Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yasalara Uymayacak Adamın Burda İşi Ne?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Yöneticilere sesleniyorum,

Kim kimdir, nedir nerdedir ne yapıyordur kiminledir çoğu insan biliyor.
    Nasıl mekanda sigara içme yasağı geldi, mekan sahibi sigara içeni uyarıyor yok uyarmazsa cezayı mekan sahibinede kesebiliyor yetkililer,
    burasıda böyle.
    yasalara uymayanları, yasaları nasıl kandırırz, nasıl atlatırız, nerden açığını buluruz diyenleride bu forumun yöneticileri durdurmalı.
    Ben tek başıma bu tip insanlarla laf dalaşına girmem, cunku muhatap almam.

Vatandaş bas bas bağırıyor, 4 tekerler canavar. Ama kendisi nasıl gazlasam, nasıl aralardan geçsem, nasıl plakamı kapatsam diye düşünüyor. (Genel konuşuyorum)

Forum üyeleri;

Lütfen kurallara uyun, uyunki saygı görün.
    Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    senin ne işin varsa bizimde aynı işimiz var
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kim kimdir, nedir nerdedir ne yapıyordur kiminledir çoğu insan biliyor.
    Nasıl mekanda sigara içme yasağı geldi, mekan sahibi sigara içeni uyarıyor yok uyarmazsa cezayı mekan sahibinede kesebiliyor yetkililer,
    burasıda böyle.
    yasalara uymayanları, yasaları nasıl kandırırz, nasıl atlatırız, nerden açığını buluruz diyenleride bu forumun yöneticileri durdurmalı.
    Ben tek başıma bu tip insanlarla laf dalaşına girmem, cunku muhatap almam.

Vatandaş bas bas bağırıyor, 4 tekerler canavar. Ama kendisi nasıl gazlasam, nasıl aralardan geçsem, nasıl plakamı kapatsam diye düşünüyor. (Genel konuşuyorum)

Forum üyeleri;

Lütfen kurallara uyun, uyunki saygı görün.
    bu ülkede motosiklete ş.içi 50 km şehir dışı 70 km hız limiti koyarlarken kimse sesini çıkarmadı dimi..? sen bu limitlere uyuyormusun arkadaşım? bana ilk bunun cevabını bi versene sen..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    BU MEVZU UZAR GİDER 3-5 KİŞİ BANLANIR...
    AMA BENİM ZAMANIMDA YOK NİYETİMDE...
    ARKADAŞIN BU GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYUYORUM...
    AL SANA ÜLKEMİZİN KOYDUĞU HIZ LİMİTLERİ BU LİMİTLERLE YAŞA YADA ÖL...

ARAÇ CİNSİ Şehir İçi Şehir Dışı Otoyol
    Otomobil 50 Km/s 90 Km/s 120 Km/s
    Otobüs 50 Km/s 80 Km/s 100 Km/s
    Minibüs, Kamyon, Kamyonet 50 Km/s 80 Km/s 90 Km/s
    Arazi Taşıtı, Motosiklet 50 Km/s 70 Km/s 80 Km/s
    Tehlikeli madde taşıyan ve Özel izin belgeli araçlar 30 Km/s 50 Km/s 60 Km/s
    Motorlu ve motorsuz bisikletler 30 Km/s 50 Km/s -
    Lastik tek. Traktör, arızalı aracı Çeken araçlar ve iş makineleri 20 Km/s 20 Km/s -
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Arkadaşım,
    Kurallara uy yada uyma o senin problemin.
    Beni rahatsız eden, yasaya aykırılığı bukadar rahat birdille savunabiliyor olman. İnsanları buna teşfik etmen.
    Kendi aranda konuş naparsan yap, ama böyle ulu orta açık yerlerde bu kadar rahat gelişi güzel konuşmalar yapma. Teşfik en buyuk suçtur bunu biliyorsundur, araştırmışsındır okadar.

Tek ricam insanları yanlışa yönlendirme.
    Soda Ayran Cool

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    Alıntı suspect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım,
    kurallara uy yada uyma o senin problemin.
    Beni rahatsız eden, yasaya aykırılığı bukadar rahat birdille savunabiliyor olman. Insanları buna teşfik etmen.
    Kendi aranda konuş naparsan yap, ama böyle ulu orta açık yerlerde bu kadar rahat gelişi güzel konuşmalar yapma. Teşfik en buyuk suçtur bunu biliyorsundur, araştırmışsındır okadar.

Tek ricam insanları yanlışa yönlendirme.
    insanlar bilip bilmeden plakalarını saklıyor yada takmıyor...
    Bu vesile ile onlarda öğrenecekler...
    Kamyona minibüse 90 km izin verilirken motorsiklete 10 km daha az hız limiti vermiş bunu aştığın zamanda cezayı yapıştırıyo...
    Ben kimseye plakayı gizleyin gazlayın demiyorum dememde ama gizlerseler yicekleri cezayıda örensinler...
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyona minibüse 90 km izin verilirken motorsiklete 10 km daha az hız limiti vermiş bunu aştığın zamanda cezayı yapıştırıyo...
    Ben kimseye plakayı gizleyin gazlayın demiyorum dememde ama gizlerseler yicekleri cezayıda örensinler...
    uyarma badi.. bırak.. nası olsa su akar yolunu bulur.. durduk yere 200 küsür tl cebinden çıkınca nası olsa çözümü ve mantığı kavrar insanoğlu.. araştırır bulur..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...gosterisi.html

arkadaşta yasalara ne kadar uyuyor

senin yaptığın ne özendirme değilde ne
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Allahım, cevap yazmıyorum diyorum ama durmuyorsun.

Detaylı araştırma yapmışsın bravo. yanlız dikkat et ben orda hiç plakayı gizleyelim yada nebileyim şehir için kaç basar, aralara girermi yok öndeki kamyonun dingilin arasından geçermiyim gibi bir şey söylemiyorum.

Anlamıyorsun hala, insanları göz göre göre yanlışa itiyorsun, "200 küsür TL vermektense 61 TL veririm daha iyi" gibi bir cümleyi arkadaşlarınla konuş ortalık yerde söyleme.

Ehliyet alan herkes bilir, plakanın amacının ne olduğunu. Bunu gizlemenin suç olduğu ve cezasının olduğunu. Burda birkaç kelime saptırması ile insanları bilinçlendiriyoruz gibi cumleleri yemiyoruz. Herkes biliyor, sende biliyorsun plakayı saklasak nekadar öderim acaba radara ödeyeceğimden azmıdır çokmudur, bunu git kendin araştır.

Tamam artık yazmayın saçma sapan konuşmalar bunlar. Arkadaşım yasa var kural var UYACAKSIN ya seve seve uyacaksın yada herseferinde yakaladıklarında cezayı yiyip paşa paşa ödeyeceksin.

İster uy, ister uyma sana kalmış buradanda bilinçlendiriyoruz falan gibi cumleler kullanma, kimse yemiyor.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Allahım, cevap yazmıyorum diyorum ama durmuyorsun.

Detaylı araştırma yapmışsın bravo. yanlız dikkat et ben orda hiç plakayı gizleyelim yada nebileyim şehir için kaç basar, aralara girermi yok öndeki kamyonun dingilin arasından geçermiyim gibi bir şey söylemiyorum.

Anlamıyorsun hala, insanları göz göre göre yanlışa itiyorsun, "200 küsür TL vermektense 61 TL veririm daha iyi" gibi bir cümleyi arkadaşlarınla konuş ortalık yerde söyleme.

Ehliyet alan herkes bilir, plakanın amacının ne olduğunu. Bunu gizlemenin suç olduğu ve cezasının olduğunu. Burda birkaç kelime saptırması ile insanları bilinçlendiriyoruz gibi cumleleri yemiyoruz. Herkes biliyor, sende biliyorsun plakayı saklasak nekadar öderim acaba radara ödeyeceğimden azmıdır çokmudur, bunu git kendin araştır.

Tamam artık yazmayın saçma sapan konuşmalar bunlar. Arkadaşım yasa var kural var UYACAKSIN ya seve seve uyacaksın yada herseferinde yakaladıklarında cezayı yiyip paşa paşa ödeyeceksin.

İster uy, ister uyma sana kalmış buradanda bilinçlendiriyoruz falan gibi cumleler kullanma, kimse yemiyor.
    yazıyoruzki topik amacına ulaşsın sıkıldıysa söle moderatöre kitlesin...
    keyfine göre topik aç sonra yazmayın de...

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    kim yasalara doğru düzgün uyuyorki
    Yüksek Kalite Üstün Performans

yazıyoruzki topik amacına ulaşsın sıkıldıysa söle moderatöre kitlesin...
    keyfine göre topik aç sonra yazmayın de...
    :bounce:

Motosikleti
    Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim yasalara doğru düzgün uyuyorki
    ben bir kişi tanıyorum...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    abi kapalı alanda sigara içilmez lütfen lütfen dumansız hava sağamızı koruyalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben bir kişi tanıyorum...
    oda ben

burasıda böyle.
    Allahım bu nasıl bir örnektir
    Biz şimdi plakayı kıralım 260 küsür yiyeceğimize 61 yiyelim diye bi fikir attık ortaya skull bizi uyarmazsa cezayı onamı yolluyacaklar
    Bu gün çok eğlenilir
    :bounce:

Motosikleti
    My Kawa..
    Bu ülkede ensesi kalınlara ceza yazılmadıkça bende her türlü yolunu ararım.. başıma çok geldi.. sahil yolunda 80 le radar cezası yedim.. polis limit 50 burda dedi.. yalnız yanımızdan geçen bi kaç lüks otomobile neden kesilmiyor diye sorduğumda bana "onları karıştırma" şeklinde cevap verdi.. başka bi gün arabayı ATM nin önüne çektim önümde mercedes onun önünde BMW arkamda BMW duruyordu ve tamamen park halindelerdi.. ben 4lüleri yakmıştım çekici geldi çekicekti, tartıştık bende dedim sen şunlardan birini çek önce göreyim dedim. memur bana; "sen kendini onlarla bir mi tutuyorsun" dedi..

KURALLAR KİŞİLERE GÖRE DEĞİLDİR... BEN UYACAKSAM HERKES UYACAK.. BİRİLERİNE GEÇERSİZSE BU KURALLAR, KURAL DİYE BİŞEY YOKTUR O ZAMAN...

Motosikleti
    Alıntı motopisklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda ben
    yok yok o kendini biliyo...
    Alıntı sfk `>s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahım bu nasıl bir örnektir
    Biz şimdi plakayı kıralım 260 küsür yiyeceğimize 61 yiyelim diye bi fikir attık ortaya skull bizi uyarmazsa cezayı onamı yolluyacaklar
    Bu gün çok eğlenilir
    skullun bi koçan makbuzu var gelicek şimdi bize ceza kesicek...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aranızdaki konu nedir bilmiyorum ama yasalar da yanlışlıklar da olsa , hoşunuza gitmese de herkes uymak zorundadır , çünkü onlar devletin koyduğu kurallardır, onlara uymamak da devlete karşı gelmek demektir , dağdakinden bi farkınız olmaz , uymayan vatandaş da gelip başkalarına kötü örnek olacak şekilde reklam yapamaz . suspect arkadaşımız bu konuda çok haklı .

örneğin 70 kmlik hız limiti hosuna gitmeyebilir , uymayabilisin de ama gelip burda ben 150'yle gidiyorum diyemezsin , buna müsade edilmemeli . ben 70 kmlik limit doğru demiyorum ama onu devlet koyduysa uyacaksın , bu kadar ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler