Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

1 hafta boyunca trafik denetimi!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    arkadaşlar bugün evimden iş yerine gidene kadar 2 trafik polisi tarafından durduruldum. 1 hafta boyunca sıkı denetimin olacağını ve ehliyetsiz yakalanan sürücülerin hiç affa uğramayacağını belirtti trafik polisi. ehliyetsiz arkadaşların dikkat etmesi,gerekirse ehliyet almadan trafiğe çıkmamalarını tavsiye ederim.
    2003 de cevirme sırasında ehliyetim olmadığı için oopark parası hariç 700tl kadar bi para ödedim.. şimdi bu kriz ortamında bu para çok büyük bir para.

yolunuz aydın,kazasız ve belasız günler dinlerim..
    Burgman AN650 ABS Executive

KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi ozaman bizim için bi poroblem yok..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    ehliyetii olanlar için ewet bir sorun yok kardeşim.. ama olmayanlarıda hemen uyaralım değil mi?

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    eyvah ehliyeti yarın alıyorum ben karakoldn umarım 38 saat içinde yakalanmam
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    senin yerinde olsam 38 saat dişimi sıkar ehliyeti cebime koyduğum zaman binerim motora
    başıma geldi ki söylüyorum

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında Uyarmamak Lazım...
    uyarım; ehliyetiz trafiğe çıkmaları için değil. ehliyetsiz trafiğe çıkmamaları için. ben 2003 de yakalandım ve ödediğim para 700tl. artı motosikleti çıkarmak için işinden gücünden alı koyunmak. oysaki ehliyetimi alsaydım şimdi boş yere zamanım ve param gitmeyecekti. 2 tane ehliyet alırdım o paraya hesap et

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her İl merkezinde olağan motosiklet denetimleri oluyor. Ehliyetsiz yakalanmak ehliyet almaktan daha fazla maliyet demek. Fakat gerçekten insanın başına gelmeden akıllanmıyor.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Bilgilendirme için çok teşekkürler.
    diger seyahatlerimdede çevirmelerin sıklıkla oldugunu görüyorum.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Çok şükür herşeyimiz tam. Trafik sigortamı daha dün yeniledim.

Çevirmelerin sıkça olması taraftarıyım. Çünki bizim burada ehliyetsiz motor kullanan birsürü çocuk yaşta arkadaş var ve sürekli motor kazası yaşanıyor. En son salı pazarında ehliyetsiz bir arkadaş bir bayana çarpıp bacağını kırmış ve kaçmıştı.
    Tekirdağ-Çorlu

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    çok doğru arkadaşlar,kocaeli'dede ciddi bir denetim var.2 günde 3 kere polis tarafından durduruldum.hatta adamlar öyle bir hale gelmişki ehliyetsiz sürücüler yüzünden.beni nerdeyse tek tek sarılıp öpmedikleri kaldı ehliyeti gösterince )
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte Bu Yüzden Uyarmasak Daha iyi Diyorum ya...

anladım abicimm ehliyetsiz kullanmama taraftarıyım.. başıma geldi çünkü o zamanlar "ne olacak yaa, acelesi ne" gibi sözler ibra ettim. ama inanın arkadaşlar yakalandığıma, parayı ödediğime değilde o sözleri söylediğime pişman oldum

şimde de ehliyetsiz arkadaşları uyarayım istedim. bir an önce en büyük eksiklik olan ehliyetlerini alsınlar benim gibi pişman olacağı sözler söylemesinler. allahtan pişmanlık duyacağım bi kazaya sebebiyet vermedim.. inanın bunun vicdan azabını duymak daha kötüdür..

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şükür herşeyimiz tam. Trafik sigortamı daha dün yeniledim.

Çevirmelerin sıkça olması taraftarıyım. Çünki bizim burada ehliyetsiz motor kullanan birsürü çocuk yaşta arkadaş var ve sürekli motor kazası yaşanıyor. En son salı pazarında ehliyetsiz bir arkadaş bir bayana çarpıp bacağını kırmış ve kaçmıştı.
    bende çevirmelerini isterim dentim ii birşeyy ama arada bu motoru ehliyetsiz kullanan çocukların aileleri ve zarar verdiği insanlar cekiyo ceremesini.. üzüntümde onlar içindir, ehliyetsiz yakalananlara değil..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:52 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:49 AM ----------

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme için çok teşekkürler.
    diger seyahatlerimdede çevirmelerin sıklıkla oldugunu görüyorum.
    rica ederim abicim.. kurallara iş işden geçmeden de olsa uyalım uymayanları uyaralım istedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 AM ----------

Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru arkadaşlar,kocaeli'dede ciddi bir denetim var.2 günde 3 kere polis tarafından durduruldum.hatta adamlar öyle bir hale gelmişki ehliyetsiz sürücüler yüzünden.beni nerdeyse tek tek sarılıp öpmedikleri kaldı ehliyeti gösterince )
    ya bugün işe gelirken 2 ekip durdu benii.. bağlanan motorlarıın da sayısı fazlaydı dikkatimden kaçmadı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:55 AM ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her İl merkezinde olağan motosiklet denetimleri oluyor. Ehliyetsiz yakalanmak ehliyet almaktan daha fazla maliyet demek. Fakat gerçekten insanın başına gelmeden akıllanmıyor.
    hakkatten başa gelen çekilir =) akılsız başın cezasını hem maddi hemde manevi olarak çektim

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    zaten bu steye üye olanların bir coğu bilinçlenıyor ehlıyet sahıbı oluyor geri kalanlar ise dışardakıler oluyor malesef daha kaskın ne olduğunu bilmeyen var onlarında canı yanacakki bu işi ya düzgün yapacaklar ya yapmayacaklar öyle amaaan bişey olmaz ile olmuyor bu işler

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aslında hiç dillendirmemek lazım böyle şeyleri
    bu siteye üye olmuş hala bu işin bilinci yakalayamamış adam nasihatten anlamıyor demektir.
    böylesine bir musibet farz.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Eğer ilgili ve bilgili bir arkadaşım yanlış ifade etmediyse bu sıkı sürücü belgesi kontrolleri (özellikle sürücü belgesi diyorum) bundan böyle sürekli olacak!
    Sadece bir kaç gün değil arkadaşlar. Yanılgıya düşmeyin.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    HondaCBF600
    Valla bence dahada sık denetim yapsınlar.

Kitaba kurala uymayanlar yüzünden motosikletlilerin hala çok pozitif imajı yok toplum gözünde...

Ayrıca ehliyeti polisten ziyade kendimiz için almamız lazım. Düşünün kaza yaptıgınızı, hata karşıda bile olsa ehliyetiniz yoksa yandınız...

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Bence ülkemizde motosiklet ehliyeti motosikletin silindir hacmine göre bölünmeli ona göre eğitim verilmeli verdirilmeli yoksa dümdüz ehliyeti alıp racinge yada 600cc üstü enduraya bilmemneye binen adamdan ne beklersin diye aklıma geldi şimdi?
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    CBF250
    Bu gün benide polis çevirdi, önce plakama baktı sonra ruhsat ve ehliyet. Ehliyet dışında motor sigortası, muayenesi ve plakaya dikkat etti. Eksik evrağım olmadığı için ve korumalarım olduğu için tşk. etti ve yoluma dewam ettim.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün benide polis çevirdi, önce plakama baktı sonra ruhsat ve ehliyet. Ehliyet dışında motor sigortası, muayenesi ve plakaya dikkat etti. Eksik evrağım olmadığı için ve korumalarım olduğu için tşk. etti ve yoluma dewam ettim.
    tebrikler... bi gün umarım herkes senin gibi gönül rahatlıgı ile girer polis kontrollerine...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler... bi gün umarım herkes senin gibi gönül rahatlıgı ile girer polis kontrollerine...
    zaten bizdeki hemen hemen herkez korumasız binmiyo motora...hatta abartıp metrobüse bile kaskla felan binen lerimiz görülmiştür...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler