Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kawasaki zxr250 mi Hyosung Gt 250 R mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Arkadaşlar 250 lik bi başlangıç race almak istiyorum fakat iki motor arasında kararsızım.Her kafadan bir ses çıkıyor.Özellikle kawasaki veya hyosung kullanan arkadaşların beni aydınlatmasını istiyorum bu konuda .Saygılar....iyi forumlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kawasaki ile hyosung'u neyine göre karşılaştırıyorsun

maddi imkanın var ise kawa alacaksın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    kesinlikle hyosung gt 250 R ne yapıcan kawasaki zxr 250 yi çok eski tabiki kawasaki kalite olarak daha iyidir ama görüntü için soruyosan hyosung kawasaki eski sorun çıkarma ihtimali çok ben hyosung u gördüm çok güzel ve pahallı duruyor gerçekten harikaydı bence HYOSUNG

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle hyosung gt 250 R ne yapıcan kawasaki zxr 250 yi çok eski tabiki kawasaki kalite olarak daha iyidir ama görüntü için soruyosan hyosung kawasaki eski sorun çıkarma ihtimali çok ben hyosung u gördüm çok güzel ve pahallı duruyor gerçekten harikaydı bence HYOSUNG
    kawa eski derken 2008 model yani benm baktıklarım kasa olarak mı eski diyorsun ?

karşılaştırma açısından ise ; fiyat olarak değil ,dayanıklılık arıza werme , servis , açısındn kıyaslıyorum.Hyosung aldığımız zaman çin motorları gibi dağılmasın çok söylenti var hyo hakkında çünkü ,ama hep binmeyen kişilerce.... Kawa içinde servis çok az we parça çok fiyatlı deniyor.Ama dayanıklılık bakımından kimse bişey demiyo.Bunları merak ettim.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    kawa eski görünümlü dostum

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ikiside degil bence direk hayabusa ile başla.zaten birsüre sonra sıkılırsın satarkende zarar edersin.sen beni dinle al bir hayabusa ilerde torunlarına bırakırsın.şaka bir yana ben gt250r kullanıyorum.18.000 km yi devirdim.şu ana kadar bana çıkardıgı sorun egzos katalizoründeki petekler dagıldı garantiden degişti,devriyaj müşürü bozuldu garantiden degişti.kanuniye geçti kalitesi bozuldu uyduruk parça kullanıyorlar diyenlere gülüyorum.motor kasa içinde geliyor koreden burada sadece ıvır zıvır montajı yapılıyor.hyo lara göre artısı enjeksiyonlu oluşu ve garanti kapsamında oluşu.burada tartışılabilecek tek şey kanuni servislerinin yeterli olup olmadıgıdır.illaki kawa tabiki kawa diyen arkadaşlarada bir anlam veremiyorum.iki motoruda kullanmış gibi net konuşuluyor.eminim ikisini yanyana bile görmemişlerdir.bu gözle görebildikleri kalite farkınıda ben 18.000 km dir göremedimburalarda fazla dolanma hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. hadi kolay gelsin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    kawasaki zxr 250 değil ki kawasaki ninja 250r o
    hyo orta kalite kawasaki yüksek sanırım.
    Ayrıca ben alacak olsam üstünde kanuni yazması bir eksidir.
    Kawasaki diyorum tasarımı da çok güzel
    facebook.com/kaskafa

maddi olarak imkanın varsa kawa alman mantıklı ...

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Japonla sidik yarışına giren bir marka

"Japon motosikletinin olduğu yerde, köpeklere yemek yoktur"

Not: Yukarıdaki söz yabancı forumlardan birinden alıntıdır. Japon ve italyan diye değiştirmek isterim.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Sen kawasakinin modelini karıştırmışsın.Senin sormak istediğin kawasaki ninja 250.Ee sorunun cevabına gelince Hyo alacağına git 1998 model yfzr6 al daha iyi.Bi kere hyo yağ soğutmalı ama ninja 250 su soğutmalı.Hem arada çok fiyat farkı yok.Japondan sakın şaşma.Bin pişman olursun.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    2 milyar egzoz fena değil fiyat
    demekki 4 egzozluk malzeme var motorda
    facebook.com/kaskafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japonla sidik yarışına giren bir marka

"Japon motosikletinin olduğu yerde, köpeklere yemek yoktur"

Not: Yukarıdaki söz yabancı forumlardan birinden alıntıdır. Japon ve italyan diye değiştirmek isterim.
    Valla ben takdir ediyorum adamları.Bu kadar japon motorun arasından yırtık dondan çıkar gibi girmişler piyasaya.Bide baya satıyolar onu anlamak mümkün değil.Millet ne mal olduğunu biliyo gidip yine alıyo.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    sana anlayan anlamayan herkesın yada elınde kask goren motosiklet meraklısı herkesın sana motorunun markasını soracagını düşünürsen kesinlikle kawa alırsın bence tip olarakta raceye daha cok benzıyor hyo sadece kalıplı ama cok kalıtelı durmuyor kalite zaten tartışılmaz

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş biraz abarmışmı diim saçmalamışmı bilemedim Eğer paran varsa kawa tabiki. Görünüş işçilik teknik her yönden hyodan tabiki üstün. Evet hyo daha kalıplı ama abartmaya gerekk yok başlangıç motoru için kawa mükemmel bi motor. Kullanımı çok rahat. Benimde başlangıç motorumdu ve çok memnunum.
    i.V.i.B.i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş biraz abarmışmı diim saçmalamışmı bilemedim Eğer paran varsa kawa tabiki. Görünüş işçilik teknik her yönden hyodan tabiki üstün. Evet hyo daha kalıplı ama abartmaya gerekk yok başlangıç motoru için kawa mükemmel bi motor. Kullanımı çok rahat. Benimde başlangıç motorumdu ve çok memnunum.
    nabacan kawasakiyi hyo al '' :D japonlar bu sözü duysa kawasaki üretimini durdurur piyasadakı butun kawalarıda toplardı heralde

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı archeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nabacan kawasakiyi hyo al '' :D japonlar bu sözü duysa kawasaki üretimini durdurur piyasadakı butun kawalarıda toplardı heralde
    Aynen yaaa... Çıldırmışş bunlar
    i.V.i.B.i

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu başlıktan 32 milyon tane açılmadı mı... Daha geçen hafta açılmıştı bunun aynısı...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlıktan 32 milyon tane açılmadı mı... Daha geçen hafta açılmıştı bunun aynısı...
    her hafta bi tane açılıyo bu başlıktan hepsindede aynı sonuç çıkıyo ama inandırıcı değil heralde
    i.V.i.B.i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O eski model 250'liklerle karıştırmış.

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    sizleri anlamıyorum bağlantı kuramıyorum..! kawasaki & hyosung = adidas & mekap :D
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler