Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce doğrumu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bizim bi arkadaşta 100 cc 2007 model cup var satacakmış sordum motor kaç binde oda 14000 dedi sonra alacanmıki diye sordu bende ne kadar istiyon motora oda sana 700 lira kuruş aşağı inmem deki 5 kuruş bile vallaha satmam sonra motorun km'ye baktım 14560'lı bişeydi. Aradan bir hafta geçti neyse icap etti motorla biyere kadar gidelim dedik motorun vibrasyon yüksekki ne yüksek tam devirde değilken bile ayaklarım zıngılamaktan azdaha aşağı düşecekti, motordan indiğimizde ayaklarım hala titriyordu neden çok titreşim var dedim cup motorların hepsi öyle, neyse asıl bomba burda bi dedim kaç km yapmış 1 haftada bide ne görim 07515km dedim km niye azalmış cevap= __o zaten öyleydiki __ yani sözüm şuki ben şuna karar verdim ben bu motoru eğer satamazsa ki satamayacak kışın 600 tl alim devamlı kullanmak için değil şehir içinde idare eder sizce iyi düşünmüşmüyüm ? az da yakıyo vergiside yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim bi arkadaşta 100 cc cup var satacakmış sordum motor kaç binde oda 14000 dedi sonra alacanmıki diye sordu bende ne kadar istiyon motora oda sana 700 lira kuruş aşağı inmem deki 5 kuruş bile vallaha satmam sonra motorun km'ye baktım 14560'lı bişeydi. Aradan bir hafta geçti neyse icap etti motorla biyere kadar gidelim dedik motorun vibrasyon yüksekki ne yüksek tam devirde değilken bile ayaklarım zıngılamaktan azdaha aşağı düşecekti, motordan indiğimizde ayaklarım hala titriyordu neden çok titreşim var dedim cup motorların hepsi öyle, neyse asıl bomba burda bi dedim kaç km yapmış 1 haftada bide ne görim 07515km dedim km niye azalmış cevap= __o zaten öyleydiki __ yani sözüm şuki ben şuna karar verdim ben bu motoru eğer satamazsa ki satamayacak kışın 600 tl alim devamlı kullanmak için değil şehir içinde idare eder sizce iyi düşünmüşmüyüm ? az da yakıyo vergiside yok
    Güçlükle anladım yazdığını.Ama birşey sormak istiyorum.Koca yazıda 2-3 tane noktalama işareti var.Onlar neden var çok merak ettim
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güçlükle anladım yazdığını.Ama birşey sormak istiyorum.Koca yazıda 2-3 tane noktalama işareti var.Onlar neden var çok merak ettim
    anlaşılsın diye sn noktalama işaretlerini bırakta benim fikrim nasıl zaten yazana kadar canım çıktı

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Evet gayet anlaşılabilir olmuş Yazına gelince, fikir süper.Mutlaka uygula
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gayet anlaşılabilir olmuş Yazına gelince, fikir süper.Mutlaka uygula
    bu ne oluyo ?

kesinlikle alma başın ağrır.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı kutaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle alma başın ağrır.
    hızlı sürmem temiz bakarım

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bizim bi arkadaşta 100 cc 2007 model cup var satacakmış sordum motor kaç binde oda 14000 dedi sonra alacanmıki diye sordu bende ne kadar istiyon motora oda sana 700 lira kuruş aşağı inmem deki 5 kuruş bile vallaha satmam sonra motorun km'ye baktım 14560'lı bişeydi. Aradan bir hafta geçti neyse icap etti motorla biyere kadar gidelim dedik motorun vibrasyon yüksekki ne yüksek tam devirde değilken bile ayaklarım zıngılamaktan azdaha aşağı düşecekti, motordan indiğimizde ayaklarım hala titriyordu neden çok titreşim var dedim cup motorların hepsi öyle, neyse asıl bomba burda bi dedim kaç km yapmış 1 haftada bide ne görim 07515km dedim km niye azalmış cevap= __o zaten öyleydiki __ yani sözüm şuki ben şuna karar verdim ben bu motoru eğer satamazsa ki satamayacak kışın 600 tl alim devamlı kullanmak için değil şehir içinde idare eder sizce iyi düşünmüşmüyüm ? az da yakıyo vergiside yok
    Kendi gözünle görmüşsün kmyi oynamış bakalım daha motorunun neresini oynadı arkadaşınla aranızdaki samimiyeti bilmiyorum ama sana yanlış yapabilecek biri değilse al bence 100 lük cup dediğin gibi az yakar vergi yok ş.içi için idealdir.Titreşime gelince her cupta var ama hepsinde aynı şiddette değil.

ben güvenmem km'ile oynayan adama. elinde kalır sen temiz bakarsın da bakalım o temiz bakmış mı? rodajı iyi yapamamış belli vibrasyon olur ama öyle ayak uyuşturmaz.

Motosikleti
    Ramzey-Kalipso
    km geri almak çok kolay km telinin tekere bağlandığı yerde bi tane civata var onu makkapla geri çeviriyolar olay bitiyo.:d

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    senin bakman önemli değilki o adam ne kadar temiz bakmış motora???
    boşver o motoru zaten km ile oynayan adam dan hayır gelmez...
    20

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler