Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

büyük bır eksık ve ardından gelen sonuçlar... dıreksıyon sınavı rezıllıgı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    ıı gunler arkadaşlar bugun dıreksıyon sınavım vardı sınav 1 buçukta başlayacak dendı ve sınv yerıne 1 de gıttım. oncelıkle sınv yerı bı motosıkletle gaza yuklenemeyecegınız bır yer çunku oyle bır yokuşkı ınsan ınerken korkuyor. ve yol çok dar

gıttıgımde ınsanlar deneme suruşu yapıyorlardı. bende yaptım bı kaç sefer. motosıkletım kanunı seyhan. aşagıda u donuşu yapılması gerekıor ve benım motor orada donemıor gaz verıp kaydırarak donebılıyorum. herneyse tabı başladı sınav 3 gibi ınsanlar karıştı kaldı ınerken duşenler çıkamayanlar. kuçuk scooter ların gucu yetmıyor çıkmaya. ve bızım kurs en son sırada ıdı. tam 3 buçuk saat bekledım. yenı gelıoyorum evıme. çok kalan oldu çok duşen oldu zaten aşagıdan ayak koymadan donen yok dıyebılırım. işte rezıllık başka bırşey degıl. uzuluyorum sadece ben geçtım 95 ıle ama ya geçemeyenler...

ve ustune ustlluk yolun gırış ve çıkışında dubalar var aradan motosıkltler vın gırıo yola ve tam gaz gelıyor o yuzden de kaybeden oldu. ınsanlarda saygı kalmamış. bugun bunu anladım. aslında hergun trafıkte anlıorum ama... neyse bugun boyle bırr gundu işte. uzucu....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ben yağmurun altında ayak bileklerime kadar çamura gömüldüğümü, ayalta durmayı beceremezken motosiklet kullanmaya çalıştığımı hatırlıyorum da sınavda.. üstelik yol yoktu boş bir tarlada tepeye doğru meyilli bir yerde sürmeye çalışmıştık.. öyle rezildiki duramayıp heyetin içine motosikletle dalanlar bile oldu..

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    neyse , geçmiş olsun , hayırlı olsun...böle şartlar olduğunu ilk kez duyuyorum,çok kötüymüş..
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Motosikleti
    keeway150 sl
    kötü bir günmüş neyse geçmiş olsun ehliyetini güle güle kullan
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    teşkkrler arkadaşlar. onmlı oln sonuç doa geçtım =)

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hava ve yol koşulları tartışılmamalı. Neticede her an heryerde karşılaşılabilecek durumlarda sınava girmişsiniz.

Eğer iyi bir sürücü değilseniz trafikte olmamanız gerekir.

Kötü koşulların seçilmiş olması bence daha mantıklı.

Kalanlarında haklı olarak kaldığını trafite tehlike teşkil edeceklerini unutmamak lazım.

Örneğin yokuşun başındasınız yeşil yanıyor ve motoru kaldıramıyorsunuz yağmurda yağıyor yerler ıslak motor kayabilir. Bu durum her an karşılaşılabılecek bir durum ve aracınıza hakımıyetınız tam olmalı.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Arkadaşım her ne olursa olsun önüne gelen ehliyet alıyor . yuan 125 cup la gırmıstım bencegıdon bilyeleri ölmüş dönmüyor , motoru yere yatırarak döndüm komısyon neden o kadar yatırıyorsun dedi . dedim motor dönmüyor . Gidom donmuyorsa sen nasıl motor sureceksın dedi . Benim gidonum dönüyor dedim . iyi hadi git dedi

2 yıl bitti :D 6 sında bıtecek pardon
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar ben süper tenere ile ehliyet almaya gitmiştim... kurslar a2 alacağım diyince ne yapcan onu biz vermiyoruz diyorlardı..yalvar yakar evrakları toplatıp kendi motorumla gitmiştim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    belkı dedıgın dogru her onune gelen ehlıyet alamadı dıyecegım ama her yerde bu koşullar ssunulmuyor bu konu zaten bozuyor ınsanın moralını.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    neyse geçmiş olsun güle güle kullan eğlıyetıni hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler