Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

biri yardım etsinnnn:)))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda AT
    Selamlar,

R6 hızlı ve güçlü bir makine...gerçi ben sizi temin ederim 125 lik motorlada yolda ölünür emin ol daha güvenli falan değildir..

Burda bence önemli olan...yeni başlayan birisi olarak zihniyetin

Son zamanlarda gördüğümüz bazı kazalarda racing motorsiklet kullanan arkadaşların ağırlıklı olarak kazalara karıştığını farketmişsindir...

o motor hızlıdır..eğer sen o motordan hızlı değilsen...sinirlerin sağlam değilse..yeterince tecrubeli değilsen..kısacası o motordan daha güçlü değilsen üzerinden atar..hakim olamazsın...sonrada bu sorumsuzluğun yüzünden polis annene seni kopmuş kafanı verir

akıllıı ol

Önce ivedi bir şekilde kursa gideceksin...işi iyi bilen ve öğretmesinide bilen birinden motorsiklet kullanmanın temellerini öğreneceksin

Dahasonra korumalarını alacaksın..öle dandik kısmından değil...adam gibi kask adam gibi koruma..bu işte 3 kuruşun hesabı olmaz..o korumalarla bile risk altındasın unutma

Ondan sonra kursdaki hocalarının da tavsiyesiyle bir motor alacaksın..o motora intibak döneminde akıllı olacsın..daima savunmda kalacaksın...şehir içi yollarda aşırı hız yapıp bariyerlei kopmuş kafanla süslemiyceksin...kendinden başka insanları tehtit etmeyeceksin..sakin efendi süreceksin..motorunla karşıdan gelen bir otomobile giriparka koltukda oturan 5 yaşında kızı biçmeyeceksin

Kısaca neyin üstüne oturduğunu fark edeceksin önce...

Daha sonra piştikçe bir gün R6 değil Hayabusaya bile binersin bunun bayan olmanla ilgisi yok...nasıl bir ADAM olduğunla ilgisi var

Biraz sert oldu kusura bakma..ama 6 ay içinde burdan sana tanrıdan rahmet acılı ailene sabır dilemek istemem tamammı???
    KAFADAN KASK VE AKIL EKSİK OLMASIN!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sulenma len
    olmm benim arkama olmaz ise senin arkana olur, maksat bir kişinin daha aramızdan gitmesini engellemek...

senin için fesat

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı merve27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa ben bi bayan olarak asırı derecede motor hastasıyım ve r6 almak ıstıorum ama kullanmayı bılmıorum :( cesaretım var yapabılırım sadece gucun yetmez dıyenlere sınır oluyorum :(
    En guzel bilgiyi bayan uyelerden alabilirsiniz...onlarda sizin gibi basladi sonucda..Hosgeldin yeni uye diyorum.İnsallah katilimci olursunuz...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Ölmekmi istiyorsun
    Yolver gitsin .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merve, öncelikle hoşgeldin...
    boyun, kilon, vücut yapın, doğuştan bir yeteeneğin vb özelliklerin yok ise veya uygun değilse r6 da çok zorlanırsın.. Allah korusun kendine ve başkalarına zarar verebilirsin... benim de hic tecrübem yokken 600rr ile başladım çok şükür şimdilik yaşıyorum sitede peoples ve aygül var motosiklet kullanan bayanlar... onlarla konuşursan daha net daha doğru bilgilere ulaşabilirsin bence... istiyorsan birgün bir buluşmaya gel ss motorlu arkadaşlarımız var.. ki bende varım bi tur atalım bir gör bir dokun bir bak bir sesini duy.. sonra kararını vereceksindir...

Helim kardeşim konuyu beraber okuyoruz, benim için bir şeref

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:19 AM ----------

atıyorsun!!!!
    Gökçen arkadışımız günde 100km yapıordu motosikleti ile.. bence hiçte acemi değil, aksine pek çoğumuzdan tecrübeliydi... bir anlık dikkatsizlik sonucu olanlar oldu...
    evet ya 3 serit gidiş üç serit geliş yolda elini kolunu sallaya sallaya gidip geliyordu rahmetli 2. uzun yol tecrubesi ölümü oldu.. sizde şimdi buna tecrube diyorsunuz ist içinde sabah ve akşam 30 km hızla ya gidiyordu yada gidemiyordu of ya nekadar cok şey biliyorsunuz daha cok taziye başlıgı görürüz burda
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Burgman UH 150
    sürüş egitimleri için
    http://www.suleymanmemnunmx.com/t/06/index.jsp
    www.vespaacademy.com
    birde bmw ve honda nın var sürüş eğitimleri onlarada bakabilirsin
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

gazetelerin yazdığı, konuştuğumuz arkadaşlarının yalancısıyım ben... "di" li gecmiş zaman yerine "miş"li gecmiş zaman kullanabilirdim... ayrıca 125lik bir makine ile haftada en azından 4 kere 100kmlik yol rahatca yapılabilir bence... 50 kağıt anca yakar eeeeen fazla...
    SS makinesine artcı olacağı sürücüde önemli bence... arkasına alıp dip gaz giden biri olursa elbet korkutur!!!
    Dostum sakın şahsına saldırı olarak algılama, Gökçen konusunda gerçekten hassasım, gazeteleri felan da boşverin, hepsi işkembeden sallıyor.

SS makineye artçı konusu içinde istatiksel olarak bakmak lazım, Gökçen'den 1 ay önce Gökçen'in bir başka bayan arkadaşı SS arkasında kafası bacağı koparak feci şekilde vefat etti, bunun forumumuzdaki kaza başlıklarında da bir çok örneği var.

Bu kişiden kişiye değişen bir şey değildir, aynı zamanda çok sakin 40-50kmh hızla dolaşan aynı zamandada SS delisi olan bir karakter yoktur, vardırsa da o adam gerçekten psikolojik olarak bambaşka bir rahatsız ve tehlikedir.

Özellile bir SS'in kapasitesini göstermek için bir bayan artçı alınıyorsa, bu sürücü bu test sürüşü esnasında normalde dahi almayacağı riskleri alır, durumu ölümcül yapan bu.

Yapmam yapmaz dememek lazım, bu SS'e başlamadan önce ben 50-60 gidicem tipine hastayım süratla işim yok demek gibi bir şey sadece kendini kandırırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya 3 serit gidiş üç serit geliş yolda elini kolunu sallaya sallaya gidip geliyordu rahmetli 2. uzun yol tecrubesi ölümü oldu.. sizde şimdi buna tecrube diyorsunuz ist içinde sabah ve akşam 30 km hızla ya gidiyordu yada gidemiyordu of ya nekadar cok şey biliyorsunuz daha cok taziye başlıgı görürüz burda
    ben en azından gazetelerden, aynı yolculukta yanında olan arkadaşlarından duyduklarımı yazıyorum....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

ben en azından gazetelerden, aynı yolculukta yanında olan arkadaşlarından duyduklarımı yazıyorum....
    Yanındakiler onun katilleri, biz öldürdük diyecek halleri yok ya.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    murat ben bu akşam iftara rivaya gidiyorum
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sakın şahsına saldırı olarak algılama, Gökçen konusunda gerçekten hassasım, gazeteleri felan da boşverin, hepsi işkembeden sallıyor.

SS makineye artçı konusu içinde istatiksel olarak bakmak lazım, Gökçen'den 1 ay önce Gökçen'in bir başka bayan arkadaşı SS arkasında kafası bacağı koparak feci şekilde vefat etti, bunun forumumuzdaki kaza başlıklarında da bir çok örneği var.

Bu kişiden kişiye değişen bir şey değildir, aynı zamanda çok sakin 40-50kmh hızla dolaşan aynı zamandada SS delisi olan bir karakter yoktur, vardırsa da o adam gerçekten psikolojik olarak bambaşka bir rahatsız ve tehlikedir.

Özellile bir SS'in kapasitesini göstermek için bir bayan artçı alınıyorsa, bu sürücü bu test sürüşü esnasında normalde dahi almayacağı riskleri alır, durumu ölümcül yapan bu.

Yapmam yapmaz dememek lazım, bu SS'e başlamadan önce ben 50-60 gidicem tipine hastayım süratla işim yok demek gibi bir şey sadece kendini kandırırsın.
    bir tanışalım dostum ben bayan arkadaşlarımı arkama alıyorum ve 600rr ile boğaz yolunda 60-70 gdiiyorum.. her zaman nabza göre şerbet veririm.. Arkamdaki insanın hayatını tehlikeye atacak en ufak hareket yapmam.. bence yapanda yoktur... haddime düşmez sanırım ama yanlış düşünüyor olabilirsin

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar bu konuyu uzatmasnız daha iyi olacak belkide....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    murat ben bu akşam iftara rivaya gidiyorum
    afiyet olsun halis abi iftarı düşünmek için erken değilmi?
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yok yok degil anlayan anladıda işine gelmedi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:01 AM ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konuyu uzatmasnız daha iyi olacak belkide....
    dogru söylüyorsun şimdi kuranı kerimden ayetler yazmaya başlarlar burayada

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    bir tanışalım dostum ben bayan arkadaşlarımı arkama alıyorum ve 600rr ile boğaz yolunda 60-70 gdiiyorum.. her zaman nabza göre şerbet veririm.. Arkamdaki insanın hayatını tehlikeye atacak en ufak hareket yapmam.. bence yapanda yoktur... haddime düşmez sanırım ama yanlış düşünüyor olabilirsin
    bide utanmadan söylüyosun rezillll...

erdem sende çok yavaşsın be ss emi biniyon scooteramı belli olmuyo
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sinir oluyorum....

ama boyle motosikleti oyuncak gibi görenlere....
    ++++1 de benden
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    ben ss artcı almamaya calışıyorum onu tabiyat edindim ben ss bindimmi surat yapmak için biniyorum o yüzden başkasının hayatını tehlikeye atamam yada arkamdakinin bir hatası yüzünden kendi hayatımı tehlikeye atamam

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Feyk Feyk

Sazan Sazan Sazan

2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    ben ss artcı almamaya calışıyorum onu tabiyat edindim ben ss bindimmi surat yapmak için biniyorum o yüzden başkasının hayatını tehlikeye atamam yada arkamdakinin bir hatası yüzünden kendi hayatımı tehlikeye atamam
    abicim motor ss, kızlar icin birde fazer yada başka bişeymi alalım hararet yaptırmayacak şekilde yavaş yavaş gidiyorum motor üstü romantizm, hatun sırtımda oluyor daha ne isterim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    abicim motor ss, kızlar icin birde fazer yada başka bişeymi alalım hararet yaptırmayacak şekilde yavaş yavaş gidiyorum motor üstü romantizm, hatun sırtımda oluyor daha ne isterim
    he ben öyle yaptım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler