Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eskişehir & Samsun ve tüm MT yorum ve yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    Merhaba arkadaşlar haftada ortalama 80 km yapacağım bi motosiklet arıyorum aslında ne alacağıma karar verdim sayılır ricam Eskişehir veya Samsun MTden yakındalarsa bu motorlara birebir bakabilirlermi zira iş gereği Şanlıurfa'dayım onca yolu boşa gitmek istemiyorum siz olsaydınız hangisini alırdınız rica etsem bakarmısınız.

http://www.sahibinden.com/2006_model...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/2006_model...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/nakide_iht...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    bulunduğun yer Hatay, Şanlıurfa & Alanya yazıyor
    bende bir hatay iskenderunlu olarak tavsiyem internetten uzak şehirlerden alma okadar zahmete değmez : neden internet üzerinden alıyorsunki bir sanayiye bile gitsen bulursun motor
    [COLOR="SeaGreen"]BU GÜNÜ HAYATINIZIN SON GÜNÜYMÜŞ GİBİ YAŞAYIN ÇÜNKÜ YARININ GARANTİSİ YOK ! ! ! [COLOR="Red"]( söz : y.K )[/COLOR][/COLOR] :pr:
    [COLOR="Red"]ve BASIN MAKİNALARINIZLA BASIN CC HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BASIN ! ! ![/COLOR] :pr:

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    slm.Eskişehir dekini almanı tavsiye ederim.çünkü mevsimi kısa motor az yıpranmış olur.

Motosikleti
    şu an işim gereği Şanlıurfadayım bende doğma büyüme ARSUZ/ULUÇINAR yani ikimizde motorun anavatanı diyebileceğimiz bir şehirdeniz ama Urfadan yanlızca 2-3 gün izinli olarak ayrılabileceğim doğu bölgesinde varsa yoksa beat activia onlarda bana hiç çekici gelmiyor az önce buradakiler bilir Alanyadan dalış hocası cem motoru B-king ve şu an kemerde çalışan Honda da ustalık yapmış halil abimize mesaj attım cevap bekliyorum

Motosikleti
    Alıntı askersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm.Eskişehir dekini almanı tavsiye ederim.çünkü mevsimi kısa motor az yıpranmış olur.
    aslına bakarsan bende onu düşünüyorum zira bütçem 3.000 civarı satış işlemleri kask mont eldiven vs anca yeter ama bakabilecek biri olsa onca yolu boşa gitmek istemiyorum.
    Ayrıca duğuda neredeyse hiç bws yok herkes tutturmuş beat activia today yanlış anlamayın bu motorları kötülüyor değilim ama benim tarzım değillerç

Eğer Alanya'daki kiralama işinde kullanılmamışsa güzel gibi duruyor ;)
    :rendeer:Eskişehir Enduro:rendeer:

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    2 zamanlının 2.nci elinde dikkatli olmak lazım
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler