Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

562.5 TL Ceza Yedim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    4 Gün önce MotorLa eve Giderken ara sokaktan cıktı dedimki sol dan gitsem eve hemen gidicem sag dan gitsem 1 tur atıp gitmiş olucam dedimki soldan gidiyimde bir tur atim aTmaz olaymısım Önüme Kadın bir Fırladı Soldan qeLirken Kadın Hep Sagına bakarak bir cıktı cıkmaz olaymıs kadına carptm genede kadında bişi yoktu ama bende de yoktu olan bizim cebimize oldu bende tabi ehliyet yok plaka yok ruhsat yok ceza yedm Genede Diyorum Verilmiş Sadakamız varmıs genede hızlı olmadıqım halde kadın ın biraz karnı ezildi benimde kafam biraz vuruldu ..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Gecmıs olsun

Eğitim şart.

Motosikleti
    keeway superlıght 150
    geçmiş olsun

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    Alıntı BiLaL_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 Gün önce MotorLa eve Giderken ara sokaktan cıktı dedimki sol dan gitsem eve hemen gidicem sag dan gitsem 1 tur atıp gitmiş olucam dedimki soldan gidiyimde bir tur atim aTmaz olaymısım Önüme Kadın bir Fırladı Soldan qeLirken Kadın Hep Sagına bakarak bir cıktı cıkmaz olaymıs kadına carptm genede kadında bişi yoktu ama bende de yoktu olan bizim cebimize oldu bende tabi ehliyet yok plaka yok ruhsat yok ceza yedm Genede Diyorum Verilmiş Sadakamız varmıs genede hızlı olmadıqım halde kadın ın biraz karnı ezildi benimde kafam biraz vuruldu ..
    daha dün açılan bir başlık vardı böyle,yoksa bizimle dalgamı geçiliyor??? ehliyet yok,ruhsat yok,plaka yok???? nasıl rahatlık bu anlamadım gitti??? keşke 5 katı ceza yazsalardı...burası dalga geçilecek bir yer değil,paylaşımlarında bir seviyesi olduğunu düşünüyorum...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

kusura bakma ama geçmiş olsun diyemicem...
    Haaa bak şöyle söyleyebilirim GEÇMİŞ OLSUN MOTORUN SAĞI SOLU ÇİZİLMİŞTİR ONA ÜZÜLÜRÜM YAZIK OLMUŞ...

Cezaya gelince az bile....

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    bende tabi ehliyet yok plaka yok ruhsat yok
    Tabi canım neden olsun plaka, ehliyet, ruhsat?
    Ne gereği var?

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yagmurs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim şart.

geçmiş olsun kurallara uymak gerek
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    BEnim olayım ne dalga qecmekti nede baska bişi idi ha ben bu motoru hiç tanımasam daha ii olcak bu konuda o suclu bu sucluda yok orada belki o belki ben sucluyum ama motor deil can saglıqı daha önemlidir diyiceksinz ki sen ehliyetsiz insanların canını tehlikeye atıorsn o genede sizin düşünceniz dir burada bir arkadasımızmıdır abimizmidir tanıyamadıqım için bişi diyemicem o koymus bendemi koysaam acaba dediqim için koydum gecmiş olsn dienler için tesekkur ediorum ama birazda motoru deil insan saglıqını düşünelim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 AM ----------

hızlımı idi deildim 20KM/H ile gidiordm .. kadının bana hızla vurmasıyla olmus olaydır buda ..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ya bosver be motoru ehliyet mı surer demı yanı tak 3e kokle gitsin

birde diyorlar ruhsat tobe tobe o ne ya motoun sahibi benım işte ne gerek var

plakayıda bosverın be benım motoru tanırlar zaten burlarda tek motorcu benım

tebrikler
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Benide Kimse Yalnıs aNlamasın Kimseye saygısızlık etmek istemem ama k.bakmayn YAni.. :S

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    motorsiklet ile bisikleti,birbirinden ayırabilelim..kaldı ki bisikletin bile gerekli donanımları var.trafikteyiz,insan sağlığından bahsediyorsak önce ehliyet,ruhsat,plaka,kask vs gibi şeyleri edinelim,daha sonra trafiğe çıkalım.kimse üzülmez...yazılan ceza parası ile,sanırım gerekli donanımların hepsi tamamlanabilirdi...bilinçsiz sürücüler yüzünden,bizlerde madur konuma düşebiliyoruz.trafikte zaten saygı görmek zor oluyorken,bir de adımız dahada kirlenebiliyor.çevre ve duyarlılık önce gelir...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

BEnim olayım ne dalga qecmekti nede baska bişi idi ha ben bu motoru hiç tanımasam daha ii olcak bu konuda o suclu bu sucluda yok orada belki o belki ben sucluyum ama motor deil can saglıqı daha önemlidir diyiceksinz ki sen ehliyetsiz insanların canını tehlikeye atıorsn o genede sizin düşünceniz dir burada bir arkadasımızmıdır abimizmidir tanıyamadıqım için bişi diyemicem o koymus bendemi koysaam acaba dediqim için koydum gecmiş olsn dienler için tesekkur ediorum ama birazda motoru deil insan saglıqını düşünelim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 AM ----------

hızlımı idi deildim 20KM/H ile gidiordm .. kadının bana hızla vurmasıyla olmus olaydır buda ..
    Önemli olan can sağlığımı?????

bunların farkında olduğunu hiç sanmıyorum senin için önemli olan altındaki motorun kaç yaptığı ve nekadar bağırdığı haaa bide üstündeki yazılar var

Önemli olan can sağlığı diyebiliyosan adam akıllı donanımlarını takıcaksın ters yönden gidiyorsan da usturuplu gidiceksin kadın sana bakmıyodu gerekirse durucaksın...

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Bu kadar vurdumduymazlık beni şaşırttıyor, Allah korusun kadın ya ölseydi başına neler gelebileceğinin farkında değilsin yahu ömrün hapislerde geçerdi emin ol.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    Haksızsınız demiorum Haklısınız diorum ya verilmiş sadakamız varmıs ne kadar yavas olsam da olmucak die de bişi yok plaka ruhsat cıkardm en yakında ehliyetide alıcam inŞ..

ben sabahtan akşama kadar pizza motorunun üstündeyim ve yalan değil paketi yetiştirmek için yeri geliyor ters yönede giriyorum ama akıllı uslu usturuplu dikkat ede ede...
    gerekirse durup bekliyorum yapacak başka birşeyim yok allahıma şükür şimdiye kadar hiç yayaya çarpmadım takla attım kamyonete girdim minübüse girdim ama canlıya vurmadım düz duvara girerim canlıya vurmam en azından öleceksem de ben ölürüm başkasını öldürüp hapislerde sürünmekten iyidir...

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş zaten pişman olmuş ve ders çıkarmıştır daha fazla üstüne gitmeyelim benceeee
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Ben motora üzüldüm

Motosikleti
    motorda bişi yok ayna carpması olay oldu kadın 41 yasında idi ayaqında topuklu terlik vardı ayaqı burkuldu düştü olay o yani..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:28 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 AM ----------

Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sabahtan akşama kadar pizza motorunun üstündeyim ve yalan değil paketi yetiştirmek için yeri geliyor ters yönede giriyorum ama akıllı uslu usturuplu dikkat ede ede...
    gerekirse durup bekliyorum yapacak başka birşeyim yok allahıma şükür şimdiye kadar hiç yayaya çarpmadım takla attım kamyonete girdim minübüse girdim ama canlıya vurmadım düz duvara girerim canlıya vurmam en azından öleceksem de ben ölürüm başkasını öldürüp hapislerde sürünmekten iyidir...
    haklısınız olmucak die bişi yok yeri gelior hersey oluor ben bu motoru 3 yıldan beri sürüorum ilk defa oldu böle bir olay.. :S

Motosikleti
    Daha değil =)
    Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler