Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

yoldakii ANİMALLAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende ..
    sanada hak vermemek olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    bende yoldaki animalların diğer bir türü olan motosikletli animal versiyonlarından şikayetçiyim otomobil kullanırken sürekli olarak yakın takip edenleri, kör noktada akrobasi yapanları ve dahi yollarda makas atarak gezerek dolaşanları var.
    bu kişiler için ne yapalım. birden frene basıp arka tampona filan mı yapıştıralım?
    kısasa kısas mı gidelim. ben koyveriyorum gidiyorlar muhatap olmuyorum.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yoldaki animalların diğer bir türü olan motosikletli animal versiyonlarından şikayetçiyim otomobil kullanırken sürekli olarak yakın takip edenleri, kör noktada akrobasi yapanları ve dahi yollarda makas atarak gezerek dolaşanları var.
    bu kişiler için ne yapalım. birden frene basıp arka tampona filan mı yapıştıralım?
    kısasa kısas mı gidelim. ben koyveriyorum gidiyorlar muhatap olmuyorum.
    zaten yoldaki mallar yazmış kardeşim .......mal heryerde maldır ayrım yok....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    benim bu hayvanlara cözümüm portatif acılabilir celik jop koltugun altında cıkartıp actıgımda cıkan ses pskolojik olarak işi cözüyor zaten, daha ileri giden olursa ufak caplı bi rezillik yasanabilir kavga etmek hoş degil ama insanlar ancak temiz bi sopadan sonra anlıyor bunu.
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Alıntı amorphis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bu hayvanlara cözümüm portatif acılabilir celik jop koltugun altında cıkartıp actıgımda cıkan ses pskolojik olarak işi cözüyor zaten, daha ileri giden olursa ufak caplı bi rezillik yasanabilir kavga etmek hoş degil ama insanlar ancak temiz bi sopadan sonra anlıyor bunu.
    bende insanları konuşarak anlaşıyorlar sanıyordum...ole değilmiymiş.......
    kardeş bence sen o jop a da fazla güvenme manyağın biri çeker vurur ondan sonra çıkan ses duyduğun en son ses olabilir aman dikkat edelim..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Öncelikle geçmiş olsun diyorum.

bana sorarsan bulaşma derim çünki motosiklet sinir anında üzüntü anında düşünceli bir anda kullanım açısından biraz tehlikeli olur...yanlız şimdi ben bunları yazarken vede okurkende mantık yürütürkende oturduğum yer çok konforlu bir koltuk.birde oanı yaşadığın an ve yerde olduğunu düşün(koltuğu boşver)mesela ben agresif bir insanımdır hayatta onurumu herşeyden üstün tutarım haklı olduğum yerde kesinlikle geri vitese takmam.yani arkadaşım gibi kaç kovala yapmam kesinlikle orda neolacaksa olur ordada biter...yine söylüyorum sakin kafayla bulaşma derim bunu başara biliyorsan en doğrusu bu,hee ben yapamıyorum dersen ya sesini çıkarmıcan kuyruğunu kısıcan sessiz kalıcaksın o seni ezicek gık demiceksin olay kapanıcak.yada inicen aşağı kontağı kapatıp anahtarı alıcaksın allah yasana vericek yada ona ikisinden birini seçiceksin...dorusu bulaşmamak
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bence sen o jop a da fazla güvenme manyağın biri çeker vurur ondan sonra çıkan ses duyduğun en son ses olabilir aman dikkat edelim..
    dostum ozaman adamın biricekip vurucak diye her istiyen sıkıstırsın bira şişesi atsın ondan sonra ana avrat sövsün bizde ufak ufak gidelim ordan bundan sonra cözüm yolunu buldugumuza göre sorun yok
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Alıntı amorphis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ozaman adamın biricekip vurucak diye her istiyen sıkıstırsın bira şişesi atsın ondan sonra ana avrat sövsün bizde ufak ufak gidelim ordan bundan sonra cözüm yolunu buldugumuza göre sorun yok
    ben sana burada bole diyorum ama kendim uygukluyom miki o da ayrı bi konu tabi...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben sana burada bole diyorum ama kendim uygukluyom miki o da ayrı bi konu tabi...
    bu nasıl türkçe kardeşim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl türkçe kardeşim...
    eee ne yapalım kardeş bukadarını anca öğrendik bu yaşa ta

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de ybr var. kaçmakta kolay olmuyo. racing olsa egzos gazıyla yutturur uzaklaşırsın. sen kenara çekcektin adamı sarhoştur zaten sonra girişcen dövdükten sonra bıçağı çıkarıp tekerleri yarcan. ondan sonra olay yerinden uzaklaş.
    Hattori Hanzo kardeş sen karıştırıyosun o street fighter alphadan sonraki versiyonlarda var. Araba geliyo böyle önce bi tane >+orta tekme yapıyosun sonra 2 tane küçük shoryuken(aryuken? yes i am) çekiyosun. Sonra arabanın öbür tarafına atlıyosun 2 küçük yumruk 2 büyük tekme 3 küçük shoryuken 1 hadouken(aduuket) atıyosun. Sonra bi büyük aryuken çekiyosun hooop pert arabanın üstünde zafer işareti(Ken için geçerlidir.)

Trafiğin içinde ne gazı yutuyo adam? Eter koklatsan o ayrı, kan bile çekersin. Adam zaten garranti sarhoş, %100 yani zilzurna böyle zayııfff etkisiz bi adam, garantisi var. Sende adamı durdundun, kenara çekti: Gardaş hele benim lastikleri şööyle boydan boya bi yar da araya et yatırak dedi, sende bisss. deyip daldın lastiklere, güzel olur harbiden. Araba giderken lastiği kessen daha güzel bir hareket olur ama, karamurat ın atla giderken yana yatıp 3 okla 5 adamı indirmesi gibi. Yannız dikkat et açtığın yarığa yama olma.

Ayrıca pintiliğinden dolayı seni kınıyorum adama niye tanesi 3TL etmeyen maytaplardan atıyosun, madem öyle at şöyle bi 500-600Tl lik havai fişek görsel şölen olsun bari.

Ehehehe, süperBAMMM!

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler