Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

yoldakii ANİMALLAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi işin gücün yokmu senin
    bu arada şaka bi yana güzel ifade ettin omercem

coq düşüncelerinde tabiki %100 haklı ama o düşüncelerin uygulanıcağı yer malesef burası değil
    Çok sıcak buralar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sıcak buralar
    koparıon ortalığı

coq sayfalar dolusu bir cevapla bitirir ortalığı şimdi

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yahu ne cevap yazacam.
    Adam soru sormamis ki.
    Ustelik aynen de katildigim goruslere sahip.
    Burasu da çok sicak.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merdi kıpti şecaat arzederken sirkatin söylermiş. Hayvan diyosun anlatırken sana yapılanları yapan kişiye .. çözümüde göze göz yöntemi ile çöziyim diyosun .Ve destek bekliyosun burası motosiklet formuya .. alayımızın içinde uyuyan hayvanı özgür bırakalım istiyosun ... karşı fikre hiç tahammülün yok ..

yaşın kaç bilmiyorum ama burada senden yaşça büyük olduğunu düşündüğüm abilerin sana yol gösteriyo..

Adaleti uygulamak sanamı kaldı .. polise gittinde polis banane mi dedi .. banane diyen polisin ismini alıp bi üst makamamı gittin .ama bu zor adalet zor işleyen bi mekanizma . ama göze göz hemen sonuç veriyo dimi

Ata nın gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmanın bu başlığı açan insanlarla olabileceğine inancım malesef yok. ha bu arada ben Türkiye"de yaşıyorum adalete sonuna kadar güveniyorum. Başka çarem yok

Adalete güvenin .. Hakkınızı arayın .. eğer haklıysanız tabiki.. merak etmeyin hakkınız avucunuza konulur..

len frenç tavuğu sanane sen ne karışıyon sana demedilermi ne kadar anlatırsan anlat anlatanlatabileceğin karşındakinin anlama sınırı ile sınırlıdır..vatan haini ..sen git ülkeni sat sonra polis jandarma de
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    br enimıl br enimıla bre enimıl kfma nye bira atyorsn
    atarm bujyi grusun gununu dmis
    enimilda yk bre gusell enimıl gl br bira icilm demisss

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu buji muhabbeti nedir yani niçin taş sopa vs değil de buji , sormayım sormayım dedim ama dayanamadım artık

Motosikleti
    RAMZEYQM250 2010
    kardeşim bunun tek çözümü var oda böyle şerefsizleri durdurup elinde ne varsa geçireceksin kafasına örneğin kask olabilir.en etkili çözüm bu olsa gerek.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Arkadaşlar usluba dikkat edelim lütfen...

Bir araç sürücüsüne yapılan tacizle Motosikletli bir sürücüye yapılan taciz kesinlikle farklı şeylerdir. Ben araba ile giderken umurumda olmayan teybin sesini biraz daha açıp unuttuğum şeylere motor üstünde tahammül edemiyorum. Neden çünkü en iyi ihtimalle düşeceğim ve yaralanacağım ( En iyi İhtimalle diğerlerini saymak istemiyorum, çok daha kötü yüzlerce ihtimal var) Hele de artçım varsa daha da sinirleniyorum.

Burada arkadaşımıza alenen kastedilmiş, o geçip gitmesine rağmen takip edilmiş arkasından şişeler kutular fırlatılmış vs. vs. Arkadaşımız bir şey yapmış mı hayır, yine de geçip gitmiş...ama o yaşanmışlığın etkisi ile gelmiş foruma içini dökmüş belki de sinirle yazılmış ilk mesaj ki ondan sonrakiler de niyetini de zaten belirtmiş.

Şimdi şu aşağıda ki mesajın sahibi arkadaşı şiddetle kınıyorum, çünkü resmen hakeret etmiş işi sululuğa vurarak...

BIYIKLI br enimıl br enimıla bre enimıl kfma nye bira atyorsn
    atarm bujyi grusun gununu dmis
    enimilda yk bre gusell enimıl gl br bira icilm demisss
    BBRR nin tavrını da tasvip etmiyorum. 33 yaşındayım ve mesleğim gereği 10 yıldır kamu kurumları , emniyet , askeriye, adliye vs. iç içeyim..hangi resmi makam önünde o şekilde medeni medeni hak aranıyor blemiyorum. kendisi hiç karakol, kaymakamlık, savcılık kapısından girdi mi acaba ? Dert anlatmayı filamn denedi mi ? Burada işelr kağıt üstünde yürür, yaz arkadaşım şikayetini derler yazarsın en fazla ifadesini alırlar , tabi o da eğer savcı gerekli görürse...onun için yok merdi kıpti , yok kapasite meselesi yok bilmem ne diyerek burada bir şeyden yakınan bir arkadaşımıza hakeret yağdırmaya kimsenin hakkı yok..

Zaten forumun %80 ini benzer konular, herkes birşeylerden yakınıyor, şikayet ediyor, içini döküyor, bunun ,için burada değil miyiz ? Servise kızıp şikayet eden, markaya kızıp yakınan arkadaşımıza, arkadaşım tüketici halem heyetine git burası eğitimli,kapasiteli,yurtdışılı motor forumu, biz motor felsefesi dışında konu konuşmuyoruz ,senin gibi konuşanları da hakkı ile paylıyoruz mu diyelim.

Diyeceklerim bunlar, kimseyi kırmak istemem ama uslup beni gerçekten rahatsız etti...

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    tahammülsüz olmuşsunuz hepiniz tanrı yardımcınız olsun!
    Master of Davar

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    böyleleri malesefki piyasada dolu alkollü olsada olmasada bizde birkeresinde k.çekmeceden yanyola cıktık edirye yönüne doğru 3 motosikletle yanyolda sağ şeritten gidiyoruz ve arkamızda beyaz şahin bizden yol istiyo sol şeritte boş ne dersin böyle maymuna ???
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Vallahi biz değilde moderatörler epey bir tahammülsüz olmuş, aşağıda ki linkte de arkadaşlar konuşup tartışırken moderatör gazabına uğramış kilitli bir konu var, üstelik tartışmayı başlatan da yine kendisi...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...urmekmi-2.html

Kurallar bölümünde ben mi gözden kaçırdım yoksa "mod kızdırmamak" şeklinde bir kural da mı vardı ?

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    hava sıcaklıkları nedeni ile bir çoğumuz tahammülsüz oluyoruz...arkadaşlar ne oluyor bizlere.....şöyle bi bakın bakalım bu hafta açılan konlara nerde paylaşım....herkes bişeyler yazıyor ama boşuna...bilmiyorsanız yazmayın zor değil...ben bakıyorum bu konuda bilgim yok yazılanları okuyorum ve öğreniyorum....bilmediğimiz konularda atıp tutmayı çok seviyoruz...olay nerelere gelmiş yahuu...saygılar....

geçen gün bi başlık vardı o konu ne oldu merak ettim....şu egzostları açık gidenlere küfür eden başlık...nerelerde o
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    4x4
    +1
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    +1
    sağol teşekkürler

Motosikleti
    4x4
    Ne demek efenim
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Ne demek efenim
    hiçbir şeyide kaçırmıyorsun.....

Motosikleti
    4x4
    Cin gibiyim cin
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    S&T GV250
    bazı mallar mallık yapacaklarını önceden hissettirirler, böyle mallardan trafikte kimsenin korkusu olmaz, kaçar kurtulursun. fakat öyle mallar vardır ki hiç hissettirmeden aniden mallık yaparlar ki bu tür insanlara biz ani olarak mallık yapan insan manasında ANİMAL deriz, ingilizcedeki animal'dan farkı büyük harfle ANİMAL olarak yazılıyor olmasıdır ki ingilizce animal ANIMAL olarak yazılır...
    evet
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    sürekli bo konuda yazacak başka şeyim kalmadı derken yine kendimi bu başlıkta buluyorum. fazla uzadı az çok bir sonuca vardık ama ben son birşeyler eklemek istedim.
    görünen o ki kim ne derse desin herkes bu ve benzer bir durumda yapmaya meyilli olduğu şeyi yapacak. bunların bir kısmı görmezden gelip gitmek, bir kısmı polisi devreye sokmak, bir kısmı animalı uyarmak sonuncusu da buji fırlatmak olacak. tamam en öne çıkan sonuçlar bunlar. bir de şöle şöle yapıcam deyip aslında tam tersini yapacaklar var. neyse en iyisi zaten bildiğini yapmaktır. en doğru ve kestirme yol bildiğin yoldur. aynı canlı türü olsak da aynı medeniyet/kültürü paylaşsak da ve aynı şeylerde aynı etki/tepki durumuna göre yaşasak da bazı tecrübeler bazıları için mutlaka farklı sonuçlar doğuracaktır.

coq arkadaşım seni kırdıysam özür dilerim ve de tüm diğer üzdüklerimden de. amacım kimseye sataşmak veya daha akıllı görünmeye çalışmak değil. daha önce de yazdım herkes kendince haklı sorun biraz da bu zaten. ben bir süre öncesine kadar çevremdeki herkesin arkamdan peygamber sabırlı adam, dünyanın en anlayışlı/sakin insanı dedikleri bir kişiydim. burada anlatamayacağım kadar karışık ve uzun bir süreçte en güvendiğim insanların da içinde olduğu bir kısım insanın (animal de diyebiliriz) bana yaptıkları birtakım şeyler sonunda adeta öldüm ve yeniden dirildim. neler kaybetiğimi (maddi/manevi) anlatmama gerek yok artık başka bir insanım demem yeterli olur. bu değişim beni çok yıprattı (hala da özümde eski olduğum kişiyle çatışan yeni bir benlik var - buradan çıkacak sonuç da psikolojik bir tedavi süreci geçirmem gerektiği ki onu da yaptım).
    artık eski ben değilim, bazen resimlerdeki halime bakıyorum, bazen anılar canlanıyor ama sonuç yok; artık değiştim. artık ben de bir animal oldum ve ne kadar eleştirilse de böyle davranmaya devam edeceğim. elimden geldiği kadar toplumun içindeki arıza tiplerle onların anladığı dilden konuşacak gerekirse çatışacağım. ama bu süreçte içinizden biriyle tanışma fırsatım olursa (ki inanın şurada her yazı yazdığımda hala alamadığım ehliyet ve motor yüzünden deliye dönüyor bu forum arkadaşlığını gerçek kılmak için sabırsızlanıyorum)
    o zaman benim bir kaçık/psikopat olmadığımı başımıza bu başlıktaki türden bir şey gelirse sizi bile sakinleştirecek kadar mülayım biri olduğumu hayretle görürsünüz. ama tabi bir yere kadar; benim bam teli seviyem çok düşüktür, arıza çıktımı da durmam....
    kırdığım arkadaşlardan tekrar özür dilerim. hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BBRR nin tavrını da tasvip etmiyorum.
    kırılırım ama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:23 PM ----------

baklawah

Çok iyi niyetle yazılmış bi yazı .. İşallah kötüler kazanmaz bizleri kendilerine benzetemezler.. bira şişesi atanın zaten beklentisi senin ona bişiler atarak mukabele etmen .. yani suça ortak olman .. olma arkadaşım sen yine saf temiz ka bırak bi daha kazıklasınlar veya yılksınlar.. bnliğini kaybetmekten dahamı kötü olur .. zaten bir dahaki sefere kandrılman çok kolay olmayacak .. ne demişler tecrübe yenilen kazıkların bileşkesi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler