Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aicl yardım edermisiniz çok acil

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    bende bitane asya 150 t 19 a scooter var yeni aldım motor az kullanılmış garantisi var hala bugun servise götürdüm benzin ibresinin yanlış çalıştığını düşünerek baktık evet bi problem vardı usta yoktu kalfayla beraber baktık çocuk açtı şamandırayla oynadı kaldırdı çıkardı taktı beceremedi usta yarın burda olur dedi yarın gelirsin dedi sora yerine taktı sora ben çıktım ordan yolda giderken aniden gaz verince ve düşük rolantide gidince motorun boğulduğunu farkettim çok değil ama rahatsız ediyor 0 motor olunca sizce ne oldu depoya bişey mi kaçtı yada depoda şamandırayı oturtamadı mı oradan hava mı alıyor
    teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    o kalfa karbüratöre elleşmedi hiç değilmi?

Motosikleti
    MCX 150
    yok hiç elleşmedi sadece deponun şamandırasıyla oynadı taktı çıkardı falan sora kapattık ben bastım marşa gidiorum sora boğulma olmaya başladı gerçi benzin e çizgisinde motorda benzin azlığından dolayı karbürotöre benzin basınçı yapamıyor ondan mı dicem ama benzin göstergesi bozuk depodada 40 50 en az 20 km lik benzin var

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    şamandıranın borusu sıkışmış oalblir
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    MCX 150
    nese yarın servise kadar dayan sın da bu arada o şekilde 8 10 km yol yapsam bişey olurmu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 PM ----------

yarın izinliyim bi denize gidicem sora servise yol çok ters düşüyor o yüzden 10 km lik bi yol yapsam bi problem yaratırmı o boğulmayla ama çok değil çok böle boğulma yok sadece gaza asılınca hafif bi kasılıor çok az

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:51 PM ----------

kimse bakmıyormu yaw bişey diyin patlatmıyalım motoru sora

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler