Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mobiletli amcaya çarptık :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    [sıze="6"]birileri cıkıp sacma sapan şeylere takıp haddi olmayan şeylere burnunu sokup acılan her konuyu sabote etmeyi bırakmadıgı sürece bu forumda tekrar paylaşım yapmayı düşünmuyorum[/sıze]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs
    gecmisolsun..

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    geçmiş olsun
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    ucuz atlatılmış geçmiş olsun

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Keşke hastaneye götürseydiniz ... Ne olur olmaz müşehade altında kalması lazımdı geçmiş olsun..

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun
    Life is what happens when you are busy making plans

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, ALLAH daha beterlerinden korusun.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    tşkler arkadaşlar kac gundur yazamadım valla cok korktum ancak geldım kendıme hastaneye gene gotururduk ama bı anda çakallar sardı etrafı dengesız dengesız hareketler abimde agresıf kavga cıkcak nerdeyse amcaa dedı gidin siz bişi yok bende bindirdim bızımkılerı arabaya bende yarı kırıkkale yarı ankaralıyım ama bu kırıkkale genclerı hiç normal deıl

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Gecmiş oLsn .. !
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Daha değil =)
    Büyük geçmiş olsun.

çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona
    Anlatışına bayıldım.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    ...tam yanından gecerken amca hic saga sola bakmadan dıreksıyonu önumuze kırmazmı o anı anlatamam kalbim agzımdan cıkacaktı .. neyse amca bı kırdı dıreksıyonu abım frene bı asıldı sola yapışdı kaldırıma cıkdı ıkı teker amca hala gormedı hızlıda deıldık en fazla 50 km deydık ..çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona düştüler sandım bi düşseler ikiside yaşlı allah korusun hemen indik arabadan amca profesyonelmiş düşmemiş .... Profosyonel ama dikkatsiz bi amcaymış Geçmiş olsun Allah korumuş...

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke hastaneye götürseydiniz ... Ne olur olmaz müşehade altında kalması lazımdı geçmiş olsun..

Tabi götürsünler ondan sonra sabaha kadar polis onları orada tutar. Allah verede yaşlılıkdan öte gelen yada yanlış yapılan bir iğneden sonra allahın rahmetine kavuştukları zaman ( allah korusun) sizi hapisten kimse kurtaramaz.

Bana bir motorlu çarptı. Duran aracıma hemde. çocuğun yaşı 15 ehliyet yok ruhsat yok kask yok. Bacağı farıma çarpınca kesilmiş aldım hastaneye götürdüm. Ne oldu dersiniz Hastane masrafları dahil bir gecede karakolda sabahlamak yaptığımız iyiliğin karşılığı oldu. Birdaha töbe ne olursa olsun yaralanmalı kazalarda olay yerini asla terk etmem . Başka araç tutar onunla gönderirim. olay yerini terk ettiğimiz için suç tamamen üzerimize kalıyor. Sonunda çıkıyorsun ama bir iyilik bukadar pahalıya mal olmamalı.

Ayrıca çocuğun çalıştığı lokantada yaptığımız masrafı vermedi o çocuğu çıkarttık dedi. Buyur burdan yak. Ee şirkete yada çocuğa ehliyetsiz ve ruhsatsız vs diye herhangi bir ceza çıktımı yok. Benim aracın çamurluk eğrildi tampon çatladı far ve sinyal kırıldı 2001 yılındada 120 tl hastane masrafı . Helal etmiyorum. Ne çocuğa nede lokantacıya.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister 2004
    Geçmiş olsun....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    geçmiş olsun

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    geçmişolsun amca işte yaşlıdır yanından geçerken dikkatli olmak lazım
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Alıntı archeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar akşamı ailecek abimin arabası ile kırıkkaleye köye gitmek üzere yola cıktık hava baya kararmışdı ilerde 2 motorcu gornuyordu bı baktım birinde arkada yaşlı bı teyze oturuyor sagdan yavaş yavaş gidiyorlar gülüşdük biraz yav dedım amca napmış teyzeyı atmış arkaya gezıo gece gece kask mask yok öldürecek teyzeyı demeye kalmadı tam yanından gecerken amca hic saga sola bakmadan dıreksıyonu önumuze kırmazmı o anı anlatamam kalbim agzımdan cıkacaktı .. neyse amca bı kırdı dıreksıyonu abım frene bı asıldı sola yapışdı kaldırıma cıkdı ıkı teker amca hala gormedı hızlıda deıldık en fazla 50 km deydık ..çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona düştüler sandım bi düşseler ikiside yaşlı allah korusun hemen indik arabadan amca profesyonelmiş düşmemiş amca dedım napıon sen bi sagına soluna bak yuremızı azımıza getırdın bide teyzeyı fırcaladım teyze manyakmısın gece gece nıye bınerrsın bu adamın arkasına ...amca bacagını bızım kapıya carpmıs ama eskı toprak bellı emıyor amca dedık hasdaneye gıdelım yok haydı gecmış olsun gıdın yolunuza dedı bındı mobıletıne gıttı .. tabı bızım koy gezısıde zehir oldu 2 santım daha solda olsaydı mobılet olacakları tahmın bile edemıyorum
    Ben anlamadım. Daha Türkçe'si yok mu?

Pes yani.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    gecmiş olsunolayın üstünden bellıkı bir kaç gün geçmiş ama heyecanı geçmemiş yosa daha türkçe yazardı

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsunolayın üstünden bellıkı bir kaç gün geçmiş ama heyecanı geçmemiş yosa daha türkçe yazardı
    Cehalet geçebilir; ama eşeklik Baki kalır arkadaşım.

Ben'de 13-14 yaşında ayaklarım yetmiyordu önce traktör sonra motor kullandım.

Fakat yazılanları yapmadım. Kimse yapmamalı ve yapamaz.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    geçmiş olsun .Allah korumuş sizi de teyzeleri de

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    Geçmiş olsun.

''..çat bizim ayna bi vurdu amcanın dıreksıyona '' bence sizin de biraz daha mesafeli durmanız gerekirdi. Allah beterinden korusun; ama yüksek ihtimalle amcanın dengesi bozuldu; yoksa neden sağ sol yapsın değil mi ama Ayyaş değilse tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler