Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başıma Gelen İbretlik Vekaletle Motor Satma Hikayesi...(Buyrun içeri..)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    Merhaba değerli site sakinler=) öncelikle yazıcagım yazı biraz uzun olacak umarım sıkılmadan okursunuz ve aklınızın bi köşesinde kalır=)

2008 nisan ayında internette zealsun marka bir chopper gördüm ve 150zc motosikletimi üzerine 650 tl vererek takas ettim..Benim motorumun 120tl aldıgım motorun ise 180 tl borcu vardı..

Ben ruhsat sahibiydim ve motoru takasladıgım kişi motoru satıcak oldugundan dolayı sınırsız vekalet verdim, o ise motorun ruhsat sahibinden benim adıma süreli vekalet istedi..Derken vekalet işini hallettik ve temiz kagıtlarını 1-2 hafta içinde birbirimize vermek için sözleştik satış sözleşmesi yaptık..
    Aradan bi kaç ay gecti temiz kagıtları yalan oldu..
    Ben ise aldıgım motorun 170 tl borcunu ödeyerek başka bir motorla takasladım ve Satışını Anında Verdim!!

Benim 150zc yi verdigim ŞAHSİYET ise motoru başkasına sattı bu arada beni satış için oyaladılar motor benden sonra 4-5 el değiştirdi..

Artık canıma tak etti yana döne motoru arıyorum..Buldugum yerde benzin döküp takıcam..Yada Katil olucam=)

Demeye kalmadı 2009 ocak ayında internette benim motora rastladım egzozundan tanıdım aradım adresi aldım 2-3 ay adamı sıkıstırdım oda satıcam dedi beni oyaladı..

İyi niyetimizdenmidir nedir tutturan geçirdi..
    2009 mayıs ayında motora 250tl ceza geldı ve vergi borcu artık 200 tlye dayanmıstı
    Totalde=250+200=450 tl hertürlü bizim üstümüzeydi...

İşte ip burda koptu gittim motoru buldum aldım borcunu ödedim satışını vererek sattım gitti....

SİZ SİZ OLUN VEKALETLE MOTOR SATMAYIN
    SATIŞI VERMEDEN VE SATIŞ ALMADAN MOTOR SATMAYIN ARKADASLAR

Anlatım tarzımda yanlışlık varsa affola arkadaşlar..
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    vekalet işi sakat iş (her konuda geçerli)
    geçmiş olsun
    BU GÜNÜ HAYATINIZIN SON GÜNÜYMÜŞ GİBİ YAŞAYIN ÇÜNKÜ YARININ GARANTİSİ YOK ! ! ! ( söz : y.K )
    ve BASIN MAKİNALARINIZLA BASIN CC HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BASIN ! ! !

Motosikleti
    mondi 150MC
    aynen saol
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler