Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

yoldakii ANİMALLAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    arkadaslarr ben cok sıkıntılıyımm bu yolda gezen animallardan ve cözüm de buldum kendi kendimee belkş yanlıs ama belkide doruu bunu sizlerle paylasamk istedimm gercii hepimizin buyuk sıkıntısı ama bunlara durr demekk gerekk artıkk.
    en son basımaa gelenn olayı söle anlatayim gecee bakırkoy istikametinden topkapiya giderkn e 5 cıkmadım yan yoldan gidiyorum.ilerde e 5 ten veliefendi yanyola dönusundee ben düz gitmek isterkenn önumdeki mini otobus yuzunden sola dönemiyorkenn en soldann gelenn fiat mareaa aracc sert bisekildee frenn yaparakk bagırdııı
    bende cevap verdimm yanınaa gelerekk sonraaa banaa aracın içerden cıkardığıı bira kutularıınıı fırlattıı vee arkasındaa tuttuu herif sahilyoluna gidecekkenn benlen uğrasmaya basaladıı benn onuu gecmek istiyorumm o yolu daraltıyorr neyse ben bunu gectimm bu seferr arkama yaklasıpp değdirmek istiyor tamponunu ben kacıyorumm o kovalıyorr tabii bu aradaa doluu bira kutusu fırlattı genee cok sukurr ıskalıyorduu neyse dedimkii kendi kendimee bosver urasmaa ALLAHINDAN bulsunn dedimm merter cıkısndaa ani bir hareketlee e5 girdimm sonraaa ordan uzaklastımm cok sukurkuu bu animaldan kurtulabildimm buu ilk değii daha öncede geldi basıma amaa bölesii değill.
    bende diorumkiii egerr yanimdaa bujii olsaaa hiç tereddütsüzz ön camınaa fırlatırdımm ondann sonrasını dusunmek bilee istemiyorumm gercii cokk kotuu amaa bencee hakediyorlarr hattaa yanımda bulundurucam bu animallar içinn. dusuncemm buu onlarr nasıl bizimm canımızı hiçe sayıyorlarsaa bende sayarımmm.
    düşüncelerinizi için tesekkür ederimm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    çok benzeri başıma gelmişti foruma da yazmıştım. sinir bozucu bi durum geçmiş olsun.

yak88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City Honda Cbr 500 r
    Geçmiş olsun,şaka gibi iş araçtan bira kutusu fırlatıyor bu adam trafik canavarının alkolik versiyonu olmalı.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok benzeri başıma gelmişti foruma da yazmıştım. sinir bozucu bi durum geçmiş olsun.
    Fazla sürmeyecek ve motosikletliler 3-5 belki 10 kişilik gruplar halinde hareket edecek.
    ondan sonra göreceğim ben bu hayvanların nazik yerlerini.Bakalım nereye kaçabilecekler. Tek çözüm bu yol.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı yak88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,şaka gibi iş araçtan bira kutusu fırlatıyor bu adam trafik canavarının alkolik versiyonu olmalı.
    saolun arkadaslarr pekii kullanmak istediğim yöntem hakkındaa ne dieceksinizz

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla sürmeyecek ve motosikletliler 3-5 belki 10 kişilik gruplar halinde hareket edecek.
    ondan sonra göreceğim ben bu hayvanların nazik yerlerini.Bakalım nereye kaçabilecekler. Tek çözüm bu yol.
    kesinlikle haklısın, başka türlü anlamıycak bu animallar.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    abi zor okudum be birazda zor anladım ya boş ver istanbulun .... kopuğu bıtmez bas git yoluna uzak dur motosıklet keyfını cıkarmaya bak gerekırse eyvallah abi de de ama yoksa bi tanpon yol ortasında bırakırlar acımazlar bak işine kardeşim abi tavsiyesi sonrasında yapacağın herşey senı onlardan farklı kılmaz

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun arkadaslarr pekii kullanmak istediğim yöntem hakkındaa ne dieceksinizz
    Forumda Turkçe yazmaya gayret ederek onlardan farkli olmaya çabalayabilirsin diye dusunuyorum.

Bunun disinda o sana bira firlatinca hayvan olacak.
    Sen ona buji firlatinca insan olacaksin oylemi?
    Ne farkiniz olacak?
    Trafikte birbirine biseyler firlatan iki insan goren ve konuyu anlamayan biri soyle demez mi?

"Hayvanlara bak! Caddede birbirlerine bir seyler firlatiyorlar"
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Yaw bende başlığı okuyunca köpeklerden dertlisin sanmıştım.Acaba dedim nasıl bi çözüm bulmuş.Benim aklıma da o sırada bi çözüm geldi.Yanımızda kuru sıkı taşısak nasıl olur acaba.Hem insan animallar için , hem de hayvan animallar için iyi olur.ANcak insan animala kullanınca tehlikeli olabilir.Ya adamda gerçeği varsa.

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda Turkçe yazmaya gayret ederek onlardan farkli olmaya çabalayabilirsin diye dusunuyorum.

Ne farkiniz olacak?
    Trafikte birbirine biseyler firlatan iki insan goren ve konuyu anlamayan biri soyle demez mi?

Eğitim şart

Motosikleti
    Mondial 100 KH

Ne farkiniz olacak?

Bu arkadaşın yazdıklarının altına imzamı atarım. Eline sağlık coq.

Motosikleti
    600+150=750 CBF

Ne farkiniz olacak?

umarımm senindee basınaaa gelmezzz baskaa ne diyeyimm sanaa

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bende başlığı okuyunca köpeklerden dertlisin sanmıştım.Acaba dedim nasıl bi çözüm bulmuş.Benim aklıma da o sırada bi çözüm geldi.Yanımızda kuru sıkı taşısak nasıl olur acaba.Hem insan animallar için , hem de hayvan animallar için iyi olur.ANcak insan animala kullanınca tehlikeli olabilir.Ya adamda gerçeği varsa.

direk ölüm

KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    arkadaslarr ben cok sıkıntılıyımm bu yolda gezen animallardan ve cözüm de buldum kendi kendimee belkş yanlıs ama belkide doruu bunu sizlerle paylasamk istedimm gercii hepimizin buyuk sıkıntısı ama bunlara durr demekk gerekk artıkk.
    en son basımaa gelenn olayı söle anlatayim gecee bakırkoy istikametinden topkapiya giderkn e 5 cıkmadım yan yoldan gidiyorum.ilerde e 5 ten veliefendi yanyola dönusundee ben düz gitmek isterkenn önumdeki mini otobus yuzunden sola dönemiyorkenn en soldann gelenn fiat mareaa aracc sert bisekildee frenn yaparakk bagırdııı
    bende cevap verdimm yanınaa gelerekk sonraaa banaa aracın içerden cıkardığıı bira kutularıınıı fırlattıı vee arkasındaa tuttuu herif sahilyoluna gidecekkenn benlen uğrasmaya basaladıı benn onuu gecmek istiyorumm o yolu daraltıyorr neyse ben bunu gectimm bu seferr arkama yaklasıpp değdirmek istiyor tamponunu ben kacıyorumm o kovalıyorr tabii bu aradaa doluu bira kutusu fırlattı genee cok sukurr ıskalıyorduu neyse dedimkii kendi kendimee bosver urasmaa ALLAHINDAN bulsunn dedimm merter cıkısndaa ani bir hareketlee e5 girdimm sonraaa ordan uzaklastımm cok sukurkuu bu animaldan kurtulabildimm buu ilk değii daha öncede geldi basıma amaa bölesii değill.
    bende diorumkiii egerr yanimdaa bujii olsaaa hiç tereddütsüzz ön camınaa fırlatırdımm ondann sonrasını dusunmek bilee istemiyorumm gercii cokk kotuu amaa bencee hakediyorlarr hattaa yanımda bulundurucam bu animallar içinn. dusuncemm buu onlarr nasıl bizimm canımızı hiçe sayıyorlarsaa bende sayarımmm.
    düşüncelerinizi için tesekkür ederimm.
    arkadas bu animallar dedigin galiba hayvan türü olmali...bilmedigim icin öyle tahmin ediyom..
    motorcu olunmaz,motorcu dogulur.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    plakasını alıp trafiğie bıldırmen en guzel ey o anda ılk cevirmede alırlar birde alkol kontrolu tamam
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    plakasını alacaksın motoru vurup en güvenli şekilde önüne motoru bırakacaksın ondan sonra dava açıp istediğini alacaksın DONUNA KADAR
    bana denk gelmezki böyleleri
    birkeresinde önüme kıran adama ters ters bakmıştım oda aşağı inip bir iki laf söyledi bende ona kaskımı fırlattım hala barıyordu ama arabada pati çektiriyordu
    o rezillik ona yetmiştir
    sandığınız kadar cesur değiller sakın korkmayın
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    600+150=750 CBF

Ne farkiniz olacak?

anlattıgında dogrulukk payıı varr ama anlatmaa biçimndee yokk benceee yargılayıcı değildee egitici vee kırmadann sonuctaa burasıı motorsiklet sitesii bizim sorunlarımızı dile getirdiğimizz yerr birbirimize laf sokma yerii değill
    dikkatinii cekerimm

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    vaktiyle muppet show da animal diye bir karakter vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    bu coq takma ismini kullanan arkadaşı ellerinden öperim. herhal en doğru şekilde böyle özetlenebilirdi bir mevzu hariç. cadde ortasında değil bira kutusu bira fıçısı da atsanız kimse sizi hayvan olarak nitelendirmez, o kadar çok olay normal geliyorki artık hiçbir şeye şaşırmaz oluyoruz.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    umarımm senindee basınaaa gelmezzz baskaa ne diyeyimm sanaa
    Bisey deme bana.!!!!

Sen boyle yazdikça tansiyonum çikiyor.
    Ataturk'un ulkeyi emanet ettigi Turk gençligi bu mu diye kahroluyorum.

Seni yetistiren Turkçe ogretmenini de tebrik ediyorum.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler