Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha YBR 125 Alacağım ilk motorum olacak yardım edermisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Ybr tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir motor Spist ...
    2.elde dikkat ederek doğru ybr yi seçersen onunla yaşlanabilirsin!(abartmıyorum)
    Ben motorumu alalı 2ay oldu 125lik olmasına rağmen yakıt&performans&artçılı uzun gezi konusunda güvenimi çoktan kazandı..Seni asla pişman etmeyecektir temiz ybr.
    Ben motorumu almadan önce 6 ay kadar araştırmıştım tüm başlangıç modellerini(125-150-250cc) ve özellikle ybryi.
    Tamamen kafama yatınca gidip aldım.
    herşey gönlünce olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr iyidir bende uzay kafa 09 var. 3000 e aldım motorumu. istersen biraz daha bekle 2010 model al ( 2009'un son 3 ayından sonra 2010 model olcak) 180 tl ye de yuvarlak kafaya çevir. en temizi senin olsun
    ama yok illa böyle diyorsan km. yapmamış, iyi açılmış ve yeni bir motoru bu şartlarla zor alırsın. şimdiden hayırlı olsun, alırken kazasız olmasına ve piston silindir segman 3lüsünün iyi olmasına özen göster, k.i.b.
    sadece 180 tl mi ?
    ben sedat ile uzun uzun konuştum, bu söylediğin mantıklı geldi ama 2010 modeli beklemeye de çok fazla gerek yok sanırım, sonuçta yamaha sağlam bi marka, sıkıntı olacağını sanmıyorum, fiyat farkı da doğacak 2010 olduğu için, bi galeriden temiz bi ybr alırım, uzay kafa olursa da temiz olduğu için 180 lirayı da gözden çıkartırım, sorun değil

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    şehir dışına gideceksen 250 al. bence ybr 250 hem clasik hem de şehir dışında işini görür. ikinci el bulursun sahibindene bak mecbur kredi çekicen

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir dışına gideceksen 250 al. bence ybr 250 hem clasik hem de şehir dışında işini görür. ikinci el bulursun sahibindene bak mecbur kredi çekicen
    250 nin fiyatı beni biraz aşıyor, düzenli bir işim yok, polis akademisini hedefliyorum, hedefime ulaşana kadar motorum da aynı oranda küçük olacaktır

Alıntı €nergy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir motor Spist ...
    2.elde dikkat ederek doğru ybr yi seçersen onunla yaşlanabilirsin!(abartmıyorum)
    Ben motorumu alalı 2ay oldu 125lik olmasına rağmen yakıt&performans&artçılı uzun gezi konusunda güvenimi çoktan kazandı..Seni asla pişman etmeyecektir temiz ybr.
    Ben motorumu almadan önce 6 ay kadar araştırmıştım tüm başlangıç modellerini(125-150-250cc) ve özellikle ybryi.
    Tamamen kafama yatınca gidip aldım.
    herşey gönlünce olsun...
    Bu güzel yorum için teşekkür ediyorum artçılı derken yağmurdan mı bahsediyorsunuz ?

2008 sıfır ybr yi araştıracağım öyleyse Yada en iyisini seçmeye çalışacağım, ilk denemem başarısız olursa bile karamsar değilim, en azından ikinci motora kadar sabredebilirim..

Peki aksesuar konusunda yorumunuz nedir ? Bunu takiste yayıp en iyi ama en cüzzi korumalıkları nasıl sağlarım ? 500 liralık bir sete 50x10=500 şeklinde para yatırabilirim sanırım

http://www.motosan.eu/ dostum link burada tr 125 yazısına tıkla.Gör bu alet çin değil! Bizzat fabrikasını aradım sordum.Modenas türkiyeye bir firma kuruyor.Ve bunlar da bizim ürettiğimiz motosikletler.Gözümün önünde yarıştılar.2-3 boy fark attı ybr'ye.Sağlamlık konusuna gelince sanırım modenastan pek ödün vermezler.Tabi seçim senin.Ben sadece bir alternatif sundum

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Ayaktan marşlı ve eski bir görünüme sahip olmasının dışında iyi yönü ekonomik, sağlam ve hızlı sanırım.. Fakat görünüşte biraz modifiyeye ihtiyacı var gibi gözüküyor.. Pm attım sorularımı ;)

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    kardeş diğer marka ve modelleri inceleyip kafanı karıştırma derim.nihayetin de doğru bir karar vermişsin.yamaha-ybr tüm dünya da kalite konusun da kendini ispatlamış bir makinadır.temiz,hor kullanılmamış ybr bulursan diğerlerine bulaşma derim..
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Yorumun için teşekkür ederim, ilk olacağı için kafamı karıştırmamam gerekiyor gerçektende, çünkü yeterince bilgili değilim fakat aldıktan sonra da biraz başınızı ağrıtacağım

Motosikleti
    yamaha ybr 125 :)
    ybr kullanıcısı olmak tamamiyle başka bişey bence kaliteli seçim yapmış olursun.tavsiye ederim.

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Gelen yorumlar da bu yöndeydi, 2008 model bir ybr almaya karar verdim, umarım herşey yolunda gider

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    umarım istediğin ybr yi bulabilirsin dostum.bende 2 ay önce aldım sıfır ybr 2009 ve 5000km deyim çinliden sonra inanılmaz geldi bana ve ybr alırsan kesinlikle üzülmessin çok kaliteli motor...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Spist, ne yap et YBR125 al. Borç harç. Ailen vs vs razı et. Rızasız yapmamaya çalış. YBR125 alır isen her türlü tecrübeyi yaşar, motosiklet kültüründen zevk alırsın. Diğer markalara bulaşma pişman olursun. Sedat57 bu konuda tecrübelidir. Fikirlerine inan. Selamlarımla...
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım istediğin ybr yi bulabilirsin dostum.bende 2 ay önce aldım sıfır ybr 2009 ve 5000km deyim çinliden sonra inanılmaz geldi bana ve ybr alırsan kesinlikle üzülmessin çok kaliteli motor...
    Yorumlardan sonra windys vs. motorlar yalan gelmeye başladı, onları tecrübe edinmeden kullanmamak gerekiyor sanırım..

Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spist, ne yap et YBR125 al. Borç harç. Ailen vs vs razı et. Rızasız yapmamaya çalış. YBR125 alır isen her türlü tecrübeyi yaşar, motosiklet kültüründen zevk alırsın. Diğer markalara bulaşma pişman olursun. Sedat57 bu konuda tecrübelidir. Fikirlerine inan. Selamlarımla...
    Planımı yaptım Bilgisayarı satabilirsem peşinatlı alıcam, sırf beklemem gerekiyor..( sedat msnimde, başını epey ağrıttım :D )

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı Spist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlardan sonra windys vs. motorlar yalan gelmeye başladı, onları tecrübe edinmeden kullanmamak gerekiyor sanırım..

Planımı yaptım Bilgisayarı satabilirsem peşinatlı alıcam, sırf beklemem gerekiyor..( sedat msnimde, başını epey ağrıttım :D )
    Bak guzel kardesım "Hayatta hersey kısmet" Hayal et ıste ve calıs. Zamanla olacaktır. Cocuklugumdan berı 2 teker sevdalısıyım. Ilk almayı hayal ettıgımde 1999 senesı ve yasım 18. Olmadı boyle motosıklet kampanyalarıda yoktu. Japonlara yaklasamıyordun bıle. Neyse 2006 yanı yas 25 de ılk motorum ybr125 aldım. Onu asla unutmam. Sonrasında askerlık donusunde 2008 mayısında ybr250 aldım. Allah nasıp edersede sırf o heyecan ve adrenalını yasamak ıcın "Abı 4 sılındır makınanında tadına baktım ruzgarını aldım" demek ıcın yuce Yaradan nasıp ederse seneye 4 sılındır makına alacagım ama yıne buyuk bır ıhtımal naked. Cıplak sevıyoruz yanlıs anlasılmasın Dolayısıyla zaman zaman ve yıne zaman. Arzu et calıs ve acele etme. Cıne kacma.Ybrden sasma. Sedatın basını agrıtma yazık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:08 PM ----------

Sedatttttttttttt yaz bıttı be bırader ne zaman yol yapıcaz. Tamam sen benımkını al ben arkandan gelırım senınkıyle bırader. Daha ne yapayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 PM ----------

Herkes altındakı motora benzın alır. YBR250 karısmam cok yakıyo.
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Bende naked seviyorum, ve uzay kafalı olmaması için 2008 alacağım, diğer türlü de çevirme işlermleri vs. nakit paraya bakıyor.. Ama inşallah şu sıralar güzel bir şey düşünüyorum, pc yi satsam da satmasam da ayda 300 x 8 taksit sanırım 2008 model bi ybr o kadar edecektir değil mi ? 2500 tldir ?

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Acele etmeeeeeeeeeeeeeeeee.Sabırrrrrr.

Motosikleti
    YBR istiyor..
    ne kızıyon yaa :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

fiyat nedir ama hacı bilen var mı yaa ? :D

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak guzel kardesım "Hayatta hersey kısmet" Hayal et ıste ve calıs. Zamanla olacaktır. Cocuklugumdan berı 2 teker sevdalısıyım. Ilk almayı hayal ettıgımde 1999 senesı ve yasım 18. Olmadı boyle motosıklet kampanyalarıda yoktu. Japonlara yaklasamıyordun bıle. Neyse 2006 yanı yas 25 de ılk motorum ybr125 aldım. Onu asla unutmam. Sonrasında askerlık donusunde 2008 mayısında ybr250 aldım. Allah nasıp edersede sırf o heyecan ve adrenalını yasamak ıcın "Abı 4 sılındır makınanında tadına baktım ruzgarını aldım" demek ıcın yuce Yaradan nasıp ederse seneye 4 sılındır makına alacagım ama yıne buyuk bır ıhtımal naked. Cıplak sevıyoruz yanlıs anlasılmasın Dolayısıyla zaman zaman ve yıne zaman. Arzu et calıs ve acele etme. Cıne kacma.Ybrden sasma. Sedatın basını agrıtma yazık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:08 PM ----------

Sedatttttttttttt yaz bıttı be bırader ne zaman yol yapıcaz. Tamam sen benımkını al ben arkandan gelırım senınkıyle bırader. Daha ne yapayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:10 PM ----------

Herkes altındakı motora benzın alır. YBR250 karısmam cok yakıyo.
    Yapcaz hacı yolda yapcaz merak etme ramazan bitsin gidelim senle keşana dogru
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    arkadaşm şunlara bakmanı tavsiye ederim . 0 gibi motorlar ;

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem (bu pazarlksiz demş )

http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem

( buda aynı gibi ; fiyatida düşer biraz dha )
    By.Speedy :bounce:

Motosikleti
    bmw R27 1957 model
    slm ben siteye yeni üye oldum herkeze hayırlı sürüşler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler