Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Oldu ve Bitti

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arkadaşlar başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum bundan 4 gün önce bizim arkadaşın motosikletini (100cc cup) almak üzere babası felan benim çalıştığım yere geldiler neyse pazarlık başladı 700 tl diyolardı motora motoru biliyorum temiz motor neyse onlar 650'ye indiler ama bizim patron 600 diyo başka bişey demiyo neyse 600 tl'ye anlaştık anahtarı elime aldım dedim bir tur atiyım neyse 1 km kadar gidip geldim (o anki aldığım zevki anlatam) nasıl olsa motor benimdi hep sürecektim,sonra motoru dükkanın önüne çektim devrini seneye alacağımıza anlaştık nerden aklına geldiyse bizim patron bide babanı arıyalım dedi bende gerek yok o zaten bişey demiyo dedim (gerçektende ben karışmıyom diyodu ama) illa arıyacam dedi neyse aradı ve işte o an babam telefonda motosiklet almama karşı olduğunu müsadesinin olmadığını söyliyince o an hayallerimin yıkıldığı an oldu ve elimden anahtarı aldılar. O an kalbimin içinde tarifi mümkün olamayan acı bir duygu vardı Babama duyduğum öfkenin haddi hesabı yoktu iki kelimeyle bütün uğraşlarımı mahvetmişti o gece hiç uyuyamadım sonrasında ise 18 yaşıma geldiğimde reşit olacağıma göre bana kimsenin karışamayacağına karar verdim şimdi ise gel bir sene gel diyom içimden
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Yine de rızasını al derim ben. Bir insan için en hayırlı duayı ana-babası yapar.
    Insan paranin sahtesini yapar, para da insanin...
    Ne güzel demiş büyük şair David Guetta: tHe wOrLD is MinE
    http://derinpoker.blogspot.com/

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Bence de biran önce reşit ol sen.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bende rızasını al derim hem sneın hem ailenın gönlu rahat olsun daha cok gencsın senın ıyılıgını dusunduklerıne emınım hakkında hayırlısı olsun kardesım

aynı olayın bir benzerini bende yaşadım.arkadasımda mondial 125 kt var.motor inanılmaz hosuma qidior qörüntüsü yakıt harcaması vs.. nese bende 125kt almaya karar vermiştim yaşım 17. daha önce bi kaza qeçirdim ve aqır bi operasyon qeçirmiştim ama su an oldukça iyiyim.annemde yine birşey olabileceğinden dolayı motor almama karşı.bende motosikleti dedeme aldırmaya karar vermiştim.nese annemden izin almak icin baya bi uqrastım aynen ilk basta ben karısmam deden alırsa al dedi.dedeme qidip kabl ettirdim motor alma teklifini.aradan 1 qün qeçmeden qeri caydılar annem aramıs yine düüşer birşey olur vs vs qibi dedemi doldurmus.
    anlayacaqın motor işi bu senede yattı.ama söz aldım.üni sınavından sonra istediqini alacaqını kendisi bna qelip söyledi.bence sende saabret derim, ehliyetsiz motosiklet hem fiziki acıdan hemde maddi acıdan zararlı 18i bekle ?
    Farklı görünsekte aynı şeyleri anlatıyor ve yaşıyoruz[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    yaşın 80 de olsa anne-baba rızası olmadan alacağın bişeyden hayır görmezsin inan bana.Benim babam kendi de uzun yıllar motosiklet kullanmasına rağmen ben de bu işe heveslenince bendeki hız merakından endişe etti ve 1 yıllık motosiklet maceramı,kendinin ve benim motorumu sattırarak sona erdirdi.
    Yaşım 20nin üzerinde, çok istediğim hyo gv650yi alacak param var, fakat alamıyorum.Çünkü söylediği tek şey, sana birşey olmasından çekiniyoruz, bu yüzden tekrar motor almana razı değiliz.
    Onların rızası olmayınca da yapacak birşey kalmıyor

Motosikleti
    Honda
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşın 80 de olsa anne-baba rızası olmadan alacağın bişeyden hayır görmezsin inan bana.Benim babam kendi de uzun yıllar motosiklet kullanmasına rağmen ben de bu işe heveslenince bendeki hız merakından endişe etti ve 1 yıllık motosiklet maceramı,kendinin ve benim motorumu sattırarak sona erdirdi.
    Yaşım 20nin üzerinde, çok istediğim hyo gv650yi alacak param var, fakat alamıyorum.Çünkü söylediği tek şey, sana birşey olmasından çekiniyoruz, bu yüzden tekrar motor almana razı değiliz.
    Onların rızası olmayınca da yapacak birşey kalmıyor
    aynen bizimde motosiklet vardı 3 sene önce sattı babam bu motosiklet merakım yüzünden ne yaparsa yapsın nereye kadar

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok iyi bilirm o duyguyu ah ah
    ama sonunda razı ettim bn uğraş biraz :D

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    kardeş seni okurken kendi yaşadıklarım aklıma geldi aynen bende çok bekledim motor almak içiin 1 sene bekledim ailemle kavga ettim ve bnm durum çok farklı elimde para var ailemin rızasını bekliorum bu arada 18 yaşındayım tabi onlar he dese gidicem alıcam ama scooter alıcağımı sanıyorlar onlar bne chopper tarzı büyük motor alıcaktım her neyse çok güzel oynadım sürekli oynadım 1 sene boyunca evde tiyatro dram yaptım en sonunda al dediler işe gidip gelmek içiinde çok işime yarıyacaktı ama scooter al dediler büyük mototr alıcağımı anladılar galiba ee ne oldu sabrettim sabrettim ve öyle bir motosiklet aldımki asya motor çok iyi değil ama öyle bir fiyata aldımki 500 km de 2 yıl garantili motorda çizik yok çok kardayım şuan ee bittimi macera asla bitmedi motosiklet maceram bunula bi sene idare edicem aldığım paraya satıp başka iyi bi motor alıcam taksi param bedavaya gelcek 1 sene boyunca anladın ehliyete yazıldım herşey iyi şuan işallah seneye güzel bir motor alıp tam korumalarımla ( bunlar çok önemli) bi ege turuna çıkıcam sora da türkiye en sonda dünya turu sabret ya da 1 2 ay oyunculuk sınırlarını zorla işte babanla gezerken yanınızdan bi motosiklet geçtiğinde ona uzun uzun bak dertli dertli üff le püffle bak bu çok işe yarıyor ama hep küçük emrahı oyna 2 3 ay boyunca tamam mı kardeşim

Motosikleti
    Honda
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi bilirm o duyguyu ah ah
    ama sonunda razı ettim bn uğraş biraz :D
    3 senedir uğraşıyom ama olmuyo motosiklet diyince sanki kendi aralarında haberleşmişler yok yok yok başka bişey yok

Motosikleti
    hyosung gv250
    Usta ben sana şu kadar söyliyim ana-baba rızası olmadan bırak işlerini rast gitmesini 2 yakan biraraya gelmez, benim çevemde tanıdığım öyle insan çok ve bu nedenle aldığın motorunda zevkini çıkaramazsın illaki bi aksilik bi zincirleme olaylar birbirini kovalayacaktır özetle, bak ben sabrettim babam kendisi aldı daha sonra şimdi ise 18 yaşındayım seni en iyi anlıyanlardan biri benim çunku benimde yarın ehliyet sınavım var ama benden sana nasihat tavsiye artık ne olarak düşünürsen baban motor alma diyorsa vardır bi bildiği, baba olunca anlarsın umarım...

Motosikleti
    BuKart
    sünnet oldun sandım bu yaştan sonra şaka bir yana üzücü bir anı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler