Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Supersport almak istiyorum. Başlangıç için ne önerirsiniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4yıllık vitesli tecrüben varmış daha ne istiorsun 600rr ile başla bence.. Gayet ciddiyim.. Hatta beraber gezeriz yavaş yavaş pişersin;)
    tek önerim gaza gelme, ve gazı çok çekme.. Bunlara uyarsan çok uzun yaşarsın,.. ölmek için değil ölümüne kullanmış olursun motoru...)
    vayyyy hangi filmi seyrettin ...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyyy hangi filmi seyrettin ...
    Benim hayatım film olmuş abi, film izlememe gerek mi var hangi filmi izlemem gerekiordu bu arada???

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    cevapları okudukça benim ne işim var burada dediğim topic lerden biri yine..

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevapları okudukça benim ne işim var burada dediğim topic lerden biri yine..
    niye....yanlışmı yazılmış..

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şu an 125 cc kullanıyorum, ss isteseydim hedefim 600 cc bir makina olurdu ama gidip hazırlık olarak hyo 250 cc alırdım, acele etmeye gerek yok, kaporta bizim bedenimiz, tecrübe olayı çok önemli, ben alırım basmam demekle olmuyor, hız güzel şey o makinalarla ama işte virajlar var, sürüş teknikleri var, var da var enduro da da aynı şeyi yapardım, 250-400 cc birşey arardım ..
    oda bişeymi benim 125 cc lik suzim var ama kalktım vn 800 kullandım bir iki hafta.öyle dolaştım işte boş sokaklarda aylak aylak.1000 cc ye geçiş yapım o zaman hemen.hiç mantıklı değil.bende sesine bitiyorum ama yapıcak bişey yok.inanın 250 cc almak bile düşündüyor beni.motor olayında ciddi bir tecrübe kesinlikle şart,lütfen önce kendinizi sonra sevdiklerinizi düşünün ve ona göre bir seçim yapın.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    burada iyilik yaptığını sanan arkadaşlara sesleniyorum belliki onlar motordan anlamıyor anlasalar 600 cc ile 1000 cc nin arasında fazla bir fark olmadığınıda anlarlar o konuşanlara söylüyorum adama iyilik yapıcaksanız hiç konuşmayın arkadaşım eğer kendine güvenin varsa yani gaza gelmicek birisi isen gönlünden geçeni alderim yoksa 600 cc yada 1000 cc 2 side tehlikeli 2 side hata affetmez küçük cc mesela 250 cc ile başlamanı öneririm ama hoyosung önermiyorum sorunlu bir motor olduğunu biliyorum kazasız sürüşler dilerim
    Ya olduğun gibi görün Ya gödündüğün gibi ol

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    adamın biri fazla tecrübem yok 600 cc aldım dese tepesine çökersiniz.

buda yetmez biri kalkar 125 cc sonra race alacam dese 600 cc ya da 1000 cc önerirsiniz.

az söylemişsiniz. hayabusa demediğinize şaşırdım.
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    er5-gs500-er6-cbf500

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    "yamaha yzf125r" resmi sitesi -----http://www.beldeyama.com.tr/www/urunler/urundetay.php?k_id=13&u_id=285

"kawasaki ninja 250r" resmi sitesi -----http://www.kawasaki.com.tr/motosiklet/supersports/ninja250r.html

"hyosung (s&t kanuni) gt250r" resmi sitesi ------ http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=gt250r

fiyatlar

yamaha : 8.500 TL

kawasaki : 5.250 euro (
    5250 Euro = 11 152,2379 Yeni Türk Lirası)

hyosung(s&tkanuni) : 9.874 TL

performans :

kawasaki 250r

fiyat :

hyosung

favori :

kawasaki
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Ya bu durumun karşılaştırması 123162487192379 kere yapıldı. Arasın bulsun merak eden. Bende artık böyle topiclerden bıktığım için 1000RR ya da R1 dedim. Aha yine diyorum 2009 1000RR. 3-4 tane motor var işte, herkes ne kadar kolaycı. Kawa 250, hyo 250, cbr 125. Tiger ın dediklerinden en çok gs500 e katılıyorum. Bende de olduğu için araştırdım. Yurtdışında motosiklet eğitimi verilen okullarda en çok bulunan motosikletmiş. Çok hata affedici ve çok dayanıklı olduğu söyleniyor. Zaten tüm uygun makineler söylenmiş artık bunları inceleyip karşılaştırmak ve detaylı bilgileri bulmak topiği açan arkadaşımıza kalmıştır diye düşünüyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    1000rr birde kumbagda iş bul iki ay git gel sonra karadeniz turuna cık gidersin ama dönermisin bilmiyorum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 vs 1000 cc baska bir alet tavsiye edilmiyor ama 600 lük racing tavsiye ediliyor!! bu nasil bir mantik yahu anlamiyorum ben.
    Emin ol canim kardesim bu tavsiyelerde bulunan bazi arkadaslar daha 600 cc koltuguna oturmamisdir bile ve nasil oldugunu kestiremiyorlar.
    Düsünce direk su 1000 cc cok güclü cok hizli 175 bg tabut olur.... ama 600 cc 100 veya 130 bg o tabut olmaz yavas gider nasil olsa,,, sesde var.
    Yapmayin arkadaslar bu motorlarin arasinda öyle aman aman farklar olmaz ilk 600 metrede felan hemen hemen aynidir hizlari akselerasyonlari!!!!! aklinizi basiniza alin 600 cc deyip yabana atmayin cok hizlidir bu makinalar ciddi ciddi büyük tecrübe gerektirir.
    Merdıvenın basamaklarını bırer bırer cıkmak gerekır,
    Başlangıç için kahır çeken 2 Zamanlı MZ 301i tavsiye ederim, bol parça ikinci eli kuvvetlı ve dayanıklı makine acemılığı attıktan sonra
    YAMAHA R_6 129 BG

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    yzf r 125 al derim
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000rr birde kumbagda iş bul iki ay git gel sonra karadeniz turuna cık gidersin ama dönermisin bilmiyorum
    Alıntı ibrahim_zx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merdıvenın basamaklarını bırer bırer cıkmak gerekır,
    Başlangıç için kahır çeken 2 Zamanlı MZ 301i tavsiye ederim, bol parça ikinci eli kuvvetlı ve dayanıklı makine acemılığı attıktan sonra
    YAMAHA R_6 129 BG
    Alıntı paradiseizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada iyilik yaptığını sanan arkadaşlara sesleniyorum belliki onlar motordan anlamıyor anlasalar 600 cc ile 1000 cc nin arasında fazla bir fark olmadığınıda anlarlar o konuşanlara söylüyorum adama iyilik yapıcaksanız hiç konuşmayın arkadaşım eğer kendine güvenin varsa yani gaza gelmicek birisi isen gönlünden geçeni alderim yoksa 600 cc yada 1000 cc 2 side tehlikeli 2 side hata affetmez küçük cc mesela 250 cc ile başlamanı öneririm ama hoyosung önermiyorum sorunlu bir motor olduğunu biliyorum kazasız sürüşler dilerim

arkadaşlar siz adamın açtığı konuyu okumadanmı yorum yapıyorsunuz..anlamadım gitti...

adam 4 yıllık vitesli motor tecrubem var diyooo okumuyomusunuz...nezaman geceek artık yuksek cc allah allah......

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    125 lik ybr den sonra 600 lük bi gsr ile gereken tüm hislerin tatmin olur inanıyorum. ama önce benim yaptığım gibi trafiğe kapalı bir alanda kukalar etrafında yavaş sürüş antrenmanının ardından yoksa her motor hızlı gider.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    arkadaşlar siz adamın açtığı konuyu okumadanmı yorum yapıyorsunuz..anlamadım gitti...

adam 4 yıllık vitesli motor tecrubem var diyooo okumuyomusunuz...nezaman geceek artık yuksek cc allah allah......
    tamam bizde al dedik birşeymi dedik allah allah
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    4 yıl boyunca 125 cc mondial kullanmış, herkes bu sebepten yüksek cc ye geçme diyor galiba, kadranda 4 yıl boyunca belki 120 km/h i hiç görememiş olabilir

Motosikleti
    SWT
    SS alma hatta hiç bulaşma kurtulmuşsun
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun bunuda arada yazmışsın sanırım..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    olsun bunuda arada yazmışsın sanırım..
    evet yazdım ama bu güne kadarda gördügüm bu ne yapayım küçük motordan direk 3 kademe birden atlayanların sonu taziye mesajlarında saklı isterse 50000km yapsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler