Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

farklı tür kaza yaptım (istek üzerine anlaşılır ve şekilde yazıldı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar tahmini seksenle giderken kafama bir darbe aldım.En az 2 bilemedin 1 ekmek büyüklüğünde kaya çarptığını zannettim.Bir kamyon kasaından düşmüş olmalı ama etrafta kamyon filan yok derken 2 darbe durana kadar ya 2 ya 3 darbe aldım.Orta sehbayı bir yanı kırık olduğu için 1 metrelik iple arkaya bağlamıştım sehba tamamen kopmuş arkadan bana son sürat pat pat pat diye vuran sehba imiş kanlar içinde hastaneyi boyladım 18 saat gözetim altında kaldım beyin kanaması riskine karşı sabaha kadar uyanık kaldım ve kurtuldum allaha şükür darbeler çok sertti 1 ekmek büyüklüğünden fazla bir kayanın kafanıza çarptığını düşünün okadar sertti feleğimi şaşırdım habersiz inen darbelerle kask olsa bişey olmıyacaktı kask yoktu.Allahtan motor üstünde bayılmadım gerçi 50 ile giderken buzda kayıp takla attım gecen yıl kask vardı galiba ozaman (tam hatırlamıyorum) ve bukadar yaralanmamıştım canımda yanmamıştı bukadar kafayı çarpmak en kötüsü oluyo hep yine up uzun yazdım dimi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Arkadasım yenı konu acıp konu kırlılıgı yapana kadar ılk actıgın konuda yazdıgın ılk mesajı degıstır kısmına tıklayıp degıstırseydın ya tekrar konu acmanın alemı nedir?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım yenı konu acıp konu kırlılıgı yapana kadar ılk actıgın konuda yazdıgın ılk mesajı degıstır kısmına tıklayıp degıstırseydın ya tekrar konu acmanın alemı nedir?
    yaw usta bilmiyordur karışık bu net işleri...
    ama haklısın
    20

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu diğer konu düzenlenerek kilitlenmiştir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler