami alnını parcalamisti. Ama o kask olmasaydı durum çok daha kotu olabilirdi

Kaskına ne kadar değer biçiyosan hayatınada o kadar önem veriyosun demektir !

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    bak bu olur işte..
    Çin malı kask almayın, aldırmayın..
    Koruma aldığınızı zannederken kafanızda paralanıp size daha fazla zarar verebilir ki zaten arkadaşlar yazmışlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    takmayın sakın kafanız parçalanır

Bu arada birşey daha söylemek istiyorum.İnsan vücudunda hayati organlardan biride başla beraber sırt bölgesi.Çünkü omurilik kemiği orda.Bu yüzden ben boyuna kadar uzanan bir sırtlıkta alınması taraftarıyım.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kaskın şakası olmaz bir gün kafamı kaldırıma vurdum düşünce nolan kask takıyorum çizik bile olmamıştı kask önemli şayet dandik bir şey olsaydı estetik ameliyat ile uğraşır dururduk

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)

bu YOĞURT KOVASI benim caner kardeşime hiç yoktan takması için verdiğim halk arasında KASK diye tabir edilen şeydir. bu kask yada yoğurt kovası (artık ne derseniz) Scooter ın ortadaki boşluğundan kaza anında düşüp bu hale gelmiştir canınızı seviyor iseniz hayatınız sizin için 100tl den değerliyse gidin adam gibi bir kask alın.

Bu kasklar sizi belki karpuz kabuğundan biraz fazla korur.Ama bir karpuz kabuğu ve yoğurt kovasının birleşiminden fazla korumaz.

Canınızı seviyor ve ufacık bir taşta özürlü kalmak yada ölmek istemiyorsanız.
    SHAD NİTRO LS2 yada benzeri minimum bu kalitede olan kaskları kullanınız..yada eliniz eriyor ise daha iyilerini kullanın.

Tavsiyem kendim GT250R kullanıyorum SHAD AD204 kaskı kullanıyorum memnun um
    BU seneki Fuar fiyatı 65 liraydı.Şok oldum daha 2 sene önce 200 liraya almıştım. en ucuz makul ve sağlam kask olarak sizlere tavsiye edebilirim hayatınız 65 yada 100 liradan değerli olamaz..

Hyosung GT250R
    Drift religion

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu YOĞURT KOVASI benim caner kardeşime hiç yoktan takması için verdiğim halk arasında KASK diye tabir edilen şeydir. bu kask yada yoğurt kovası (artık ne derseniz) Scooter ın ortadaki boşluğundan kaza anında düşüp bu hale gelmiştir canınızı seviyor iseniz hayatınız sizin için 100tl den değerliyse gidin adam gibi bir kask alın.

Bu kasklar sizi belki karpuz kabuğundan biraz fazla korur.Ama bir karpuz kabuğu ve yoğurt kovasının birleşiminden fazla korumaz.

Canınızı seviyor ve ufacık bir taşta özürlü kalmak yada ölmek istemiyorsanız.
    SHAD NİTRO LS2 yada benzeri minimum bu kalitede olan kaskları kullanınız..yada eliniz eriyor ise daha iyilerini kullanın.

Tavsiyem kendim GT250R kullanıyorum SHAD AD204 kaskı kullanıyorum memnun um
    BU seneki Fuar fiyatı 65 liraydı.Şok oldum daha 2 sene önce 200 liraya almıştım. en ucuz makul ve sağlam kask olarak sizlere tavsiye edebilirim hayatınız 65 yada 100 liradan değerli olamaz..

+9999999999999999999999999999999999999999999999999 999999 eline sağlık kardeşim
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +9999999999999999999999999999999999999999999999999 999999 eline sağlık kardeşim
    işte alın size bir numaralı şahit..
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    çin malı deilde adi çin malı diyelim.Sonucta LS2 çinde uretılıyor
    My life Starts after 12.500Rpm

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    O dandik kasklarin yumurtadan farkı yok yere dusurdugun an anında parçalanıyor

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Teşekkürler hatırlattığınız için
    Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu

.....TEHDİT.....

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    ya bende nolan n102 kullanıyorum yeni aldım ucuza ama safebet vardı bende o kadar sinirlenince duvara attım motordan her seferinde düşerdi hiçdebişey olmazdı demek saglamı gelmiş bana
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler