Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

benzine zam :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mct 250 - ninja 250 r
    Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), akaryakıt dağıtım ve bayi satışlarına yönelik belirlediği ''tavan fiyat''ı kurşunsuz benzinde 2 kuruş, motorin ve kırsal motorinde 3 kuruş artırdı.

EPDK, 22-24 Ağustos günleri için, 95 oktan kurşunsuz benzinde bayi tavan fiyatını 3,26 liradan 3,28 liraya, dağıtım tavan fiyatını da 3,11 liradan 3,14 liraya çıkardı.

Motorinin bayi tavan fiyatı 2,66 liradan 2,69 liraya, kırsal motorinin bayi tavan fiyatı ise 2,52 liradan 2,55 liraya yükseltildi. Dağıtım tavan fiyatı ise motorinde 2,48 liradan 2,51 liraya, kırsal motorinde 2,36 liradan 2,38 liraya çıkarıldı.

Akaryakıtın perakende satış fiyatları, illere ve dağıtım şirketlerine göre küçük farklılıklar gösterebiliyor.
    "Hayatta varolduğu için düşlenen şeyler vardır ve düşlendiği için varolacak şeyler..."
    (Henri Frederic Blanc-Uyku İmparatorluğu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yeter artık ya
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    artık yorum yazmayacağım ben bu haberlere

Motosikleti
    mondial mct 250 - ninja 250 r
    zaten bekliyoduk bu zammı arkadaşlar indirmelerinden belliydi 2 gün sonra zam yapacakları keşke bi 30 liralık benzin alsaydım dun
    "Hayatta varolduğu için düşlenen şeyler vardır ve düşlendiği için varolacak şeyler..."
    (Henri Frederic Blanc-Uyku İmparatorluğu)

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ee nolmuşki ? alıştım artık =)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Yakında benzine zam gelmedi diye konu açacağız.. .Arada birde açılan konuyu güncelleriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Alıntı sir@disi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), akaryakıt dağıtım ve bayi satışlarına yönelik belirlediği ''tavan fiyat''ı kurşunsuz benzinde 2 kuruş, motorin ve kırsal motorinde 3 kuruş artırdı.

EPDK, 22-24 Ağustos günleri için, 95 oktan kurşunsuz benzinde bayi tavan fiyatını 3,26 liradan 3,28 liraya, dağıtım tavan fiyatını da 3,11 liradan 3,14 liraya çıkardı.

Motorinin bayi tavan fiyatı 2,66 liradan 2,69 liraya, kırsal motorinin bayi tavan fiyatı ise 2,52 liradan 2,55 liraya yükseltildi. Dağıtım tavan fiyatı ise motorinde 2,48 liradan 2,51 liraya, kırsal motorinde 2,36 liradan 2,38 liraya çıkarıldı.

Akaryakıtın perakende satış fiyatları, illere ve dağıtım şirketlerine göre küçük farklılıklar gösterebiliyor.
    Slm aradasım neden bosuna topic açıyorsunki!!! tayip basta ona oy verenler arkada olduğu surece, zam ısı vazgecılmezlerden ve hayatın normal bır parçası nefes almak gıbı!!!!
    Adamın sistemi belli -1 +5 -3 +2 oyun ve benzın zam anlayısı, boyle gelmıs boyle gıder, boşu boşuna bu konuları açmayalım.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    her hafta zam artık iyi alıştılar kuruş kuruş zam yaparak az zam geliyor diye nasıl olsa ama genele bakınca.....

herkesin bi anda toplu taşıma araçlarnı kullanması gerek aslında mazotun litresini 90kuruştanmı ne alıyor devlet nede olsa zararı kendine olsun olucaksada
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dunyanın en pahalı benzinine hala zam yapıyorlar
    ayıp bu ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler