Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Benzin zammı protesto...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadaşlar bu sekilde olmayacak daha önceden protestoya katılmıs arkadaşlar varsa toplanıp protesto edelim bi organizasyon yapalım hep gezi düzenliyecek değilz ya..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Evet arkadaşlar benzin zammını protesto ediyoruz.30 Ağustos Zafer bayramı kutlamalarında Türkiye'nin her yerinde Motosikletli Yürüyüş yapalım. Yanlış anlamadınız MOTOSİKLETLİ YÜRÜYÜŞ. Şehrin en işlek ve düz bi caddesinde (yokuş aşağı da olur) Kontak açmadan motorları elimizde ittire ittire gezelim. Bence harika bi benzin protestosu olur.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Liste yaparsanız benide ekleyin iki elim kanda olsa gelirim
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Katılıyorum boyle bır etkınlık olursa calısmazsam kesınlıkle sızlere destek verıcem

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    aklını kullan motosıklet kullan kanpanyası ile birlikte motorları elimize alır dolaşırız .
    yinede bunun bütün araç sahıpleri ile organızasyon etmek gerekır şu an dükkanımın önü ful trafık kapalı yaniğ galiba herkes memnun olmasada memnun ngibi

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hey allahım ne saçma fikirler var buralarda Nasıl yapıcaksınız anlatırmısınız

Sen motoruna kaç lt benzin alıyorsun söylermisin, ben söyleyeyim gidip 10 milyonluk alıyorsun adam o 10 milyona muhtaçmı hiç de deil... Düşünsenize istanbulda 1000lerce halk otobüsü minübüs taksiler ticari araclar kamyonlar adamlar akşam oldumu akın ediyor benzin istasyonuna 500-500-500-600 benzin alıyorlar yani hiç hefesinizi kırmak istemem arkadaşlar ama bu konu 100 kere acıldı ve bi 1000 kere daha sizin gibiler araştırma yapmadan açar.. Bravo biraz mantıklı düşünün devenin yanında cüceyiz imkansız denen bir şey var oda budur..

Motosikleti
    KLE 500
    Arkadaşım biz benzincileri iflas ettirmeye çalışmıyoruz.Buna protesto diyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:55 PM ----------

Otobüs biletine %3 zam yapıldı diye Fransa'yı yıkıyorlardı. Bizim amacımız ülkeyi yıkmak değil. Benzin zammını protesto etmek. Bunun neresi imkansız. Zam geri çekilmezse yolu açmıyacağız diye bi diretmede bulunmayacağız, ya da açlık grevi felan yok. motorları ittire ittire kortej yapıcaz o kadar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 PM ----------

Hem bu yalnızca motosikletlileri ilgilendiren bişey değil tüm araç sahiplerini ilgilendirir.

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım biz benzincileri iflas ettirmeye çalışmıyoruz.Buna protesto diyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:55 PM ----------

Otobüs biletine %3 zam yapıldı diye Fransa'yı yıkıyorlardı. Bizim amacımız ülkeyi yıkmak değil. Benzin zammını protesto etmek. Bunun neresi imkansız. Zam geri çekilmezse yolu açmıyacağız diye bi diretmede bulunmayacağız, ya da açlık grevi felan yok. motorları ittire ittire kortej yapıcaz o kadar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 PM ----------

Hem bu yalnızca motosikletlileri ilgilendiren bişey değil tüm araç sahiplerini ilgilendirir.
    Arkadaşım sen ne kadar zekisin İflas ettiremezsinki istesende Güldürme böyle konuşarak konuştukca dahada çok batıyorsun... İttir bakalım nereye kadar ittireceksin Kim takar sence bi düşün bakalım

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sen ne kadar zekisin İflas ettiremezsinki istesende Güldürme böyle konuşarak konuştukca dahada çok batıyorsun... İttir bakalım nereye kadar ittireceksin Kim takar sence bi düşün bakalım
    Burası bir tartışma ortamı değil. Katılmak istemiyorsan katılmama hakkın var. Daha güzel bi fikrin varsa söyle ona uyarız.

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası bir tartışma ortamı değil. Katılmak istemiyorsan katılmama hakkın var. Daha güzel bi fikrin varsa söyle ona uyarız.
    Tartışmıyorum güzel kardeşim sadece doğruları söylüyorum DOST ACI SÖYLER derler

yoknickmick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR
    Bu konuda bende bir sey yazmak isterim:

ozcan1980 arkadasima sonuna kadar katiliyorum bir soz vardir susma sustukca sira sana gelecek diye. Amac bu ulkede yasadigimizi ve bu yapilan zammi koyun gibi kabullenmedigimizi gostermek bir dusunsenize bunu yaptigimizi butun tv kanallari motosikletciler benzin zammini protesto ettiler diye haber saatlerinde olacagiz bir de sunu dusunun hangi otobus taksici dolmuscu 500 600 1000 TL lik benzin aliyor diye haberlere gazetelere cikiyor ama ben 10 TL lik benzin aliyorum...... Sonucta amac uzum yemek bagciyi dovmek degil....
    Sevdim vermediler sen motorcusun dediler.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f

Sen motoruna kaç lt benzin alıyorsun söylermisin, ben söyleyeyim gidip 10 milyonluk alıyorsun adam o 10 milyona muhtaçmı hiç de deil... Düşünsenize istanbulda 1000lerce halk otobüsü minübüs taksiler ticari araclar kamyonlar adamlar akşam oldumu akın ediyor benzin istasyonuna 500-500-500-600 benzin alıyorlar yani hiç hefesinizi kırmak istemem arkadaşlar ama bu konu 100 kere acıldı ve bi 1000 kere daha sizin gibiler araştırma yapmadan açar.. Bravo biraz mantıklı düşünün devenin yanında cüceyiz imkansız denen bir şey var oda budur..
    ormanı yakan küçük bir kıvılcımdır. bunu unutma. halk bu konuda bir hareketlenirse bunun önüne ne asker nede polis geçebilir. bu nedir böyle vermedigini almaya kalkan bir hükümete karşı daha ne kadar beklenecek. yakalım motorları zaten bu zamlardan sonra binemeyiz. evde bir motor var fada olsun böyle eyleme.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı yoknickmick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bende bir sey yazmak isterim:

ozcan1980 arkadasima sonuna kadar katiliyorum bir soz vardir susma sustukca sira sana gelecek diye. Amac bu ulkede yasadigimizi ve bu yapilan zammi koyun gibi kabullenmedigimizi gostermek bir dusunsenize bunu yaptigimizi butun tv kanallari motosikletciler benzin zammini protesto ettiler diye haber saatlerinde olacagiz bir de sunu dusunun hangi otobus taksici dolmuscu 500 600 1000 TL lik benzin aliyor diye haberlere gazetelere cikiyor ama ben 10 TL lik benzin aliyorum...... Sonucta amac uzum yemek bagciyi dovmek degil....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 PM ----------

Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ormanı yakan küçük bir kıvılcımdır. bunu unutma. halk bu konuda bir hareketlenirse bunun önüne ne asker nede polis geçebilir. bu nedir böyle vermedigini almaya kalkan bir hükümete karşı daha ne kadar beklenecek. yakalım motorları zaten bu zamlardan sonra binemeyiz. evde bir motor var fada olsun böyle eyleme.

işte bakın protestonun bile şeklini koyamıyorken nasıl yapacaz bu işi
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r

protesto ne demektir önce onu öğrenin. güzelim konu mesajlarınız yüzünden amacından sapmış. ayrıca kimse zorla iştirak ettirilmeyecek korkmayın.

yer saat belirlenirse ben varım arkadaş. işi gücü bırakıp gelecegim. ama gezi başlıklarındaki gibi usüle uygun bir şekilde tertiplenmeli.

yoknickmick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bakın protestonun bile şeklini koyamıyorken nasıl yapacaz bu işi

Ingilizler bu islerle nasil basa cikiyor biliyormusunuz. Bol, parcala, yonet

Biz o kadar guclu bir ulkeyizki bunca senelerdir gelen yedi giden yedi bir turlu batiramadilar. Siyasete girmiyeyim en iyisi
    cok dogru konuya degindin birlik olamiyoruz henuz fikir ayriliklarimiz cok
    Sevdim vermediler sen motorcusun dediler.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    ittirecek olanlar varsa senin gibiler için ittirecek.

Motosikletlilere benzin düşürülsen demiyor ki kimse. Bizler motosikletçi olarak, motosiklet ortamında eylem yapabiliriz. Taksiciler de taksicilerle birlikte yapar. Arabacılar arabacılarla... Nasıl bir zihniyet içerisindeniz anlam veremedim.

Motosiklet yürüyüşü güzel fikir.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    nıye bu pretestoyu kendınıze bu kadar prtesto edıyorsunuz .Yaptığınız pretesto sonucunda diyer kişilerın eyvah ne yapıcaz şimdi bak motorcular yürüyüş yapıyor hadi fiatları aşağı cekelım mi olacak hayır AMA OLMAYACAK DIYEDE SESSIZ KALINMAZ öyle değilmi bakın ben esnafım günlerdir siftağsız dükkan kapatıyorum fiatlarım cidden ucuz ama masraflarım cıdden pağalı bu dengesizlik sonucu belkıde coğumuz kepenk kapatacak ortada bır işsizlık parasızlık var susalım tamam zaten yapılanda bu ama sonuç hep bız zarardayız

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler