Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Benzine yine zam! 03/08/2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzine yine zam

Kurşunsuz benzinin fiyatı artırıldı

03 Ağustos 2009 Pazartesi, 18:32
    Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), akaryakıt dağıtım ve bayi satışlarına yönelik belirlediği ''tavan fiyat''ı 95 oktan kurşunsuz benzinde artırdı.

EPDK, 4-5 Ağustos'ta geçerli olmak üzere, akaryakıt bayi tavan fiyatlarını 95 oktan kurşunsuz benzinde 3 kuruş artırdı. Buna göre, 3,26 lira olan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 3,29 liraya çıktı. Litre fiyatı 2,62 lira olan motorin ile 2,49 lira olan kırsal motorinin fiyatında değişikliğe gidilmedi.

Vergiler dahil akaryakıt dağıtım tavan fiyatı da 95 oktan kurşunsuz benzinde litrede 3 kuruş artarak, 3,14 lira oldu. Akaryakıt dağıtım tavan fiyatı litrede 2,44 lira olan motorin ile litrede 2,33 lira olan kırsal motorinin fiyatı aynı kaldı.

YORUMSUZ

Alıntıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    açmayın şöle konular morelman bitiriyoo
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    5 ağustosta kimse heveslenmesin zam başlığını ben açıcam,sıra bende çok şükür bi sonraki zam tarihini bildiriyolarda kendimizi psikolojik olarak hazırlayabiliyoruz. sen başımızdan eksik olma sevgili hükümet

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    bence de yorumsuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    özgürlükler ülkesi türkiye ne hale geldi cennet vatan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    bi kereye mahsus olmak üzere küfür yasağı kalksın ya nolluuurrr.. komtan,skull,görkem,brrr,eyong nolur be biriniz bi kere izin versin. forum bayram edicek gün yüzü görmemiş küfürler dimağlara kazıncak

bugün aldım allahtan 3,26 dan 14 lt.bakalım ikmal zamanı gelince kaçtan alcam

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    abi bana zam yok hep 10 liralık alıyorum

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    En sonunda azımı bozucam ama hadi hayırlısı, az yakıyo maz yakıyoda böyle giderse 1 sene sonra lt si 4 lira oldumu nasıl gezicez artık bilmem.

Motosikleti
    -
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 ağustosta kimse heveslenmesin zam başlığını ben açıcam,sıra bende çok şükür bi sonraki zam tarihini bildiriyolarda kendimizi psikolojik olarak hazırlayabiliyoruz. sen başımızdan eksik olma sevgili hükümet

Motosikleti
    Honda PS 150i
    ver butcede acigi koy benzine..

Motosikleti
    yok
    ne desek boşuna yine zam yine zammm
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    benzının lıtresı 10 lıra olsun bızım paramız cok lutfennn

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    % 47 ye alkış nerdesiniz elleri görelim.

bütçe açık verdiyse buda ne motorcunun ne kamyoncunun ne otobüscünün nede bilmem neyin suçu var tek suç beceriksizce bizi yöneten ve kendi hısım akrabasını zengin eden cumhuriyet tarihinde görülmemiş kadrolaşmaya imza atan müslümanlıktan dem vurup kendi vatandaşını vampir gibi kemiren basiretsiz yönetimin suçudur.

ben onu bunu bilmem arkadaş bu ülke nasıl olurda bu hale gelir. ithalatta yüksek vergi koyuyorsun amaç nedir yerli üretimi canlandırmak peki yerli üretici bişe üretmeye kalksa hemen yapış yakasına bir sürü zorluk çıkar.

petrol günümüz şartlarında ekmek gibidir su gibidir. temel ihtiyaç maddesidir. bunun fiyatını yükseltince dolaylı yada dolaysız toplumun tüm kesimleri etkilenir. ama ne gariptirki % 47 başını kuma gömmektedir.

varmı şöyle deli kanlı ben oy verdim ama bin pişman oldum diyebilecek biri. yada verdigi oyun arkasında duran biri. kimle konuşsam ben vermedim diyor.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bütçe açık verdiyse buda ne motorcunun ne kamyoncunun ne otobüscünün nede bilmem neyin suçu var tek suç beceriksizce bizi yöneten ve kendi hısım akrabasını zengin eden cumhuriyet tarihinde görülmemiş kadrolaşmaya imza atan müslümanlıktan dem vurup kendi vatandaşını vampir gibi kemiren basiretsiz yönetimin suçudur.

ben onu bunu bilmem arkadaş bu ülke nasıl olurda bu hale gelir. ithalatta yüksek vergi koyuyorsun amaç nedir yerli üretimi canlandırmak peki yerli üretici bişe üretmeye kalksa hemen yapış yakasına bir sürü zorluk çıkar.

petrol günümüz şartlarında ekmek gibidir su gibidir. temel ihtiyaç maddesidir. bunun fiyatını yükseltince dolaylı yada dolaysız toplumun tüm kesimleri etkilenir. ama ne gariptirki % 47 başını kuma gömmektedir.

varmı şöyle deli kanlı ben oy verdim ama bin pişman oldum diyebilecek biri. yada verdigi oyun arkasında duran biri. kimle konuşsam ben vermedim diyor.
    Hocam bu tespitlerin için tebrik ediyorum. Bu söylediklerini halkımızın bir çoğu artık biliyor. Oy verenlerde biliyor. Ancak seçim olsa yine oy verirler emin ol !
    Peki o halde sorun nerede ? Öyle bi düzen kurmuşlarki ne yaparsalar yapsınlar halk bunlara oy vermeye devam ediyor. İşte asıl içler acısı durum bu !
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    leman yorumu yapmış son noktayı koymuş bence

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ağzını öpeyim be abi, süper dile getirmişsin. o %47 yi bende daha görmedim, dediğin gibi kime sorsak veya muhabbet arasında geçse ben vermedim diyolar. nede olsa onlara göre %47dekiler müslüman, %53dekiler değil. müslüman adam kendi insanını öpermi. bunlar öyle bir iktidar ki, afedersiniz ama bir atasözü vardır " köpek bile yemek yediği tası pislemez " diye. gerisini anlayan anladı
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leman yorumu yapmış son noktayı koymuş bence

buna da dava acarlar simdi..
    Insan paranin sahtesini yapar, para da insanin...
    Ne güzel demiş büyük şair David Guetta: tHe wOrLD is MinE
    http://derinpoker.blogspot.com/

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ya bunları diyoruz ama karışık milletiz kardeşim gecenlerde pretesto yapalım dıyenlerin diyeceklerıne pişman ettiler kimse destek olmadı bizler sadece konuşuyoruz yarın 4 tl deseler ne olacak merak edrım

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Suyu çıktı artık en pahalı benzin bizde hergün zam ne bu ya...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler