Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

modesa 125 r motosan

Motovento
    REKLAM ALANI

s.a arkadaşlar bu motosanın cup modeli var 125 r modesa diye nasıl bişeydir bu acaba binen kullanan varmı bana iraz bilgi verirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    loading...
    cok guzel kaliteli masrafsız en azından cinlilerden iyi ha bide modenas fabrikasınd auretiliyor..

fehmiilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan 100cc
    çinlilerden bi farkı yok
    fiyatını bilmiyorum ama çinli bi modelle karşılaştır arasındakayda değer bi fiyat farkı varsa alma derim.

sağol kardeş daha detaylı bilgiler almam lazım güzel görüntüsü var aletin hoşuma gitti ya o yada kymco 150 lik cup allahtan hayırlısı diyelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:22 PM ----------

sitetediki fiyatı 1990 tl

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    motorun modelini tam olarak anlamadım fakat dediğin alet modenas ise hiç kaçırma hemen al derim çünki ne yakıt var makinede nede arıza ve yola çıktığında en az 120 yi görmezsen ben bu motorculuğu bırakırım bakımını yap sonra hiç korkma bas gitsin...
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

motosan üretiyo modenasmış eskiden malezyada üretiliyormuş ama şimdi modesa olmuş tabi yüzde yüz yerli motor çok güzel görüntü var inşallah o dediğiniz modenas gibidir

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    sahibinden.com sitesine gir ve modenas modellerine bak temiz gördüğünü git al bence
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Güzel bir motor 2009 modeli çok güzel gözüküyor Honda innova almasaydım kesinlikle bu motoru alırdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    modenasin cakmasi

arkadaşlar bizzat yakından inceledim.Kesinlikle çin malı değildir.(fabrikasını aradım öğrendim.)Manisa ilimizdeki fabrikada üretiliyor.125 cc olan alet ybr ile gözümün önünde kalktı.Ve 1 boy kadar fark attı.Sağlamlığını bilmem ama modenasın isim hakkını almış sanırım.Modenas Dinamik isimli modelle aynı kasayı paylaşıyor.Devir saati,kilometre ve benzin saati mevcut.Burda kullanan bir abimiz var.Gayet memnun olduğunu söyledi.Parça fiyatlarına bakmak isterseniz.hepsi sitesinde mevcut.Link vermek yasak değil ise bu motosikletin sitesini atabilirm.Bende şu anda para biriktiriyorum.Ve kısmet olursa birkaç ay sonra bu motosikleti alacağım
    İyi Forumlar...

Motosikleti
    Special CroSs + Honda 600F
    Arkadasım yunanıstan full cekıyo motosan modesa
    [COLOR="Yellow"][B][I]FenerBahçeli[/I][/B][/COLOR] [B][COLOR="Blue"]Olmak Ayrıcalıktır.[/COLOR][/B]
    Küçük Hırsızlar El Feneri İle Büyük Hırsızlar Deniz Feneri İle Götürür...:wiinkk:

Kısacası şöyle söylesek mi Hani üretilemeyen devrim arabamız var ya o canlanabilirmi Düşünsenize türkler motosiklet üretiyor.Mesela 'fatih 125' SS makine oldu adım cbr 125R'den sonra FTH 125 R

yorumlarınız için teşekkür ederim bişeyler kaptım bu yorumlardan baya iyi oluyor bilenlerin anlatması bu motorun fiyatının ucuz olması acaba kalitesininde düşük olması anlamına gelirmi tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsun lütfen yoksa 1 milyar daha fazla verip kymco mu alsam

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motorum truva tr100a 1996 yılında aldım 3yıldır hiçbir yeri ellenmedi titreşim bayağı az çok memnunum bayi kapanırken yedekparça katoloklarını teknik bilgiler içeren kitapcıkları bana verdiler az önce motosanla karşılaştırdım hepsi aynı bence 100lük ve 125lik cub lar çok kaliteli diğer 150cc motoru kullanmadığım için birşey yazamıyacam

üstteki yazıyı diğer başlığa yazmıştım ama burayıda kopyaladım biraz bilginiz olsun yamaha honda kadar kaliteli bu yorum kendi motorum için biraz şans işi bazen ufak hatalar çıkabiliyo bu pahalı motorlarda bile oluyo geçen gün okudum honda varadero ve bmw 1200gs adamlar mahkemelik olmuşlar

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    bende var msn ekle satılık jackel124@hotmail.com
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

arkadaşlar modenas güzel motor 140 ibre var .bu motor kaç kmye kadar hız yapabilir

..................?

??????????????????????

Dostum bu konuyu hergün her saat konuşuyoruz.Bu motosikletle yırtsan 120 yapar.Ama 120 yapınca anlamı kalmaz.Çünkü bu motor hız için değil ekonomi için üretilmiş.Hız istiyorsan biraz daha fazla verip yamaha rx serisine bakmanı öneririm.Bu motorları alıp ciğerini çıkarana kadar bağırtıp sonra cub işe yaramaz deme lütfen.

120 yaptıgında motorda titreşim fazlalaşırmı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler