Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Haydi arkadaşlar.Akaryakıt zammına tepkimizi gösterelim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hyjal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Gsxr-600 - ' 09 Yamaha YBR 125
    Yüksek oranda benzin yakan bir araç kullanıcısı olarak benzine yapılan zamlar ve akaryakıt fiyatları aracımın depo kapağına bunu yapıştırmaktan beni alıkoyamadı.Bence en iyi tepki bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    massey ferguson
    hyjal buda mantıklı aslındaama ses getircek bişeyler yapmayılız hemen hemen hergün zam koyuyorlar oda bize koyuyo açıkcası
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    ne kadar eylem yapılırsa, katılımcılar ne kadar çok olursa amaçlanan o kadar etkili olur. mantık budur arkadaşlar. ama geçmiş tarihimize bir bakalım. en yakın eylemlerimizi cumhuriyet mitingleriyle yapmadık mı? sonuç? ( eylemciler ergenekon'da yargılanıyor) daha geçmişe gidelim kimler evlerinde ışık kapatma eylemi yaptı tencere tavaları birbirine vurdu? sonuç ? ( gitmesini istediğimiz siyasetçilerden hiçbirisi bu ülkeyi terk etmedi aksine en üst düzeylerde siyasetlerini yapmaktalar) . bu olaydaki amaç ise kışın oy uğruna dağıtılan beyaz eşyaların, kömürlerin, yiyeceklerin, para yardımlarının birilerinden çıkartılması değil midir? ne kadar eylem ne kadar kişi onlar için önemli midir. bu böyle olacaktır ve halkımız bunun üzerine de bir bardak su içecektir.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    Bu konuda öncelikle kendimizi ve çevremizdeki insanları bilinçlendirmek ve böyle bir organizasyona hazırlamak gerekir.Organizasyon öncesi çevremize anlatıp paylaşalım
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

rizakara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı MCT 250
    eylem seçimde olcaktı. satılacaklar satıldı .şimdi vergiye zam zamanı . fiyatı yükselince vergiside yükseliyor. olmadı özel iletişim ,özel tüketim,özel ulaşım vergisi gelir.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kaç çeşit benzın istasyonu var gecenlerde yıne bu stede bir yazı okumuştum bu konuyla ilgili mantıklı geldi .akaryakıt firmalarını birbirlerine düşürelim var olan firmalar arasından bağlantısı az bırını secelım toplum olarak kuyrukta oluşsa diğerlerine uğramayalım böylece onlarda kesılen müşterılerının ayağını tekrar kazanmak için fiyat indirme polıtıkasına gıdebılırler rekebeti kızıştıralım

neuremencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sonumuzu hayır etsin insan pompa görünce igreti olur duruma geliyor böyle giderse sanırım bu günleri bile çok ararız.
    "SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER, SULAR ÇEKİLİNCE DE KARINCALAR BALIKLARI. KİMSE BUGÜNKÜ ÜSTÜNLÜĞÜNE VE GÜCÜNE GÜVENMESİN.KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR"

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar yakıt zammına nasıl tepki verilir ki? İnsanın damarlarında akan kanı durdurursanız ne olur? Olmaz ki. Sadece Türkiyedeki maliyeciler düzgün vergi kanunları ve düzenlemeler yapıcak ki benzin üzerine konan vergiler düşsün.

Mesela FRANSIZ devletinin TOTAL'ınden yakıt almayalım. ..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    çıkalı boğaz köprüsünde kontak kapatalım alın size ses getirecek eylem
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkalı boğaz köprüsünde kontak kapatalım alın size ses getirecek eylem
    kımseye yararı derğil zararı olur bıde bceza yersın kötü foğraflanırsın fıkır benım fıkrım değil ama mantıklı bi düşünsenıze atıyorum 5 şirket var ama biri iş yapıyor diğerleri avanak avanak sinek avlıyor masraflarını bile ödeyemıyor rekabetten fıyatı cekmezlermi aşagıya

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Öyle yada böyle,bir şekilde bu soygunlara tepkimizi göstermemiz lazım.Herşeyi sineye çektiğimiz sürece bu katlanarak devam ediyor.Aman sende ne olacak tarzı düşüncelerede bir son vermeliyiz.Ne geldiyse başımıza bu boşvermekten gelmedimi zaten ??
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Gönderdim, bakalım cevap gelecekmi
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu hakkındaki düşüncemi tükkan topiğinde belirtmiştim.
    çok sesli bir eylem yapılabilir. yeterki istiyelim
    senin önderliğine ihtiyacimiz var kuyucadisi biz zaten haziriz bi paşaya ihtiyacimiz var tüm işimi bırakır yine gelirim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bence herkes kaskının üzerine bir huni yapıştırsın ve o şekilde kullansın motorunu soranlarada benzin zamlarını protesto ettiğimizi söyleriz.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm arkdaslar SİZLERİN kafası guzel mi_???????????????????????????
    Sonra tayip ne der ANANIDA MOTOSİKLETİNİDE AL GİT '''ULAN''' ulanmı evet ulan
    Biz türkiyede yasıyoruz zamlara darbelere bağışıklık sıstemımız öyle alıstı kii
    Sömürgeci İngilizler dahi türklerin nasıl ayakta durduğuna şaşıyorlar
    Bu zamlar bızım bağışıklık sistemimizi etkılemz aksıne kamçılar kale kadar dayanıklı oluruz
    Bu ulke değil anasını sulalesını ve akrabalarını alıp gıdecek cok kısı var.
    O kendını bılıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Hepimizin gözü önünde çok büyük dolap döndü.Önce kriz nedeniyle dünyada petrol fiyatları yükseldi.Bunun arkasına saklanarak büyük zamlar yapıldı.Ee sonra petrol fiyatı yarıya düşünce neden fiyatlar inmedi?Adamlar göz göre göre Türk milletini kazıklıyo.Devlet de kaç kere olaya müdahale edeceğini , petrol dağıtım şirketleri hakkında soruşturma başlatacağını iddia ettiyse de bi işe yaramadı.Arkasından taban fiyat uygulaması yapıldı.Aksine fiyatlar düşeceğine yükseldi.Bu avrupalılar bizlere ait olan arap topraklarını ele geçirmiş , şimdi oradaki hammaddeleri çıkarıp bize fahiş fiyata satıyo.Artık uyanma zamanı geldi.Bize ait olanları geri almalıyız.Batıyı da ait olduğu topraklara göndermeliyiz.

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ben mt üyesi olarak her türlü ayaklanmaya hazırım

zaten artık bisiklet kullanmaya da başladım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    depo kapağındaki resim güzel olmuş ama yanlış yerde. bunu başbakanlık araçları dahil tüm resmi araçların depo kapaklarına yapıştırmak lazım ki, bi anlam ifade etsin ve dikkat çeksin. orda görmek istemeyenler görmezden gelmeye devam edeceklerdir...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hesapsız harcamalar yüzünden bütçede çok büyük açık verdiler.Bunun doğal sonucu olarak ta halkın sırtına yeni vergiler bindiriyorlar...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    şimdi benzın aldım kıyı köye gdeceğiz ya 35 tl verdım 10,40 litre benzın verdıler pahalı geldi tamamda içindede varmış demekki ful benzın oldu kendı kendımı kandırıp teselli oldum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler